בוקר טוב ומבורך
היתגעגעתי חב"לז

בוקר טוב ומבורך../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gifהיתגעגעתי חב"לז ../images/Emo70.gif

בוקר טוב לכולם אני מה זה היתגעגעתי חב"לז לכולם למה הייתי בשבת חתן אצל חבר שלי בבית של ההורים שלו בנתיבות ולא היה לי צ'אנס לכתוב למה לא היה לי נעים מההורים שלו שיראו באיזה פורום מגנוב אני כותב
עכשיו אני בבית שלי ועוד מעט אני יעזור לעשות קניות אני מה זה מיתבאס שהפורום עכשיו מה זה לא פעיל כמו שהוא היה פעם למה אני רואה שרסקול התחפף לנו ואני מיתגעגע אליו חב"לז
בארי נשמה סבבה שאתה כאן ואתה אחלה גבר ואני מה זה מחזיק ממך למה אתה יש לך גי'יפ סופה סוף הדרך אבל תעשה טובה תדבר עם רסקול שיחזור למה הפורום בלעדיו זה לא אותו דבר
סויה נשמה אני רואה נידבקת מהקדוש בקטע של הגו'קים וגם אתה בארי בדרך עם החרגו'קים שלך עם השמות מהתנך -מאיפה בא לך הקטע לקרא להם נוח ומשה מאיפה
אני יש לי שאלה על אמונה טפלה למה שמעתי מסרגיי השבוע סיפור מגניב חב"לז ואני קצת לא יודע כמה להאמין לו למה הוא יש לו קטע כבד של חירטוטים
זה נכון שבמצרים יש בנאדם שכתב ספר שהשתן של הנביא מוחמד קדוש
אני מזה צחקתי אבל אני חושב שהוא מחרטט אותי למה סרגיי יש לו קטע גזעני על הערבים למה הוא היצביע ברוך מרזל בבחירות האחרונות ואני חושב שסרגיי סתם עושה צחוק מהערבים עוד פעם בישביל הקטע
אני יכנס עוד פעם היום אם יהיה לי זמן עכשיו אני חייב לטוס נשמות
שבת שלום

סויה 1

New member
ברוך שובך אלברט... ../images/Emo24.gif

גם אנחנו התגעגנו...היה פה משעמם בלעדיך. בקשר לשתן של הנביא מוחמד...צודק סרגיי.הפעם הוא לא מחרטט. המופתי של מצריים-עלי ג'ומעה כתב ספר ובו הוא טען,כי חבריו של הנביא מוחמד, נהגו לשתות את השתן שלו כדי לספוג משהו מקדושתו. התעוררה סערה גדולה במצריים,הממסד הדתי טען כי הוא מבזה את קדושי האיסלם ואף דרשו להעמידו לדין. בינתייםהוא פנה להוצאת הספרים שלו וביקש להסיר את הספר מהמדפים "כדי למנוע חילוקי דעות בין המוסלמים".הסיבה האמיתית לדעתי הוא חושש לחייו...

אחותי את גדולה את ../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אני ניראה לי המופתי המיצרי התחרפן חב"לז לכתוב דבר כזה למה ירצחו אותו על היציאה הזאת למה הערבים לא עושים חשבון לאף אחד כשמלכלכים להם על המוחמד שלהם
ראית איזה בלאגן אחוש שילינג הם עשו בכל העולם בגלל כמה קריקתורות שלו לפני שנה
תחשבי איזה בלאגן אחוש שרמוטה הם היו עושים אם מישהו לא ערבי מוסלמי היה כותב שהחברים של מוחמד שתו בסבבה את השתן שלו
יכול להיות שבגלל זה עולה להם השתן לראש אחותי
אני קראתי את מה הקדוש כתב על הקטע של הערבי שעשה פיפי בברכה בזמן שהחבר שלו שחה בתוכה יעני אלו יש להם קטע חזק עם שתן ניראה לי
אני מזה שמח שסרגיי לא חירטט אותי עוד פעם למה הוא קרוע הבנאדם ויש לו יציאות חב"לז ליפעמים ככה שאף אחד כבר לא מאמין למה שהוא אומר וחוץ מיזה יש לו המון יציאות לא במקום על הערבים בגלל שהוא מת על ברוך מרזל ומצביעה בישבילו אני ביכלל לא בקטע גיזעני אבל אני מאמין במה שאלוקים ציווה לנו-הקם להורגך השכם להורגו
שבת שלום

למעלה