בוקר טוב וקסום לכל היפות והיפים

איבונה3

Well-known member
בוקר טוב וקסום לכל היפות והיפים

בפורום....יש לי שאלה..למה אלבז ה"רבי הצדיק" לא מקיים הבטחות ?????? הוא הבטיח לפרוש נכון ?

איבונה3

Well-known member
אילנה אביטל ואיגי וקסמן

התנהגו אתמול כמו שתי האחיות הרעות של סינדרלה.....אין להן טיפת כבוד עצמי, הקינאה ברוחמה משגעת אותן............לא מכובד ולא יפה...

לפי דעתי תמיר קלינסקי לא יודעת לעשות עיבודים

רוחמה היחידה מבין הזמרים שלא יודעת לעבד לעצמה את השירים וחבל, לכן תמיר מעבד לה עיבודים ממש שלא מחמיאים לה, לכן היא תמיד יוצאת אחרונה בדירוגים,תגידו מה שתגידו על בני אלבז,אני בטוחה שבזכות העיבוד שעשה לרוחמה עם השיר של קובי אפללו, רוחמה הגיעה למקום שני מינימום שלישי בדירוג השופטים, שחבל שרק הקריאו את השם של הזוכה מייקל הרפז, לפי דעתי רוחמה יכלה לזכות גם במקום הראשון , אבל ההפקה רצתה שירים באנגלית, ולכן כניראה שבחרו את מקייל. טוב שמייקל איתה בחדר החזרות, כך שהוא יכול לעזור ולהדריך וכבר הדריך אותה היום לשבת ולשיר במקום לעמוד, התמיר הזה לא שווה בעיני, שישאר עם אתניקס. זאת דעתי,

בקושי שמעו אתמול את הנגינה ואני לא יודע

אם זה אשמתו של תמיר, כי רוחמה רצתה שזה לא ישמע אירוויזיוני ושרה באופן מלנכולי הקול של רוחמה נשמע מאוד יפה אתמול אבל השירה המלנכולית לא התאימה לשיר "אהבה זה שיר לשניים" לאילנית אין קול כול כך יפה (לטעמי) אבל אני מאוד נהנה לשמוע אותה שרה את השיר הזה

מיק101

New member
כי גד התקשר אליו וביקש שלא יעזוב../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

בני נשאר למען הילדים שלו (8/10?) הוא לא רוצה לאכזב אותם

אני יכול להבין אותו

היכל הביזיון משפילה את האמנים שלנו ובמובן מסוים זה חוסר כבוד גם כלפינו בתור ישראלים הזמרים ביקשו שהם לא ישפטו יותר אבל שבי זרעיה התעקש שהם כן ישפטו כדי שהרייטינג יגדל ב0.01% לא היה עדיף שתהיה הדחה רגילה וזהו ? למה לא נותנים להם ללכת הביתה ולחזור ? למה לא נותנים להם לצאת הבית בסוף השבוע ?

מיק101

New member
אני לא יכולה להבין אותו

אף אחד לא נכנס לשם בכוח יש לך חוזה, תעמוד בתנאים שלו, אתה אדם בוגר וחתמת מרצונךהחופשי... ואם אתה בכל זאת רוצה להפר - קדימה, כמו ששאבי אמר "הדלת פתוחה" אבל אצל בני זה לא כך - בני אומר "כן" ואז כשמשהו לא נראה לו - הוא אומר "לא ולא", זה יהיה כמו שאני רוצה אלה "חוקים" של עולם תחתון לחיצת יד לא שווה כלום.... בקשר לביזיון שאתה מרגיש - לא יכולה להתווכח אתך, זה שלך....

גם אריק, איגי, אילנה ורוחמה אמרו שהם רוצים

לעזוב לבני הכי קשה שם (גם באשמתו) אז אצלו זה יותר בלט הרבה חושבים כמוני שהזמרים שם מבוזים את לא חושבת כמוני ?

מיק101

New member
אריק איגי ואילנה אמרו, אבל לא הלכו עם זה

כמו בני, הצהרה חגיגית ובלתי משתמעת לשתי פנים - אני פורש... לכולם קשה...אני לא הייתי נכנסת לדבר כזה, זה מאד קשה!!! למה אתה חושב שהם מבוזים?

למעלה