בוקר טוב לכם חבר'ה:)))מה נשמע?

• פותח הנושא ufo11
  • פורסם בתאריך

ufo11

New member
בוקר טוב לכם חבר'ה:)))מה נשמע?

פשוט החלטתי שאני ארשום הודעת בוקר טוב, סתם כזה... שיהיה לכולם יום טוב ומקסים:))

Blueberry Kiss

New member
יום טוב..../images/Emo42.gif

איזה יום יפה בחוץ... השמש זורחת...יום נפלא לטיול!!

ufo11

New member
האם זה רמז דק????:))))

לא לדאוג, השמש לא תשאר יתומה:)

qt1

New member
במובן הטוב של המילה כמובן../images/Emo6.gif

גרמת לי לצחוק כשכתבת את מה שכתבת על הרמז והשמש... תפסיק לסחוט מחמאות , שמת-
לכך שאתה בטאגליין? איחוליי...
איפה המותק שאמא שלה אופה עוגות חבל"ז? אני מחכה להודעה שלה ,תחתים אותה על הודעה 1 ביום

ufo11

New member
אני ממש ממש לא מנסה לסחוט מחמאות

פשוט לא הבנתי למה אני ליצן.אבל תודה בכל מקרה:) אף פעם לא הייתי בטאגליינס...זה מרגש... ואני רציני זה מרגש.. זה הפורום היחיד שאני נכנס אליו בתדירות כל כך גבוהה, ורושם כמעט לכל הודעה שאני רק יכול להגיב. אני ממש שמח שיש את הפורום הזה. ואל תדאגי, המותק שלי תבוא... היום היא קצת עסוקה פשוט. לא לדאוג, היא תחזור אלינו אולי אפילו עוד הערב:)

qt1

New member
אני נותנת לך אישור לסחוט מחמאות

חפיף נו, כולנו אוהבים מחמאות , אחרת אנחנו לא אנושיים , תן לי מחמאה ומיד!!!
גם אני שמחה שיש את הפורום הזה, אם היית אומר לי לפני 1/2 שנה שאנהל כזה פורום הייתי בורחת ממך , היום אני מספרת עליו בגאווה , התגובות של אנשים מוזרות , היה אחד שכל הזמן אמר שיש לי פורום אסטמה...
האחרים מהנהנים כאילו שאמרתי שיש לי כאב ראש ושואלים שאלות על תפוז ואיזה קהילות יש... אני מכירה אנשים נעימים בזכות הפורום ונחמד לי לראות איך אתם עוזרים האחד לשני... המותק שלך מאוד רגישה ונבונה , זכינו!!!

ufo11

New member
אם היא לא הייתה ככה אז אני מניח

שהיא לא הייתה מותק:) אבל היא לא סתם מותק, אלא מותק מותק!!! רגישה, דואגת, אכפתית ואוהבת:)

Blueberry Kiss

New member
אתה?! סוחט מחמאות?!

מה פתאום?! רד...רד למטה... עוד... עוד.... אתה סחטן מחמאות ועוד איך!
(וגם לימונים..)

ufo11

New member
מותק... ההודעה כל כך ארוכה:)))))

לימונים אני סוחט כל הזמן בשבילך. לא צריך חדר כושר כי כל הזמן השריר עובד מהלימונים האלה. ואני לא סוחט מחמאות!!!

למעלה