בוקר טוב,ההתנצלות של בני אלבז.

didush100

New member
איזה עריכה אני רואה בלייב את מה שקורה

אלבז כל הזמן רוצה את הפוקוס עליו ומנסה להיות מנהיג בכח. בהתחלה הוא גייס אליו את איגי ואילנה יחד עם טולדנו וכמובן אבי ביטר אבל בגלל שאיגי הודחה והוא הסתכסך עם כל השאר כרגע יש לו רק את ביטר. בכלל שיתעסק בלשיר ולא בתפל כל הזמן.

קודם כל גם בלייב,את לא רואה את הכל..

אלא את מה שברגע נתון המצלמות מתמקדות בו. ב.כשהציגו בפני כולם שם את כל הסכסוך שפרץ,אם מיד היו מראים גם את דרך הפיוס הייתי אומרת שאפו. כשמציגים חלקי דברים זה לא הוגן ולא מכבד. גם בשיחה הלילית עם של שאבי זרעיה עם אביבה/א.ביטר/בני,שאבי זרעיה היה מאד לא הוגן ונתן יחס מועדף לאביבה. תפקידו של מראיין מקצועי לשאול שאלות ולא לנהל "ראיון" מוטה מראש. אני מאד אוהבת את אביבה אבידן ותמיד אהבתי אותה,גיליתי את בני אלבז בתכנית ויש תכונות רבות שאהבתי לראות בו. אחזור ואכתוב:נכשל בלשונו,התנצל והודה בטעות..מחול השדים מעבר לזה לא הגון בעיניי.

didush100

New member
נסכים שאנחנו לא מסכימות../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif

נראה מה יהיה בהמשך

חחחחח../images/Emo6.gif

עכשיו קל לך להגיד,חכי שאני אעיר אותך ב6בבוקר,אז נראה אותך
והנה מצלמה שמתעדת אותך שניות לפני ההתעוררות:"אביבה צודקת, בני רשע מרושע" ואז אביבה מופיעה בחלומך ושרה:"עדידוש,הוא זכאי..הוא זכאי..הוא זכאי"

didush100

New member
אוי ואבוי אם אני אתחיל לחלום עליהם ../images/Emo13.gif

דרך אגב אני ממש לא חושבת שהוא רשע רק לא אוהבת את ההתנהגות שלו

רק תוספת קטנטונת לגבי מה שיהיה בהמשך.

ייתכן שבהמשך דעתי תתהפך לגמרי בהתאם למה שאראה. כרגע הגבתי נקודתית למה שהיה. יאללה,לא נציק לך יותר

didush100

New member
תרגישי חופשי../images/Emo140.gif

גם לי אין בעיה לשנות דעה למרות שבמקרה המדובר קשה לי להאמין

יונתנסקי

Well-known member
חירחר ואבוה חירחר, ועדיין מחרחר.

הוא ה"פרידה" מבית האח הגדול. אותו הוא מפחיד. אילנה, בכל דבר נישאר חלוקות ?

א.היו מס' דברים בהם לא היינו חלוקות.

ב.זה לא נורא להישאר חלוקים(תורם לסיעור מוחין;)כל עוד הכל ברוח טובה. ג.גם אם הוספת את ה"ואבוה חירחר" עדיין לא רואה את הדברים כך,צר לי.

הרגשי הוא בעיקר מצד אבי ביקר וכל הזמן מחמם..

בקטנה והכל "בשם האמת" כמובן. עובדה שעכשיו בני אלבז אמר לו:"בסדר,השלמנו" והוא ענה:"אבל אני לא השלמתי". וכל זה למרות שאני מבינה את הכעס על השבועה עם התפילין(ואני לא אדם דתי).

didush100

New member
צודקת למרות שאני מאמינה לאביבה ולא נראה לי

שהיא נגעה בתקע בשבת. שימי לב שביטר כל הזמן חייב לכעוס על מישהו להזכיר את הקיפוח העדתי ואת זה שהוא הכי מסכן שיש!!!

אם הבנתי נכון היא כנראה נגעה בתקע בלי כוונה

נדמה לי שלגבי זה גם היא הסכימה והתכוונה שזה לא היה בכוונה. אבל אני לא ממש בטוחה. אבי ביטר אכן "אבי תחושת הקיפוח"(מלשון אבא..)והקטע שהוא באמת מאמין במה שהוא אומר ונוהג לרוב שלא עפ"י גילו.

למעלה