בוקר טוב לכולן!

עינת אר

New member
בוקר טוב לכולן!

אחרי התלבטויות קשות עם כל העולם אתמול בבוקר החלטתי שזהו! אני הולכת לבית חולים דחוף אחרי לילה קשה של כאבי גב מוזרים ומעיקים...שמושכים לבטן. במוניטור הראשון ראו צירים סדירים מיד חיברו עירוי ובדיקת צוואר הרחם הראתה שאין שום התקצרות או פתיחה. 4 רופאים עשו את הבדיקה בשביל להשתכנע... עשו לי עוד שני מוניטורים לאחר מנוחה שהראו צירים חזקים יותר... בערב החליטו לשחרר אותנו עד הבוקר ואני בדרך לביקור נוסף לראות מה המצב. בגלל שהצוואר לא מושפע מהצירים הם לא רוצים להתחיל טיפול להרגעה בנתיים הצירים מורגשים מקווה לרגיעה מבטיחה לעדכן בהמשך...

ממה מיה

New member
לשתות המון ../images/Emo115.gif ../images/Emo48.gif

אני צמודה עם בקבוק כל הזמן, שותה גם בלילה ונראה לי שזה מרגיע. תשתדלי גם לנוח ככל האפשר. איזה שבוע את ?

עינת אר

New member
אני בשבוע 31+4 עם צירים

שלא נראה לי שמתכוונים להרגע... היום חזרתי לבלינסון לביקורת כי השתחררתי עם צירים אך בלי פתיחה או התקצרות צוואר, הבוקר ראו שוב צירים במוניטור אבל לפחות הילדים מרגישים טוב ושניהם הסתובבו למצג ראש
שחררו אותי למנוחה אמיתית (ולא כמו שאני עושה כי זה בלתי נסבל) כי אני גרה ממש ממול והאשפוז די מיותר במידה ויתחזקו הצירים כמובן לחזור מיד. המליצו לי על זריקה להבשלת ריאות מחשש ללידה מוקדמת, ביום שישי אני ישאל את הרופא שלי מה דעתו? מקווה שנרגיש טוב כולנו והימים יעברו...

אני קיבלתי את הזריקה להבשלת ריאות

לטענת הרופאים ברמב"ם, אף אחת מהתרופות הקיימות לא מצליחה ממש למנוע לידה מתפתחת אלא רק לדחות בכמה ימים. לכן, יחד עם המגנזיום דחפו לי מיד את הזריקות וקיוו שלא תתפתח לידה ב 48 שעות שאחרי הזריקות. לשמחתי, הצירים נרגעו.

איג3

New member
לגבי הזריקה להבשלת הריאות -

אני קבלתי באותו שבוע שבו נכנסתי לשמירה. הרופאה שלי התלבטה רבות ובכל זאת היא המליצה לי ואני, ילדה ממושמעת שמעתי בקולה וקבלתי את הזריקה. לפחות בקטע הזה, אני די רגועה שאם חלילה יתפתח משהו - עשיתי מה שיכולתי...

קרן משם

New member
האם קיבלתן את הזריקה פעם אחת בלבד?

למיטב זכרוני [משפשפת את מוחי כעת] מדובר בצלסטון צלסטון נהוג לתת כסט טיפולי... היום בשעה X זריקה ראשונה ולאחר [שכחתי כמה שעות אימאל'ה] X זמן זריקה נוספת. ואולי בכלל מדובר ברוטינה של בתי חולים, מודה שלא זוכרת.. אני קיבלתי את קורס הצלסטון מאד מסודר ביום X פעם ראשונה ולמחרת פעם שניה שבוע לאחר הזריקה הראשונה באותה השעה במדוייק קיבלתי את הזריקה בפעם השלישית להשלמת הקורס. [אגב, לבנותיי זה עזר והן כנראה 'חילקו' מהצלסטון בינהן, לבני נולד עם מצוקה נשימתית לא קלה וישנה תרופה]

קרן משם

New member
נחתכה לי ההודעה..

לאלה שנולדים עם מצוקה נשימתית קשה כמו במקרה של בני קיימת תרופה שנוהגים לתת [או שנהגו אז] אותה כ24 שעות לאחר הלידה והיא עזרה במקרה שלנו מאד. [את שמה שכחתי..סופל..משהו] שלא תזדקקו

איג3

New member
אני קבלתי פעמיים

בהפרש של יממה בין הזריקות. כפי שאמרת ביום X בשעה מסויימת ויום אח"כ באותה שעה. ולגבי בנותייך, קרן משם, די מתסכל שזה לא עזר להן... ואני חשבתי שהזריקה תפטור את כל הבעיות...

rsharon

New member
מנוחה + שתיה - הכי מומלץ!

כבר סיפרתי לפני כן על האשפוז בגלל צירים מוקדמים וכו'בשבוע 29. היום הייתי במעקב פעם שניה ביח' להריון בסיכון גבוה. גם אני מרגישה צירים. בשבת ביליתי כל היום במיטה עם צירים (לא סדירים) - כאבים בגב התחתון דומים לכאבי וסת שמתפשטים כמו חגורה משני הצדדים לכיוון הבטן, מתגברים ונמוגים. כמעט נסענו לבי"ח אבל עבר לפנות ערב. למחרת שוב "חטפתי" אותם. אתמול במוניטור בבוקר שוב ראו את הצירים. אבל, אני גם לוקחת פרסולאט (עכשיו 5 פעמים ביום). בדיקה וגינלית הראתה שאין שינוי מפעם קודמת (50% מחיקה + 1/2 ס"מ פתיחה) כך שהמצב בסדר. היום התחלתי שבוע 33. עוד שבוע לצאת מתחום הפגים (שבוע 34 + 2 ק"ג לפחות). הערכת משקל השבוע - 2.010 +2.260. גם אני קיבלתי את הזריקות להבשלת ריאות.

למעלה