בובות..

בובות..../images/Emo203.gif

היי אני לא יודעת אם זה המקום המתאים אבל אני אנסה בכל זאת... באח הגדול נחשפתי לנישה שלא ממש יצא לי לחשוב עליה,הבובות שמריה גורביץ' עיצבה לכל אחד מהמתמודדים... רעיון שתפס אותי מאוד. רציתי לדעת אם יש עוד כמוה בשוק,ואם כן האם יש כאלה שאתם ממליצים עליהם, מה טווחי המחירים וכמה זמן לוקח לייצר בובה לפי הזמנה אישית? תודה

יהבוליק

New member
את במקום הנכון :)

אבל כיוון שאני חדשה בתחום אין לי מושג. בטח עוד יענו לך אנשים מנוסים ומוכשרים ממני..

שלום לפרגית קלה ../images/Emo45.gif

ברוכה הבאה לפורום שלנו
כמו שכתבה לך יהבוליק אכן הגעת למקום הנכון
בשוק הרחב וגם כאן בפורום שלנו בהחלט ישנם לא מעט בובנאים מקצועיים שיכולים לבנות בובות בסגנון אנחנו לא נוהגים להמליץ מעל גבי הפורום על בובנאי\ת ספציפי ( כולם היו בנינו ובנותינו
וזה לא הוגן כלפי אף אחד מהם ) ולכן אני מזמין את מי שמעוניין\ת ויכול לבצע את העבודה להעביר אליך מסר ולהציע אני משוכנע שלאחר שתדברי איתם, תראי תמונות של בובות שונות שהם יצרו ואולי אף תפגשי עימם, תוכלי להחליט לבד ולבחור את המתאים לך ביותר מבין כולם. לגבי תווכי המחירים... המחיר יכול להיות שונה בין יוצר אחד לאחר ותלוי גם בסוג, גודל, כמות ובדרישות שלך מהבובה\בובות. ככל הידוע לי ע"פ הכרות עם בובנאי הפורום וניסיונם אם הדחיפות מאוד גדולה ניתן להכין בובה כזו ביום וחצי שזה הזמן שלקח למריה להכין כל בובה לאח הגדול. נשמח לעמוד לרשותך תמיד בכל שאלה ובקשה נשמח גם להכיר אותך טוב יותר ולהבין מאיזה תחום את באה ואיך זה קשור לבובות

תודה רבה.. אני אשמח אם יפנו אליי בפרטי..

בגדול רק עלה לי רעיון לפרוייקט שאני מעורבת בו ורציתי לדעת כמה המחיר עבור בובה כמו שהיתה באח הגדול רק בדמות כבקשתי.. תודה :)

למעלה