בוקר טוב אוריאנה וכולם

lichee

New member
בוקר טוב אוריאנה וכולם

זה רק ביקור זריז - אין לי הרבה זמן היום (יש לי טונות לימודים,פר``ח,ועוד לימודים ובאמצע עוד צריך להספיק להדליק נר ראשון, אחרי שאני אאלתר חנוכיה ואשיג נרות). זה מדהים שהיום כבר יום חמישי ואני שוב לא חוזרת הביתה ונשארת פה לסופ``ש - לא שאני כ``כ סובלת פה אבל במרכז עדיין יותר נחמד לי (עד שאני אמצא פה חיים חלופיים). מקווה שהכל טוב וכולם זוכרים להדליק היום נר! חנוכה שמח עם הרבה סופגיות (לא לאכול הרבה-זה משמין!!!)ואור. מגרשת החושך - ליצ`י

אוריאנה

New member
שו נר? נר בתחת?

אני זוכרת שחנוכה רק בגלל בנצ`וק, שהחנוכה הקודם היה החנוכה הראשון שלו, והוא היה המום מהאש, והמפוחית של אבא והכל (זה היה בדיוק בערב שטסת). מקווה שגם השנה נעשה משהו, הפעם עם גל ואורקילון. אם תהיי כאן בכ``ז אני מקווה שנתראה מתישהו כי לא אהיה שישבת - ישנה אצל גיסתי הוירטואלית. שמחה שכיף לך עם התנור - אמא קנתה לך עוד משהו שיחמם אותך בלילה (הייתי קונה לך גבר, אך אזל במלאי) אוריאנה

חתול

New member
בן כמה הפעוט? ומתי כבר הספקת?

אוראנוס כוכב, אני בהחלט לומד כל יום משהו חדש עליך ומעריך ומוקיר ומקלס ומהלל ומשבח.

אוריאנה

New member
הנה כמה פרטים משעממים עליי

הילד בן שנה ורבע בשם בן, בנצ`וק. נסיך אמיתי. אני בת 27 וגרושה, גרה ברעננה ויש לי תואר בע``ס. אה, ו``אין לי כסף אין לי, אבא כך אומר, הלוואי והיה לי יותר``. יש עוד, כמובן, אבל אם אגלה הכל מה ישאר לאח``כ? אוריאנה

חתול

New member
אוראנוס כוכב...

כן...רשימת מכולת אמנם אך בהחלט מגלה טפח ועדיין מסתירה טפח או שניים. עולם המסתורין הוירטואלי...אז בוירטואל שלי את כבר מתחילה לתפוס צורה ונפח ומפסיקה להיות דקדף שקוף מתחלף ומשתנה. לומר לך שאני מאמין שכזו את במציאות? לא יודע...זה הקטע עם הוירטואל, אפשר לבנות דמויות ועם קצת רקע בתחום (או לא) אפשר בקלות להיות אחת מהדמויות הצ`כוביאניות, איבסניות פינטר וחבריו...נשיקות לבנצ`וק.

חתול

New member
אני יודע איך תגיבי...

אני יודע...מה לעשות...אז OK את מי שאת וזה מצוין ואני מעריך את זה מאוד (באמת. גם אני מי שאני ולא משחק כאן משחקים.) אבל תני לי לרוץ עם הדמיון. כאן בעולם הוירטואל הוא תופס נתח ואי אפשר להתעלם מכך. מה לעשות. אז אני כאן ואת כאן ונדבר ונלמד להכיר ואולי אנחת על הכוכב שלך ואולי תבואי לבקר בקרטון שלי ליד בית מס` 3 ואתן לך קצת סרדינים שתפסתי אתמול בביבה של צפרדעית.

אוריאנה

New member
איזה כוכב אני הומלסית

רכושי היחיד עלי אדמות הוא עגלה ישנה שגנבתי פעם מהסופר מלאה בפחיות שימורים. דמות צ`כוביאנית? אני מקסימום דמות קפקאית. סתאאאם אני מהסרט ``הזבוב``. אני הרימה ההיא. יפה שיחקתי שם, הא? ואגב: המציאות עולה על כל דמיון, תזכור את זה. אוריאנה

חתול

New member
את משחקת נפלא...

מאוד אהבתי את תהליך הטרנספורמציה...איך נהיית פתאום זבוב ענק ומאיים. אגב האיפור, השערות הקשוחות וכל הנוזלים מסביב לא ממש החמיאו לך. אבל ככה זה כשאתה זבוב ענק אני מניח. המציאות אכן מפתיעה ומענינת אבל הדמיון, אם נותנים לו דרור, לא כובלים אותו לחוקי הקיום, החברה והסביבה, יכול להביא אותנו למקומות מופלאים, מוזרים וכן גם מסוכנים. האנשים עם הדמיון המפותח, שהאמינו שאפשר לממש, הצעידו אותנו למקומות בהם אנו נמצאים כיום (הטובים והרעים שבהם). לא שאני לא בעד המציאות אבל אני גם נותן קרדיט לדמיון וכושר ההמצאה והמימוש (לא פחות חשוב).

אוריאנה

New member
אולי בגלל זה אני רק מה שאני

כי מה שיש לי במציאות הוא לא מאד שיגרתי, לכל הדעות. ואולי בגלל זה להגיע לירח לא מעניין לי את התחת, כי מעניין אותי להגיע למקומות אחרים, מקומות שאינם נמצאים בחוץ כלל. ואגב, איזה איפור? הכל היה טבעי! שלי!!! בעיקר השערות. תשאל את ליצ`י, אחותנו הגדולה לקחה את השכל, ליצ`י את היופי ואני את השערות. ובאתי על החתול (אופפפפפפפפפס) אוריאנה

חתול

New member
לא היית אמורה להיות פה בסופשבוע?

ליצ`קוש ירח, לא היית אמורה לעלות אלינו לסופשבוע? תדליקי נרות ותחשבי של המכבים שנצחו את החושך וזה אולי יחזק אותך שם במדבר בין השועלים, החרדונים ועצי האלה.

למעלה