בוקר אחד

תאנה

New member
בוקר אחד

זה היה חזק ממני, אני התעוררתי וידעתי שגמלה בליבי ההחלטה להתגרש. זה קרה לפני יותר משנה, ואני פשוט ידעתי,כאילו קול פנימי מחזק אותי ואומר לי שזו הדרך הנכונה. ההליך היה לא קל.התקשורת הייתה רעה, ורק עכשיו - כשיש את השקט הנפשי, שהוזכר כאן כמה הודעות קודם, - יש לי את היכולת לנסות לחשוב אחורנית ולתת לעצמי את השאלות והתשובות ולברר עם עצמי היכן נעשו טעויות ומדוע עצמנו עיניים ואיך קרה שהגעתי למקום הזה. הלבד הוא לא קל, והחוזק הפנימי חשוב לכל אדם כדי שיוכל לקום בבוקר עם חיוך. גם אני עוברת את הימים שהדמעות חונקות את הגרון, ואת הימים שאני שואלת את עצמי למה זה קרה. אני גרושה רשמית חודש וחצי, קוראת את מה שאתם כותבים ומזדהה עם כל מילה שנאמרת פה, ושואבת מכם את החיזוקים שאכן יש חיים יפים אחרי הגרושים.

שבור

New member
תאנה

קודם כל ברוכה הבאה למועדון הטריים! תראי מתוך דברייך ניתן להבין כי את חושבת לאחור ומנסה לזהות צמתים בהן אולי היית מובילה תהליכים בצורה שונה. אבל (אם אפשר לשאול כמובן) למה חיכית יותר משנה? לא טוב לך? לא הולך? נסי לתקן - גם זה לא הולך ? סיימי עניינים בכל אופן החיים מדהימים אחרי הגירושין לפחות כמו שהיו לפני הנישואין אם לא יותר , אנחנו מפוכחים יותר וחכמים יותר לעולם יש המון מה להציע לך - קחי את זה - חיים רק פעם אחת, מתחתנים אולי יותר (~:

תאנה

New member
תשובה

לא ממש יכולה לפרט את כל הסיפור, אבל ניסיתי , באמת שניסיתי אבל לטנגו צריך 2 ואין ריקוד כשאין מוזיקה!

שבור

New member
תאנה

בסדר גמור וכשאין מוזיקה מכבים את האורות וסוגרים את המסיבה

argos

New member
תאנה. בביקורי האחרון אצלך זכור לי

שראיתי משהו גדול, חום כזה, מבריק... נדמה לי שקוראים לזה פסנתר... משהו ? את יכולה ליצור מוזיקה בעצמך: למשל מוזיקה קלאסית, לנגן משהו של הביטלס... מוזיקה של החיים (תראי את הזאטוטים המקסימים שלך...) את צריכה חיזוקים שהחיים יפים ? הם מדהימים. הם מחייכים אלנו.

יפעת*

New member
תאנה מקסימה

היי חזקה. הזמן יעשה את שלו, ויש לך כל כך הרבה חברים מסביבך, ונראה שהכל הולך ונבנה ומסתדר. רק קצת סבלנות, והוא יבוא הנסיך שלך, על סוס לבן או שחור (או אולי על חמור?) אבל מה זה חשוב הוא יהיה נסיך והוא יהיה שלך. זה ודאי! יפעת

גרוש43

New member
ת א נ ה ה ח מ ו ד ה

היי תאנה מה שלומך אשמח לשוחח איתך יותר לעומק

גרוש43

New member
ת א נ ה ה ח מ ו ד ה

היי תאנה מה שלומך אשמח לשוחח איתך יותר לעומק

למעלה