בוקר טוב לכולם..נא להכנס

בוקר טוב לכולם..נא להכנס

טוב כמה דברים.. דבר ראשון הבנתי שהיה בלגאן אתמול בצ`אט.. אני מציע לשכוח מהעניין הזה אחרת לא תצאו מזה עוד המון זמן... דיי, היה מה שהיה ..נגמר וטוב שכך. תגל את חביבה אמיתית אבל עדיין תני לילה לטעות לפעמים היא התנצלה ואני בטוח שגם התכוונה לזה מכל הלב. דבר שני הוא שיש לסופר ואפריקה יומולדת ביום חמישי הקרוב... אני לא יודע אם יצא לי לקפוץ או לא עדיין כי ברמת העקרון יש לי תוכניות כבר... אז אם אני לא מגיע שתהיה לכם היומולדת הכי מדהימה שאפשר!!!!! דבר שלישי אני רואהה ששניים מהקבועום חזרו אליו.. את הבחורצי`יק אני לא ממש מכיר אבל הוא נשמע נחמד ואת טיי אני מכיר ממש טיפה ואני יודע שהיא אחלה...אז טיי\ ברוכה השבה חמודה. קיצקץ, זו הודעה שנכתבה מתוך שיעמום רב...אז תגיבו לי שיהיה לי מה לעשות.... אגב חופשי יקירי... פשוט שים את הכתובת שלך שלך ה\msn וכל מי שאצה רוצה יכול לחבר אותך.. ואם אתה צריך אותי<כי חיפשת אותי אתמול> אז אני כאן אחי. יאללה שיהיה לכולם יום קסום. בוי

ג`וני אחי

מכיר את האתר של צ`ה גוורה???? מכיר אתרים על צ`ה גוורה???? פרסם לי בבקשה כתובות אם אתהה יודע לא מצליח למצוא כלום ומה שלומך אחי??? הכל טוב?????? הנה אני מגיב רק כדי שלא ישעמם לך

קארל...

וואללה אחי אני לא ממש מכיר.. אני אנסה לארגן כמה לינקים.. אם אצליח אני אעביר לך.. אגב..תודה על התגובה..:) עכשיו אני מבין למה אני חובב אותך..:))))))) חמוד אמיתי אתה בחיי בוא מהר תן בוסה לבוי בוי.

בוקר.....

ינבלה סרוחה , שעה כזאת קמים ??.... מה נסגר כאן ?? מה איתי ??... למה אני צריך לקום כל יום מוקדם (9:30)..... יאללה אחי לא בא לי להכנס לצ`אט ....

זוהר מה קורה אחי היפה?

כן כן הלכתי לישון מאוחר לאללה אתמול ולא יודע מה קרה לי פשוט נפלתי למשכב.. חולה עליך אחי המפורסם.:))) יום טוףףףףףףף בוי

זוהר..

אני כבר 90 אחוז סגור ליום חמישי.. אם זה לא יצא לפועל מבטיח לך שאני מגיע..

למעלה