בוקר טוב לכל המורכבות והמורכבים

*יערית

New member
בו../images/Emo186.gif../images/Emo186.gif../images/Emo186.gifקר טוב לנוכחים../images/Emo141.gif

yaeli4

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo186.gif../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif

קור כלבים. בכל זאת, חזרתי כרגע משיעור פלדנקרייז והיה טוב ונעים. נכנסת לעבודה במרץ. שיהיה לכולם יום נפלא למרות הקור הבלתי נסבל והמים שלא מפסיקים לנזול מהשמים.

*יערית

New member
אחלה חורף..לא לבכות../images/Emo186.gif../images/Emo182.gif../images/Emo185.gif

כל טיפת גשם מבורכת מבחינתי... כל הקור הזה אנימ פנימה אותו חזק חזק עד לקיץ האכזרי שלנו... אוהבת חורף אנוכי...ואני במיעוט יודעת...אבל יש דברים בחורף שלא רואים בקיץ
בוקר טוב יעלי...עכשיו תסבירי בבקשה לאיגנורית כמותי... מה זה בבקשה פלדנקרייז ?

יעלי, מה שלום הקטנצ'יק?

אצלי הבונבוניירה עדיין חולה. היא ואני לא ישנו בלילה כמעט בכלל. עד אחת בלילה היא התעוררה רק כל שעתיים, אבל בין אחת לארבע - בין 10 דקות לחצי שעה, זה היה המקסימום. ואחר כך שוב משש. אני הרוגה לגמרי. היא כמובן ישנה עכשיו, המסכנה הקטנה. אני קמתי כמו זומבי קצת אחרי שבע, הלבשתי את הדובוני ולקחתי אותו לגן (לא התקלחתי אפילו, התלבשתי והסתרקתי ויצאתי כמו שאני - איכס. את המקלחת עשיתי אחרי שחזרתי, התחלתי לעבוד ואכלתי ארוחת בקר). והקטנה עדיין ישנה שנת ישרים. מגיע לה, האמת. יום טוב לכולם! יעלי, אני מאד שמחה שנהנית בפלדנקרייז!

*יערית

New member
וואו אמאות יקרות...../images/Emo184.gif../images/Emo24.gif

הרבה בריאות..למיטב קריאתי..יעל בעבודה ואילואת עוד קרן אור בבית עם הבונבוניירה ...ולא ישנת טוב ופיכסי לך...מכירה את ההרגשה הזו... אולי תעשו משהו מיוחד בבית יחד...כדורי שוקולד או משחקי חורף בבית בכדי להנעים את הזמן שלכם יחד... { במידה והוא יכול להסתובב בבית} בכל אופן גם אני בבית קיצרו לי את המשמרת היום לחצי יום.... אני פה ושם....ובתקווה שמישהו יאיר את עיניי עם השיעור..פלדקרייז!

blonda3

New member
בוקר טוב...פלדנקרייז..../images/Emo39.gifבריאות

גם אני עייפה...הלכתי לישון מאוחר. אתמול בלילה בתי הבכורה, מנישואי, שמרה על בתי הקטנה, מחוץ לנישואי.... זה לא קורה הרבה, אז לא לפתוח פה ל
יערית-פלדנקרייז בשבילך יעלי-החלמה מהירה לבתך, ולכל החולים-הרבה בריאות

*יערית

New member
ידעתי שיש על מי לסמוך../images/Emo140.gif

זה מעניין מאודדדדדדדדדדדדדדדדד רק נדמה לי שהשיעורים הם רק בצפון או שיש במרכז ? אני אתקשר לבדוק.. תודה בלונדה כמו תמיד...יש לך את המקורות שלך... לגבי הבת הגדולה....זה נחמד שהיא שמרה על הבת... אבל אני שואלת{נו למדתי ממך}לאן הלכה האמא?

יערית - תודה!../images/Emo39.gif

האמת, גם יעלי וגם אני בבית. יעלי תמיד עובדת מהבית ואני עובדת מהבית פעמיים בשבוע, כך שהמצב מהבחינה הזו נורמלי. לגבי הבונבוניירה שלי, היא (ולא הוא...) עדיין ישנה. היא בת 3, ואם היום יהיה דומה למחר, כל מה שהיא תהיה מסוגלת לעשות במשך היום זה לשכב על הכורסא ולראות טלויזיה. היא הסתובבה בבית איזה שעה אחה"צ, אבל זהו. היא פשוט גמורה. ואילו אני, כמו שאמרתי, צריכה לעבוד. לא ממש "משהו כיפי ביחד!" פלדנקרייז, דרך אגב, זו שיטת התעמלות שנדמה שנועדה מלכתחילה לבעלי בעיות גב אבל אני לא מומחית. זה נעשה מאד פופולרי - שיטה לא קשה, מרגיעה, אבל עובדת יפה. על זה יעלי תצטרך להרחיב. תודה על האיחולים ותהני מחצי המשמרת שלך!

*יערית

New member
קרן אור...../images/Emo140.gif

נפלא לעבוד מהבית לא? בונבוניירה עם אני לא טועה זה ניקבי? שוב הרבה בריאות ועבודה נעימה גם מהבית
{הלוואי שאני הייתי עובדת מכאן...
}

avitalp

New member
בוקר טוב../images/Emo186.gif

וגמני היום בבית, עם הנסיכה הקטנה... עוד לילה בלי שינה, עם חום, נזלת ושיעול... רפואה שלמה לכל החולים/ות

yaeli4

New member
תודה לכל המתעניינים החמודים

יערית ויונה ובלונדה וקרן אור ואביטל. אז ככה: הקטנצ'יק כבר בגן מהיום. הוא בסדר רק חלשלוש קצת, אבל זה יום בתוך הגן בגלל הגשם ואמרתי לגננת שאם הוא יהיה קצת עייף שיתנו לו לנוח בצד בפינת הקריאה והכריות. מאחלת באמת החלמה לכל יתר הקטנטנים החולים. צדקה קרן אור, אני עובדת מהבית, תקועה רוב היום מול מחשב ואוהבת את העבודה שלי מאוד. פעמיים בשבוע אני מתעמלת. פעם אחת פילאטיס ופעם אחת פלדנקרייז. התחלתי פלדנקרייז רק עכשיו והקישור שבלונדה נתנה לך יערית, הוא טוב ונכון ומסביר בדיוק את העניין. ההתעמלות היא יותר מרגישה, מאריכה אברים, שרירים, מגדילה את טווח התנועה של האברים והתחושה היא של הרפייה ושלווה אינסופית. מאוד מתאים לי. חוץ מזה, אני משתדלת ללכת 3-4 פעמים בשבוע, הליכת ספורט של כ-40 דקות. זהו. אחלה של יום לכולם,

*יערית

New member
יעלי...

טוב לשמוע שההבן בגן..בילבלתי אותו עם הבת של קרן
הרבה בריאות גם לבת של אביטל וגם לבת של בת זוגתו של אולדי.. שלי הראו סממנים ואופס זה נגמר{המחלות מפחדות ממני}תודה לאל. וואו אני מקנא בך על הספורט שאת עושה.. עבורי ריקודים זה הספורט הטוב ביותר שיש{טוב חוץ מ....
} והתרשמתי מאוד מהאתר..ומהדוגמאות שנתנו שם...ובמיוחד שיש לי בעיה קלה בגב התחתון אולי זה יעזור גם לי. למרות שאם מדובר שם על גמישות....אמאל'ה...אני גמישה יותר מידיי בגלל עצמות שבורות שלא נאחו טוב בילדותי
אשמח לקבל יותר פרטים במסר איפה הם מקיימים עוד את החוגים האלו?

למעלה