בוקר טוב חברות יקרות - אם מישהי רוצה המלצות

dafgol

New member
בכיף ../images/Emo51.gif

הצגות שיתאימו למגוון גילאים. עכשיו את שרת החינוך והתרבות שלנו

אני מבקשת להמליץ הפעם על הצגות לגילאי 4 ומעלה

ההצגה הראשונה שהיא בהחלט מתאימה לכל המשפחה - "פטר והזאב" האגדה המפורסמת– אודות פטר השובב שיצא מהבית למרות אזהרותיו של סבא ותפס בעזרת ידידתו הציפור את הזאב הרשע שטרף את הברווז חברו. קורמת עור וגידים לעיני הצופים בכוריאוגרפיה הותיקה והאהובה של רמי באר לפי המוסיקה הידועה של סרגי פרוקופייב בה מוצגת כל דמות ע"י כלי נגינה אחר. הצגה נוספת: איה אווץ’ אווה " ההצגה מספרת על מקום סודי, לא רחוק מכאן בו גרה משפחה מיוחדת במינה: אמא אווה וילדיה איה, אי, אח, ואווץ’. זאת משפחה מאוד מיוחדת, הם מרפאים פצעים... זאת המשפחה העסוקה ביותר שראיתם בחייכם.... כל מי שמקבל מכה קטנה או גדולה קורא ואומר את הקוד: איה, אווץ’, אווה, מגיע אליו היצור הרלוונטי ומטפל במטה קסמים בכל מכה/חבלה. מסקנה: אם כואב לכם, אל תשמרו בפנים, הוציאו החוצה והכל יסתדר במהרה. הצגה נוספת "פילים לא רוצים לרקוד" הצגה מספרת על הפילה אזמרלדה שרצתה להיות רקדנית בלט, אמה לא היתה בטוחה כל כך שכדאי - אחרי הכל פילים לא רוקדים בלט. אבל אזמרלדה תמיד משיגה את מה היא רוצה והיא החלה ללמוד בלט. כשהרקדניות לומדות להסתחרר על רגל אחת, אזמרלדה מסתבכת בחדק שלה, משתטחת ומתהפכת. אבל בסופו של דבר אזמרלדה מצליחה להוכיח לכל שכן, פילים כן רוקדים בלט. המופע מדבר אל כל אחד שרוצה משהו ומתקשה להשיג אותו . המסר הוא שעם הרבה כוח רצון ניתן להגיע גם למה שנראה כבלתי אפשרי .

S r 35

New member
תודה יערה

ההצגות נשמעות, באמת, איכותיות. אנחנו צפינו בהצגה מדהימה של "פטר והזאב" משולבת עם "קרנבל החיות" - בביצוע להקת המחול הקיבוצית: הכוריאוגרפיה, התפאורה, התלבושות המדהימות ובעיקר הביצוע... היו מדהימים. אני לא יודעת אם את מתכוונת ל"פטר והזאב" בגרסה הזו, אבל יכולה לספר שההצגה הזו הייתה כל-כך מוצלחת שהבן הגדול שלי ראה אותה פעמיים ונהנה מאוד ואם ניתקל בה שוב, לא אכפת לי (ונראה לי שגם לו) לצפות בה שוב. מומלץ מאוד

אנחנו ראינו רק את פטר והזאב בביצוע

להקת המחול הקיבוצית . וכמו שציינת מומלץ ביותר.

למעלה