בוקר טוב !! אני חדש בכל קטע

haim18b

New member
בוקר טוב !! אני חדש בכל קטע

תוכלו אולי להסביר לי איך הכל התחיל כאן בעולם ??? לפי מה שהבנתי זה שתאים נפגשו במקרה וכך הכל התגלגלג עד היום אתם מאמינים שהתאים הללו נפגשו במקרה או מישהו "עזר" להם להפגש ואיך אתם מסבירים שבמאה שנים האחרונות מדענים לא מצליחים לגרום לתא להווצר מעצמו.

neko

New member
אין תשובה לגבי רגע הווצרות החיים,

וגם אם היינו מצליחים ליצור חיים במעבדה (וירוס כבר הצליחו, ד"א, אבל וירוס לא נחשב חי) לא היינו יודעים אם ככה זה קרה בכדוה"א לפני מיליארד שנה. יש ד"א סתירה פנימית במשפט "לא מצליחים לגרום לתא להווצר מעצמו", אתה יודע...

haim18b

New member
לא יודע אם אתה מכיר

אבל אני קורה ספר עכשיו ששמו : "האם קיים בורא הדואג לך" ספר זה מביר את העולם בצורה המדעית וכך היה רשום שם כמו שאמרתי אני חדש בקטע ואני רוצה ללמוד כי זה ממש מסקרן אותי העולם הזה? יש לי עוד שאלה: בוא נניח ש"אלוהים" ברא את העולם אבל מה עם כל החלל הגלקסיות האחרות חורים שחורים

neko

New member
תראה, אם אתה מניח קיום אלוהים,

הכל מסתדר, כי אלוהים יכול לעשות הכל (חוץ מלהגביל את עצמו, אחרת נוצרת סתירה לוגית). אבל תשובה כזו לא תורמת לך כלום, כי היא למשל לא מסבירה למה אלוהים צריך ליצור כ"כ הרבה גלקסיות וכוכבים. לדעתי, בריאת היקום בשביל בני האדם שקולה לבניית נושאת מטוסים ע"מ שיהיה לך איפה לשחק דוקים.

Vendetta

New member
אלא שבני-אדם לא רק משחקים בדוקים

הם גם יוצאים לחקור, לכבוש ולרמוס, ולכן הם צריכים מרחב. היום גלקסיות במרחק של מליוני שנות אור נראות לנו רחוקות, אבל בעתיד אנחנו נגיע גם אליהן.

הרשה לי לצאת בקביעה יומרנית

בני אדם לעולם לא ישתמשו במספר שלא יהיה זניח בילס לרבע אחוז מסה"כ המרחב הגלקטי.

Vendetta

New member
אני אנסח זאת כך:

זה מטבע בני-האדם להתפשט, לחקור ולכבוש. התחלנו באפריקה, התפשטנו ברחבי היבשות, חקרנו את הימים והמעמקים וכעת אנחנו מושיטים את עינינו מעלה כלפי השמיים. כבר עשינו את צעדינו הראשונים על הירח, ולא רחוק היום שבו נעשה את צעדינו הראשונים על מאדים. אם לא יהיה משהו שיעצור אותנו (הכחדה המונית כלשהי) - אנחנו נמשיך לחקור ולכבוש עד אינסוף. לכן, אנחנו זקוקים למרחבים אינסופיים. לו היקום היה מוגבל, בנקודה כלשהי היינו כובשים את כולו. אם הוא אינסופי, אין חשש שזה יקרה.

demoloc

New member
כמו שהומר סימפסון אמר:

(בקשר לסתירה הלוגית שלך) can jessus(או אלוהים) microwave a borito so hot that he himself couldn't eat it? z

shamon51

New member
התשובה לשאלתך היא בגנים

כלומר ... הדנא מורכב מ שרשראות של בסיסים המסומנים A,C,G,T במצב ההתחלתי שבו לא היו חיים אבל הרבה בסיסים נפגשו הבסיסים הללו במי הים הקדמוני התחברו והתנתקו (חוקי הכימיה) ונערכו טריליוני חיבורים שונים ומשונים שוב ושוב במשך מיליוני שנים עד שנוצרה באחת המיקרים מולקולה ש"יודעת" לשכפל את עצמה !!! ומשם כמו שאומרים: השאר זה היסטוריה שמעון

shamon51

New member
היסטוריה אמרתי ?

הייתי צריך לומר: והשאר זו האבולוציה

למעלה