בוקר טוב לכולם צריכה דחוף

mor322

New member
בוקר טוב לכולם צריכה דחוף../images/Emo101.gif

צריכה דחוף ליום א הקרוב רעיונות חמודים לעבודה עם קלקר ומנקי מקטרות צבעוניים כל רעיון חמוד יתקבל בברכה
ובהצלחה לפורום

mor322

New member
בעלי חיים או כל דבר חמוד יתקבל ...

בברכה או אפילו לחבר אותי עם קישורים נחמדים

אילנית03

New member
לצערי אין לי איך להעביר לך תמונות

אבל חיפושיות אפשר לעשות עם קלקר ומנקה מקטרות, חותכים את הקלקר בצורה המתאימה צובעים ומדביקים דיבקיות ועם מנקה המקטרות עושים מחושים. אפשר גם לעשות מרבה רגליים באותה הדרך לחתוך לצבוע להדביק ולהוסיף את הרגליים ממנקה מקטרות עם את רוצה עוד רעיונות אני הולכת לבדוק במאגר הפרטי שלי

smady a

New member
מור מיי דיר .תסתכלי על זה כאילו

זה פלסטלינה או חימר. ואז תזרמי. 1. עכבישים לצבוע בכל מיני צבעים. להדביק זוג עיניים בולטת וזזות...ורגליים ממנקי מקטרות. 2. לחבר כ 5 עיגולים בשורה והראשון הראש. ולהכין מרבה רגליים צבעוני ..עם עיניים זזות. 3. מוביילים הכי הכי יפה.יש לי אני צריכה לצלם לךץ. פשוט לצבוע יפה את הכדורים או להדביק מפיות...לחבר חוט ניילון וזה מקסיםםםםםםםםםם 4. לחצות כדור בינוני...ולצבוע כמו חיפושית פרת משה רבינו עם מחושים מהמנקי מקטרות. ויש לי עוד ועוד רעיונותתתתתתתתת

קלקר ומנקה מקטרות

לוקחים כדור קלקר, נועצים בצד אחד שיפוד ארוך ובחלק העליון לוקחים את המקטרת ומחלקים ל-8 חלקים, נועצים אותם כמו אבקנים וקיבלנו פרח צבעוני. מקווה שעזרתי.

וגם ממני ../images/Emo9.gif כבר הציעו לך כל מני

בע"ח
אז אני אציע לך לעשות איתם בובות חמודות. כדור קלקר לראש ואחד טיפלה יותר גדול לגוף (עדיף צבועים באקריל) , ידיים ורגליים ממנקי מקטרות. להדביק עיניים זזות, שיער ופה ואף. את הכדור שמשמש לגוף אפשר לעטר כאילו בגד עם כפתורים מדבקות או בעיטורי צבעים. יוצא מגניביישין.

lorli

New member
חוץ מחיות אפשר ליצור ../images/Emo20.gif

מנקה המקטרות כגבעול ועלי כותרת והקלקר כאבקנים. מנקה מקטרות כפרח וקלקר כעציץ

למעלה