בוקר טוב ושבת שלום

bimbo15

New member
בוקר טוב ושבת שלום

אתם באמת מדאיגים. כבר מספר ימים שאף אחד מהפורום לא מופיע. אני מקווה שאתם בסדר
.

אנא כתבו משהו שנדע שאתם פה.

המון
וחיוכים

Sigal H

New member
לילה שליו ושבוע טוב

אין עלייך בימבו

ומה שלום כולם?

לא שמעתי חדשות היום, תנו לי להנות מהאשליה שהעולם לא קורס וחיים לא נהרסים סתם כך. רק יום גשום במידה עם אווירה ביתית, ספל תה ג׳ינג׳ר ואגוזים משוקלדים. מה צריך יותר מזה?...

אם תהיתם לאן נעלמתי (סליחה
), אני בתקופה לא יציבה ומבלבלת - פיזית, קוגניטיבית ורגשית - המילים מסתבכות ואני לא יודעת מאיפה להתחיל לכתוב אז לא כותבת. מכירים את התחושה?

אז במקום סכמ״ש או תח״ש (שאתם מוזמנים לסכם בעצמכם גם), אתמצת מה היה בינתיים:

- מאז אירוע החול הראשון בספט׳ הנשימה החמירה, והתייצבה במצב החדש. מאז לא הקראתי. מחר אתייצב בבי״ח כרמל לבדיקת ביפאפ שגרתית.

- מאז סערת הברקים (לפני 3 שבועות? לא האחרונה) האפילפסיה לא מאוזנת (קצת אשמתי, בצפייה והאזנה לחדשות יש המון טריגרים להתקפים - אורות משטרה, סירנות, פלאשים של מצלמות. לקריאה בלבד אין לי ריכוז, ומאיפשהו צריך להתעדכן). אבל אם זה הנזק שלי מהמצב הבטחוני זה באמת כלום. שולחת חיזוק מהחור הנידח שבו אני חיה לכל מי שנמצא וחי במציאות הזו

- כל הסיפור עם TOM גם הוציא ממני לא מעט אנרגיות. טובות, ובכל זאת. אני מתחילה להתכונן לאירוע בשבוע הבא (יאי, זה רק בעוד שבוע!), מדברים על ראיון וצילומים ואני רק משתדלת שזה לא ידהיר מדי את הלב ושאהיה מספיק בפוקוס מחשבתי. מחזיקה אצבעות.

ועכשיו אעשה כאילו הלכתי לישון כי בעוד חמש שעות וקצת אני כבר צריכה להיות על המונית בדרך לחיפה... מילא, הבדיקה היא שעתיים במיטה עם הביפאפ, מקווה להשלים שם שעות שינה

אז שיהיה לכולם לילה טוב, שבוע רגוע ומה שלא יהיה - באיזו קלחת משוגעת שלא נהיה - שתמיד יהיו לנו סיבות לחייך

וספרו גם אתם מה נשמע :)

למעלה