בואו נדבר על נושא באמת רציני הפעם..

The Cat Woman

New member
אוקי........איך שבא לך

אז לא כולם אוהבים את זה יש הרבה שזה נראה להם מדליק שנפסול גם אותם?

בכלל לא התיייחסתי לעמדה האישית...

שלי. סה"כ אמרתי שהגישה הזאת שכל הגברים רוצים את אותו הדבר וכל הנשים רוצות את אותו הדבר היא קצת.... הומממ.... טיפשית?

The Cat Woman

New member
לא אמרתי שכולם אותו הדבר....../images/Emo85.gif

אני גם לא מסכימה עם הכללות פשוט בואו נודה שאת רוב הבנים מגרים דברים מוזרים כמו "פרפר" למשל... ואם לא- אז לא...

טוב כבר סגרנו על זה שאתה ...

קצת (הרבה הרבה הרבה מאוד מאוד !) שונה משאר הגברים...בקיצור אתה מוזר! אבל עם כל הכבוד לזה שאני לא דובר הגברים העולמי...אני יכול לדבר בשם רובם הגדול מאוד מאוד מאוד של הגברים שאוהבים לגמור לאישה בין השדיים!

שוב לא התייחסתי לעמדתי האישית...

אלא לכך שמרגיזה אותי הגישה של לדבר בשם כל הגברים (כל הגברים אוהבים פרפר [ד"א - אני מכיר את שם התנוחה ככינור דויד], כל הגברים אוהבים אישה מגולחת, כל הגברים חרמנים, כל הנשים אוהבות לבשל ושאר שטויות)

אם המילה כל כל כך מציקה לך...

כל פעם שאתה רואה אותה שים עליה אצבע וככה תתעלם ממנה! ותפסיק עם ההערות הדביליות האלו ! כי זה יותר מרגיז שאתה על כל שטות דבילית מגיב כמו מפגר

LOL!!!

אהבתי.. איזה בנזונה אתה... יענו, "נו, מה אכפת לך? הכנתי כל כך הרבה, מה אני יעשה עם כל זה עכשיו? אתן לשכנים? אביא לסבתא שלי לליל הסדר? נו תוכלי את זה וגמרנו..." גדול... מגניב לגמרי!!! LOL

צודק.....אבל

כן תמיד יש אבל.... אני לא צריך לשאול את עצמי ת'שאלה הזאת... אבל מצד שני שאתה יורד למישהי אתה לוקח את הסיכון שתקבל שפריץ דיי רציני לתוך הפנים...ואני מוכן לעמוד בזה אם מדובר בלענג את בת זוגתי...

במה זה מגרה אותך לעזאזל?

למה זה כל כך חשוב לך... אני יכול להבין את העניין של לא להפסיק את האקט לפני שמגיעים לאורגזמה, מה שלרוב מחייב גמירה בפה (אפשר גם לא...), אם כי גם כאן זה אישי ותלוי בהרגשה של בני הזוג - יש כאלו שיראו את זה כחלק בסיסי ביחסים, יש כאלו שיראו את זה כאקט משפיל או סתם לא נחמד במיוחד. אבל למה לעזאזל לבלוע? במה זה עוזר לך?

אממממממ אני לא בדיוק חייב....

להסביר לך את המניעים שלי....זה מגרה אותי נקודה, סוף פסוק! אותך לא....שיבושם לך!

לא חייב...

אבל מעניין אותי מה מגרה בלראות מישהי בולעת חלק ממיצי הגוף שלך, במיוחד שאין להם את הטעם\המרקם הכי מרנין בעולם. (לפי דעת רוב האנשים...)

ניפ

New member
זה יכול להיות ממש לא מגעיל...

מאז שחבר שלי מגלח את השערות שלו שם למטה, אני ממש אוהבת לשחק עם השמוליק שלו כל מיני משחקים כיפים. וכן, גם להכניס לפה גם כשהוא גומר. למה לא, בכיף...

ואת גם בולעת?

או שאת משחקת עם זה על הלשון? זאת אומרת, את ממש טועמת את זה או שסתם יורקת את זה החוצה בגועל מוגן ורצה לשטוף את הפה? ומה קורה עם הבחורצ'יק שלך? הוא מוכן לנשק אותך אחרי זה?

למעלה