בולבול הקבולבול

יערית

New member
בולבול הקבולבול../images/Emo122.gif

נכנסים לאולם הסרט,ואן הלסינג,יושבים עם ג'ארה של פופקורן בשתי ידיים וקפה קר בידיים אחרות. שורה 10 כיסאות 8-9,יפה,מחכים לפירסומות,בשיא ההתלהבות הגענו 25 דק' לפני ההקרנה. האולם כמעט ריק,ופתאום מתחיל להתמלא,בזמן הזה כהרגלי חיפשתי מקום נוח יותר,חשבתי אם האולם לא מלא..אז נחמד לבחור איזה כסא שבא לי.באותו רגע של ישיבה נכנסו שתי בנות,רוצות לשבת במקום שלהן,שאלתי לאור העובדה שהאולם כמעט ריק, האם לא יהיה להם איכפת לשבת שורה מעלינו או שאני יזוז לשם? צחקו אמרו לי בסדר..באותם רגעים שהם מתיישבות,קבוצה של אנשים נכנסה לשורה שלהן והם צריכות לזוז,אז בלית ברירה חזרנו שתי כיסאות ליד למקומינו..ואז שמעתי אותן מדברות.. "רגע אמרתי להן,אתן לא בסרט הנכון,כאן לא מקרינים טרויה, כאן זה ואן הלסניג" צוחקות מבויישות הן יוצאות,ואני בבדיחות אומרת להן ..."בבקשה לא להפריע לכיונוני שוב"
באותם שניות ..אבל ממש..נכנסו זוג אחר לשורה מס' 10 ורוצים לשבת במקומות שלנו,זה קצת מוגזם לא? אמרתי להם שאלו הפעם הכיסאות שלנו,אנחנו שורה 10 כיסאות 8-9, האישה עונה לי"מצחיק אבל זה גם מה שרשום בכרטיסים שלנו{והיא מראה לי אותם}" מיד ירד לי האסימון..."אההה אתם בטח באתם לסרט טרויה נכון?" אמרה לי כן...ואז צחקתי ועניתי בקול רם יותר ,כמה שהצרידות מאפשרת לי.."טרויה זה לא כאן..כאן מקרינים ואן הלסינג" פתאום..הרגשתי שכל הקהל באולם קופץ עלי וצועק לי... "גברתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת כאן מקרינים טרויה ולא ואן הלסינג" צוחקים ומבויישים יצאנו מהאולם ולמולינו עוברים הזוג ושתי הבנות, צוחקות ומבקשות שלא אפריע לכיונונם
בולבול הקבולבול עדיין לא ידע שיש לו מתחרה קשה ביותר לבילבול שלו
וזה מוקדש לNDR ורחלי.. לא כל מי שיש לא כנפיים הוא מלאך

my sunshine

New member
../images/Emo124.gif גיבררררררררררת

בואי הנה, עוד קצת, תתקרבי,
תגידי, לא כואב לך בגב

a n a t i 3 2

New member
גדוללללללללל../images/Emo6.gif

מסקנה.. אין כמו לשבת בבית ולראות סרט בDVD , שם בטוח אף אחד לא יזיז אותך מהכיסא

magic38

New member
תחרות בולבול קבולבול?,,,,,,,,,,,

וואלה העמדת לי אתגר
אין עלי בבילבולים אבל שיחקת אותה!

החתולית

New member
אין... אין עלייך, עיוני :))))

נשבעת לך שמזל שכבר גמרתי את הקפה, אחרת המסך היה צריך וישרים....

את לא היחידה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מישהי סיפרה לי לא מזמן שיצאה בלילה לנשום קצת אויר. לקחה את האוטו לעשות סיבוב. פתאום כל התנועה כל הרכבים שבאו ממול התחילו לצפור לה. היא לא הבינה למה כולם נוסעים נגד כיוון התנועה בתוך הכביש שלה ועוד צופרים לה. כולם טעו בכיוון הנסיעה. היא לא חשבה על זה שאולי היא,
זו שנוסעת נגד הכיוון.

dganit33

New member
יערית../images/Emo122.gif

יש דברים שהם רק את.. ובגלל זה את היא כמו שאת
.

למעלה