בוווו עליכם
להתעורר כולם ומיד:p

ChatTV7

New member
בוווו עליכם../images/Emo3.gif להתעורר כולם ומיד:p

ברוכים הבאים לפורום צאט טיוי >> 7
תודה רבה לQUWEENATI המלכה :p לאייל הפטיש :p ולדניאל..ה..ממממ...:\ ואם מי אני צריך לשכב פה כדי להיות בכחול :p תתחילו לשרשר אם לא אני סוגר תצ'אט ..בעעעעעע עליכם

ChatTV7

New member
טוב טוב נעיר אותכם עם איזה בדיחה :p

איזה רוסי אחד עולה לרכבת מתל אביב ולכיוון חיפה... נכנס לרכבת ומתיישב וממש לידו ישנו מרוקאי שישן.. איך שהרכבת מתחילה לנסוע מוציא הרוסי את הכינור שלו מהתיק ומתחיל לנגן על הכינור..פתאום מתעורר המרוקאי ומתעצבן "הלו הלווו מה זה " הרעש הזה ,הרוסי עונה לו " עכשיו חזרה - בחיפה הופעה " המרוקאי עונה : "תכניס תכניס ת'כינור לפני שאני שובר לך ת'ראש " הרוסי המפוחד ישר מכניס לתיק.. באמצע הנסיעה שוב מוציא הרוסי את הכינור ומתחיל לנגן .. מתעצבן המרוקאי ומתחיל בצעקות "הלוו הלווו מה זה ? הרוסי עונה לו: "עכשיו חזרה- בחיפה הופעה " המרוקאי מתעצבן ואומר : "אמרתי תכניס את זה לתיק כבר ירוסי מניאק " והרוסי המבוהל מכניס מרוב פחד... לקראת סוף הנסיעה שוב מוציא הרוסי החצוף את הכינור ומתחיל לנגן... המרוקאי מתעצבן הלוו מה זה זה ? הרוסי עונה לו : "עכשיו חזרה-בחיפה הופעה.. המרוקאי מתעצבן ומוציא את הזיין שלו ומתחיל לאונןן.. הרוסי המבוהל עושה לו " הלה הלה מה זה אדוני.... המרוקאי עונה לו " עכשיו חזרה - בחיפה אני מזיין אותך :p
תכניס מייד לתיק !!!! הרוסי המבוהל מ

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח אהבתי
ואחלה "כלי" יש לך

ChatTV5

New member
בשביל כחול אתה צריך לשכב עם.....

אם אתה רוצה כחול אתה צריך לשכב איתה דבר איתי יותר מאוחר אתן לך את הכתובת שלה

למעלה