בוקר טוב פורום!

yaelsn

New member
2:0 לטובת מרפי

בשנייה ששלחתי מצאתי תמונה באלבומי הפורום

mishi 1

New member
אוי הוא כזה קוואי!!../images/Emo95.gif

טפו טפו טפו.. באקה... יש לו כבר אלבום אגב ..
סופ"ש מעולה

לולי מ

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ו...

לכל המטאטאים השדים והרוחות!!!!!!!!!!!! ז...זהי....זהיר...זהירו....זהירות חפירה לפניך
אני לא יכולה יותר אתמול הייתי ערה עד היום בחמש וחצי עבדתי אני לא רגילה לעבוד בכאלו שעות ואז רק ניקרתי קלות כי טושי ואריאלי בטיול שטח ואני לבד בבית
אתמול שאלתי את אריאלי תתגעגע אלי בשלושה ימים שלא תראה אותי? הוא אמר לי: לא אימא אני אהיה עסוק בלהתבונן בנוף!!! *שבורתלב ובוכייה* ואם זה לא יותר גרוע אתמול באמצע הספיישל הפסקת חשמל בכל הבית ואני לבד!!!!!!!!!! ירדו לי 10 שנים מהחיים
עד שגיליתי שמה שמקצר זה השטקר של הטוסטר אובן מאיפה אני אמורה לדעת שקודם מכבים את כל המפסקים ואז מנסים את הנתיך הראשי כמעט העליתי את כל הבית באש *מת* ואז בודהה שושקה (הנה את רואה אני משתדלת) הרגה אותי אתמול
מתה עלייך ואני חירפנתי את ניתי בקיצור אני עייפה לסיכום
ופרקתי
בכל מקרה אז אני כאן היום מתחיל כלב זאב כולי בוויברציות ובהתרגשויות יאאאאא אני אראה מההורים שלי ואחר כך נבוא ונגיב אוהבת אותכם ויאללה להתחיל למלא אלבומים |חבוק| שבת שלום לכולכם קחו גאקט על הבוקר כן נו מהאני אעשה הוא מהמם הוא דפקט במוח אבל מהמם
תהנו

yaelsn

New member
גם אני כמעט העליתי את הבית באש לפני כמה ימים

כיביתי גפרור ולא שמתי לב שהנחתי אותו על מפית ופתאום אני רואה להבה גדולה על השיש חחחחחחח זה היה רגע מלחיץ
גם אני בהתרגשות מכלב זאב
אבל אחי מתחיל להראות חרטות בקשר לצפייה המשותפת... אני עוד אצליח אכריח אותו עד הצהריים חחחחח
וניסיתי לשדל גם את אמא שלי אבל היא אמרה שהיא מפחדת להתמכר אפשר להבין אותה

Don Nirtin

New member
נזל לי המוח ממנו.../images/Emo87.gif

תפסיקי. פשוט צריך לאסור פה גברים כאלה. הם לא חוקיים. תמשיכי בהם. את טובה בלשגע אותי.

mishi 1

New member
שבת שלום ../images/Emo9.gif

חירפנת אותי? מה פתאום
דווקא היה נחמד וכמו שאמרתי היה אתמול פרק חבל"ז ב"תשמרי לי את הריקוד האחרון" אז בכלל הייתי שמחה וטובת לב אין לי מה לומר.. אני צריכה ללכת לישיבה דחופה שמעתי שיש מצב חירום קוד אדום
סופ"ש מעולה

לולי מ

New member
סרנגה בייבי../images/Emo42.gif חחחחחחחחח

לא מאמינה שענית לי אתמול בלילה כלומר היום לפנות בוקר אבל יצא מהמם חכי עד שאימא שלי תקרא ותתחיל לא זה לא בסדר זה לא מוצא חן בעיניי
XDDDDDDDDDDDD

mishi 1

New member
חחח סומכת על אמא שלך שהיא יודעת יותר טוב

ממני בקטע הזה

Don Nirtin

New member
זה באג ידוע בתפוזבל../images/Emo87.gif

פשוט תרענני והכל יחזור אלייך כמו גדול

Gitana

New member
צהריים טובים!../images/Emo13.gif

עוד שעה וחצי מתחילה הסדרה המדהימה "בין כלב לזאב"!!!
שתהייה לכולנו צפייה מהנה!!!
סוף שבוע כייפי לכולם!

yaelsn

New member
אני כבר לא יכולה לחכות../images/Emo44.gif

בטח יהיה מוזר לשמוע שוב קוריאנית חחח סופ"ש נפלא לינה

mishi 1

New member
יואו לינה היה מרגש נכון?

ישבנו על קוצים כולנו עם הראש במסך היה כזה יפה~!! נורא נהנתי !!! אני פשוט בהלם עוד שהביאו אותה... אי..
ילד המנגה נראה טוב נכון? מהמם שכמותו...

Gaunt

New member
צהריים טובים ../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

כמה זמן לא כתבתי הודעת בוקר טוב חח מחכה כבר לפרק הראשון של כלב זאב.. שכנעתי את אחותי לראות איתי ביחד :)

mishi 1

New member
היי מרימוש מה קורה?

שמחה כתבת.. תחושי חופשי כל בוקר, הרי זו המטרה לא?
מה אחותך אמרה? אהבה? אוהו אנחנו אימפריה בסוף נושיב את כל עם ישראל בכוח לראות

LILIN1

New member
קוווווונייייייייצייוואה!../images/Emo13.gif

מה שלומכם חברה?
צהרים טובים לכולם=] עוד מעט מתחיל זמן בין כלב לזאב...אח לראות את ג'ונקי על המסך..הלב מתהפך. אני ואמא נשב ונתבונן
דרך אגב ראיתי שמישהי שינתה את הצלצול שלה לדאיטה סניוריטה של פי.. רציתי גם אני ואז נזכרתי! הרי אני פיץ! לכן שמתי את הצלצול של אישתי האהובה אוטסקה אי
צלצול המאקי =] טוב שיהייה המשך יום נעים לכולם! שבת שלום והכי כייפית בעולם! תאכלו הרבה בארוחת שיש דוד שלי אמר לי שהקלוריות בארוחת שישי לא נחשבותXD (הוא דתי אז רדו מהענייןXD ) חחחחחחחח בקיצור. תאכלו אפרסק בערב=] זה ממש טעים!!!
לפורום האהוב בעולם! וסתם בא לי לכתוב: שושקה ,נועמ,איילה,נית,קיווי ולולי אני מתה עלייכן!!

Doe7

New member
יאייי אני נורא מתרגשת עכשיו מתוקונת ../images/Emo9.gif

mishi 1

New member
חחחחח לילנוש

דוד שלך צודק הקלוריות לא נחשבות ומי בכלל חושב על קלוריות בגילך? אני לא חושבת על קלוריות! את אין לך זכות ותאכלי אפרסק זה באמת טעים

למעלה