בוקר טוב

שלומיתת

New member
רפואה שלמה!

אני דווקא חזרתי מאוחר מהרגיל.. ועוד פחות משעה יוצאת לשיעור נהיגה מקסים.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif4 זה מאוחר מהרגיל?!

הלוואי עלי! אצלי מאוחר זה 5
!! תודה!

שלומיתת

New member
סבל בל יתואר. ../images/Emo3.gif

סתם, לפעמים זה קצת סבל.. אבל ממש לפעמים רחוקות

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאני דווקא אהבתי..../images/Emo13.gif אוהבת..../images/Emo3.gif

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifטוב..ספרות זה נחמד..אבל 5 יחידות

ספרות?! זה כבר מוגזם.. טוב אולי זה תלוי במורה.. שלי כ"כ רעה!!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשלי היתה ממש חמודה../images/Emo13.gif

ואהבתי את המקצוע.. אבל כמו בכל שאר המקצועות, בקושי השקעתי ורק לקראת הבגרות גיליתי אהבה למקצוע..

שלומיתת

New member
אני אוהבת מאוד!

לא הייתי רצינית כשכתבתי סבל בל יתואר אנחנו קצת סובלות בשיעורים שכותבים המון, אבל כמעט ואין שיעורים כאלה אז כיף לנו חח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifכן.. וואיי..כותבים מ-ל-א-!../images/Emo178.gif

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחחחחחח כן.. זה די חופר..

פעם שנאתי את המקצוע כי הוא הרס לי את הסיפורים..

שלומיתת

New member
דווקא לפעמים הוא עזר לי

היה לדוגמא איזה מחזה שכשקראתי אותו פעם ראשונה לא ממש אהבתי אותו, הוא היה לי ממש מוזר. אבל אחרי שהמורה ניתחה אותו בכיתה (יש לי מורה ממש מגניבה.. היא קודם כל לא דוסה בכלל בהשקפה שלה, היא אוהבת קולנוע אז היא עושה לנו ימי קולנוע אצלה בבית ותמיד אפשר לדבר איתה על הכל) פתאום הבנתי אותו וקלטתי כמה הוא חכם וכשקראתי אותו שוב ממש אהבתי אותו והתרגשתי ממנו. אני מדברת על ילדי הצל אם את מכירה

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמגניב!../images/Emo13.gif איזו מורה כיפית!!

גם שלנו לא היתה דוסה.. היא היתה סטייליסטית כזאת חח כאלו, היא התלבשה ממש מיוחד והיתה ממש חמודה ואם היה צריך לדבר על יחסיי מין או סטיות היא לא דיברה על זה בהקפין או משהו כזה.. היא היתה פתוחה כזאת..
(פגשתי אותו ביום שישי חח ) אממ.. אני מכירה את המחזה אבל לא קראתי.. לי הרסו את "לשבור את החזיר"! אבל בהחלט העלו לי את האהבה שסיפור הקצר "העלה האחרון" שהכרתי עוד מהגן ואהבתי מאז.. עכשיו אוהבת יותר..
[נו, מדברים על ספרות, חייב לחפור..
]

שלומיתת

New member
חחחחחח

את "לשבור את החזיר" אני לא אוהבת, לא יודעת למה.. בלי קשר לניתוח שלו, אני פשוט לא אוהבת את הסיפור עצמו אתה "העלה האחרון" אני לא מכירה

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמה?! אבל זה סיפור כה חמוד..../images/Emo10.gif

את חייבת לקרוא את העלה האחרון!!
אין מצב שאת לא מכירה!!

למעלה