בוקר טוב 21-11-03

blonda3

New member
../images/Emo24.gifרולן-איזה יופי../images/Emo45.gifטעם החיים

ואני דווקא קלטתי אופטימיות מרות העצב למרות הכאב למרות הספק.... נשאר עדיין טעם החיים.... עובדה
ונלחמת,ונאבקת ולא איבדת תקווה והרי את כאן היום
לפחות כך אני מרגישה אותך......

*יערית

New member
בוקר מקסים לסופ"ש נעים../images/Emo42.gif

בוקר מקסים לכולם...מקווה שיבוא בשורות טובות לכל אחד מאיתנו,סופ"ש אביבי מבטיחים
נצלו זאת היטב עם המשפחה,עם בני הזוג,עם חברים טובים מצאתי לנכון לכתוב זאת כאן...
הכלבים והשיירה / קרילוב שני ידידים הלכו ברחוב עם חשיכה וגלגלו בניהם שיחה. לפתע, בעברם, התחיל לנבוח כלב ואחרי שני, שלישי, ועוד ועוד בן רגע נתאספו מכל החצרות כחמישים כלבים- הם נבחו כאלף. אחד משני החברים רצה כבר אבן להרים "הנח", אמר רעו, " מה ידידי רצית? הן נביחת כלבים למנוע לא תוכל! אותם באבן רק תקניטה נלך קדימה - וחסל!" ובאמת: הזוג המשיך דרכו בשקט והנביחה החלה משתתקת עד שסוף סוף חדלה בכלל.

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif רולן

שלום לך אני קוראת את מה שכולם כותבים כאן ,מילים כל כך מדויקות ונכונות ויפות ,אני מרגישה שקטונתי אני אמנם חדשה ולא יודעת את כל סיפורך שולחת לך
מחזקת אותך

בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

בעלי בחו"ל (גיחה קצרצרה) והנסיך כנראה נוסע לאביו אחרי 5 חודשים שלא היה אצלו. אני שמחה בשבילו שאולי אולי אולי דברים מתחילים להסתדר (למרות שאני בספק), אבל עצוב לי שדווקא כשיש לנו הזדמנות להיות רק שלושתנו בשבת וליסוע סוף סוף לצהריים אצל הורי (תמיד נוסעים לחמי וחמותי בשבת בצהריים) - דווקא אז אבא שלו מוצא זמן להזמין אותו

rolan

New member
במבי עצובה....

או אולי לא... היום כולם נראים לי עצובים... אולי, אולי תוכלי לבקש מאביו של הנסיך שידחה את המפגש שלהם לשבוע הבא...? ובכלל, למה כל שבת אצל הורי בעלך?... למה?...

במבי, שמחה לראות אותך כאן../images/Emo25.gif

וגם אני כמו רולן, שואלת, אם תוכלי לבקש להחליף את השבת לשבת הבאה. מה דעתך?

כל כך מוכר...

לי היה פעם מצב הפוך בדיוק. כשהייתי גרושה, בין נישואי הראשונים לבין הקשר עם עזריה, היו הורי האקס שלי לוקחים את הילדים לשבתות כאשר הוא היה בחו"ל, או עסוק מדי, או משהו כזה. הם לקחו אותם כמעט כל שבת וזה היה מצויין בשבילי. הפעם האחת והיחידה בתוך חודשים ארוכים שהם לא לקחו אותם הייתה בסוף השבוע שלפני בחינה מאד חשובה שעמדתי בפניה. בחינה הרת גורל, משפיעת עתידות, ענקית. בסוף השבוע ההוא, כשהייתי צריכה את השקט כדי ללמוד והתכונן נפשית, אז הם הודיעו שסליחה, הסבתא חולה עם חום גבוה, הם לא לוקחים את הילדים. האמת? עד היום, כאשר הסבתא הזו איננה מזמן, וכל העסק היה לפני למעלה מ-12 שנה, אני עדיין חושדת בה שהיא עשתה את זה בכוונה, כדי להרוס. (את הבחינה עברתי, למי שדאג). תסתכלי בצד המלא של הכוס - איזה יופי שהוא הולך לאבא שלו סוף סוף. ואת תהיי אצל הורייך, עם או בלי הנסיך, וגם זה יהיה לך כיף. שבת נהדרת שתהיה.

למעלה