בוקר אור לכולם...שאלה בבקשה

Diti10

New member
בוקר אור לכולם...שאלה בבקשה

מישהו יודע איך עובד הקניון בנהריה בימי שישי? האם באים הרבה מבקרים? האם יש שם שוק אוכל? במידה ויש שוק אוכל האם הוא עובד טוב? מי קהל המבקרים של הקניון...האם יותר ילדים...יותר נוער או יותר מבוגרים? אני שואלת את כל השאלות כבחינה האם כדאי לפתוח דוכן אוכל בקניון אודה לתגובתכם המשך יום נפלא דיתי

ganbarimasu

New member
בימי שישי ומוצ"ש הקניון עמוס

למיטב ידיעתי (כבר שנה וחצי לא ביקרתי בקניון בימי שישי היות ואני לומד ביום הזה) יש בקניון שוק אוכל בימי שישי, והוא עובד לא רע בכלל...

nadd

New member
אין טוב ממראה עיניים ../images/Emo152.gif

במיוחד לפתיחת עסק, כדאי שתבקרי שם לפחות 3 פעמים ותלמדי כמה טיפים: 1. כמה מבקרים יש בקניון 2. מה סוג האוכלוסיה המבקרת בקניון הנל 3. איזה מאכל מועדף בקרב האוכלוסיה 4. איזה גילאים באים לבקר בקניון 5. היכן כדאי למקם את הדוכן 6. מה הן השעות העמוסות מבקרים 7. איזה מחירים אטראקטיבים את יכולה לנקוב כדי להיות תחרותית 8. מה מוכרים בדוכני אוכל אחרים. 9. האם בסוף יום עסקים, האוכל בדוכן נגמר 10. בהצלחה

Diti10

New member
היי nadd ...תודה../images/Emo140.gif

באמת אחלה טיפים....הבעיה היחידה היא שכדי להשתתף בשבוע הקרוב כפי שמציעים לי ובתנאים הנחמדים....אין לי את האופציה להמתין לשישי נוסף על מנת לערוך כל הבדיקות ועל כן פנייתי בפורום הזה.....בדרך כלל אני נוהגת לעשות את כל הבחינות הללו....ומיכוון שאיני מכירה את הקניון הזה ומה קורה בו החלטתי להסתייע בפורום שקרוב לוודאי יופיע פה מישהו שיידע פחות או יותר להגדיר את מה שקורה שם....יכולת לראות גם לפי השאלות שלי שכתבנו פחות או יותר את אותו הדבר תודה רבה על כל פנים על ההתייחסות המשך ערב נפלא דיתי

Diti10

New member
תודה על התגובה../images/Emo24.gif

אשמח לקבל תגובות של מי שביקרו שם גם לאחרונה תודה מראש דיתי

nadd

New member
אני הייתי פעם אחת ביריד של אוכל שם

אבל לפני המון זמן. היה מבחר של דוכנים לאוכל, לא זכור שהיה צפוף במיוחד. כדרך אגב, לפני כמה שנים נסעתי לתל אביב ונכנסתי למסעדה של דים סאם, מאוד מאוד נהניתי הם הגישו מבחר טעמים של דים סאם ואף נתנו לי לטעום מנות חדשות. כאן בנהריה לא ראיתי מסעדה לדים סאם, וחבל שכך. יש כמה מאכלים שבדרך כלל לא מגישים במסעדות, אלא באירועים כמו פחזניות ממולאות בכבדי עוף לשון - יש בזוגלובק, אבל לא במסעדה אני מאוד אוהב מאכלים ממולאים כמו: ורניקס, אימפינאדס, עלי גפן ממולאים, וגם דים סאם

ganbarimasu

New member
דים סאם מעולם לא טעמתי..

אבל אני גם אוהב ממולאים מכל הסוגים, וגם אוכל יפני...
אוכל סיני אני לא מאד מכיר חוץ ממרק מתוק חמוץ, וון טון, אגרול, בקר מוקפץ, וכד'. אז אני מאמין שגם דים סאם אני אוהב אם אטעם...

Diti10

New member
הדים סאם

הינו סוג של כופתאות ממולאות בכל מיני דברים טעימים ...מתבשלות על אדי מים רותחים על סטימרים (כלי אידוי) מבמבוק קיימים מאות סוגים של דים סאם.....בארץ נמכרים בארבעה עשר סוגי מילויים....טעימם וממכר...זהירות!!!!!!!

Diti10

New member
אז קדימה...תגיעו לקניון ביום שישי הקרוב

מקווה שתהיה שם תנועה ערה ומצב רוח טוב אם אכלת במסעדת דים סאם אכלת את הדים סאם שלי ומשמח אותי לשמוע זאת המשך יום נפלא דיתי

Diti10

New member
עידכונים

המקום היה יבש....בקושי הגיעו אנשים....רבים היו מהמגז הערבי שאינם קהל המטרה של מאכלי המזרח.....החלק השני כלל לא ידע במה מדובר ומעט מאוד היו מוכנים להתנסות....היו שני זוגות קשישים שמכירים את הדים סאם מח"ול ולקחו מגשיות מלאות ואפילו של קפואים....בקיצור היה על הפנים.....הקניון ממש לא היה הומה אדם...מעט מאוד הגיעו וכשהגיעו זה היה בטיפטופים....בכל מקרה נהריה יפייפיה ונעימה...חבל שכך היה לנו...מפיקי שוק האוכל טוענים שבקיץ הפעילות ערה בהרבה יותר...אולי נקפוץ שוב בקיץ לבקר שבוע טוב לכולם ותודה על האירוח בעירכם היפה דיתי

ganbarimasu

New member
../images/Emo4.gif כמה חבל...

כפי שכתבתי קודם, אני לומד בימי שישי עד שעות הצהריים המאוחרות, ולכן לא יכלתי להגיע... אבל חבל לי שהתנועה הייתה חלשה והעסקים לא ממש "הלכו"... מנסיוני בעבר הקניון היה עמוס בימי שישי. אולי מאז המלחמה, המיתון וכד' האנשים כבר לא יוצאים כל-כך בימי שישי, ואולי יוצאים לגעתון ולא לרחובות... איני יודע... אבל אני מבטיח שאם תיידעי אותנו בפעם הבאה אני אקפוץ ואפילו אנסה בשמחה את הדים-סאם!!!

nadd

New member
כן גמני רוצה לטעום את הדים סאם שלך

אשמח גם להגיע בפעם הבאה. היה תוכנית שבוע קודם עם גידי גוב שנסע לטעימות בסין. איזה מאכלים טעימים הוא אכל. אני הייתי בתאילנד, ואכלתי מגוון מאכלים אוטנתים, מאוד נהניתי.

Diti10

New member
תודה לשניכם../images/Emo24.gif

תודה לכם על הפירגון....באמת נחמד מצידכם.....אני רוצה לקוות שנעשה נסיון נוסף בקיץ כשעונת התירות תחזור אלינו...ואז אזמין אתכם לטעימות....בינתיים נמשיך היכן שהולך לנו טוב יותר ונחפש מקומות נוספים פוטנציאלים....אשמח לקבל רעיונות שיהיה לכולם לילה/בוקר טוב....תלוי מתי תקראו זאת דיתי

למעלה