בוקר אור

Lir האחת

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

לקום לקום לקום
כפי שאתה יודעים, אתמול הייתה ההגרלה הגדולה של הלוטו. אילו הייתם זוכים ב-50 המיליון, מה הייתם עושים? כיצד הזכייה הייתה משנה אתכם? האם היא הייתה מהווה איום לסטטוס הסטודנטיאלי שלכם? שיהיה לכולנו יום מקסים

חח טוב אז מילאתי ../images/Emo6.gif מודה !

אם הייתי זוכה ב 50 מיליון .. הייתי חיה על הריבית
חיה טוב יש לציין
ולומדת כל מה שבא לי <ויש מיליון דברים!!!> ללא חשש מ ה 15 לחודש..< יורדים לי התשלומים ללימודים
>

כמו שאני מכירה את עצמי../images/Emo29.gif

הייתי מביאה להורים שלי סכום נכבד.. והייתי סטודנטית מאד מאד מאד מאד שלווה בנוגע לשכר הלימוד

איום? ממש לא, להיפך!

ככה הייתי יותר רגועה ופנויה ללימודים במקום לעבוד ואז שצריכה ללמוד בשעות לא קונבציונאליות בכלל... לא חושבת שהזכייה הייתה משנה אותי כי אני לא בנאדם שמתעסק בכסף, זה רק אמצעי מבחינתי ולא מטרה, ועובדה היא שהלכתי ללמוד הוראה וכולנו יודעים שאין בזה כסף, אבל זה משהו שמאוד רציתי לעשות ונראה לי מתאים לי מאוד.

E i n a v 1 1 1

New member
יש כאלו שערים כבר מ-6!../images/Emo88.gif

אפילו התרנוגלים ישנים
אני בטוח לא זכיתי ב-50 מליון, אפילו לא טרחתי לבדוק את הכרטיס. אם הייתי זוכה הדבר הראשון היה לקנות בית ולצאת מ"החורבה" שבה אני נמצאת כרגע, וכמה שיותר רחוק יותר טוב
(המבין יבין) ואחר כך תאילנד
ואחר כך נראה

newKiticat

New member
אתם מודעים לעובדה

שמלכתחילה לא היה מדובר ב50- אלא ב37.5 מיליון- ולאור העובדה שיש 9 זוכים. מדובר פה על בערך 4 מיליון.... סכום לא קטן- אבל לא כזה אסטרונומי....

גם אני

עמק בניתי על לפטופ ללימודים בשווי 10 אלף משהו בן זונה טוב נצטרך לחבוך ד.א מישהו לומד/ת במרכז אקדמי רופין?

למעלה