בוקר טוב

yaelsn

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

אוהיו גוזאיימאס
מותר לפתוח פה שרשור כזה נכון? שיהיה לכולנו יום נפלא

geminigum

New member
אניונהאסיו בנים/בנות!../images/Emo24.gif

מותר ומותר! בוקר טוב ומקסים לכולם! כל זאב בפתח, ג'ני עכשיו במתח, אז יאללה, תסיחו את דעתי במשהו... לפני שאוכל את צפורניי רגליי לארוחת הבוקר! מכירים את האיש המהמם הזה? אצלי הכל התחיל מרועיקי... הדרמה הראשונה (אני לא מחשיבה את סם סון, כי היא גרמה לי להתאהב בקוריאה ולנצח תישאר אהבתי הראשונה), שגרמה לי לבכות נהרות ולרוץ מרתונים של דרמות אסיאתיות. קומאפסימנידה לרועיקי.

mishi 1

New member
אייש תמונה מהממת../images/Emo99.gif

כלב זאב בפתח כולנו במתח
אבל ג'ני במיוחד..
יאיי אני מתרגשת!

בוקר מצויין../images/Emo24.gif

יש לנו
חדש, החמשו"ש הגיע
ומחר קוריאנית חדשה ואהבה חדשה
מה עוד אפשר לבקש
שיהיה זה לכולם יום מקסים, מוצלח, קליל, והכי חשובבב שיעבור מהר

mishi 1

New member
בוקר טוב!/tapuzforum/images/emo140.gif

יעלוש, בטח שאפשר. רציתי לפתוח בעצמי עם חפירה ראויה אבל זה יאלץ לחכות כיוון שאני עסוקה בראיון עבודה בשב``ק..(סתם סתם.. אבל לפי המבחנים שעברתי גם אתם היתם מאמינים שזה השבק.. חח)/tapuzforum/images/emo6.gif

mishi 1

New member
מחק לי חצי הודעה.. חמוד/tapuzforum/images/emo4.gif

ככה זה כשכותבים מהנייד.

mishi 1

New member
חחח חמוד מצידם../images/Emo123.gif

קוואים!! אהבתי איך כולם בלבן עם הפרחים.. כמו חתונה..
יום טוב!

Doe7

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo42.gif

בוקר נפלא וראשון בפורום.. הנה אפילו חברי NEWS החליטו לברך אותנו על הבית החדש... הופ הנה הם כבר כאן עם הפרחים
יום מקסים

Gitana

New member
בוקר טוב!../images/Emo24.gif

שיהיה יום מקסים לכולם!
מישהו צופה בסדרה החדשה של אריק? אני מתכוונת לצפות בה ברגע שיצא תרגום בספרדית... לפי איך שזה נראה עכשיו, יש לי הרבה לחכות

mishi 1

New member
אממ איך קוראים לסדרה?..

כפרות על אריק
מהמם שכמותו! אני בכיף אכניס לרשימה מקווה שזה משהו טוב..

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gifבוקר טוב../images/Emo9.gif

מה שלום כולם בבוקר חמישי יפה זה?... האמת שאת ההודעה המקורית שלי כתבתי לפני שעה אבל האינטרנט שלי החליט להוציא אותי מדעתי אז הנה אני כאן שעה אחרי... אתמול ראיתי כתבה על הכנרת בחדשות וממש נבהלתי.. באמת שאין לנו כמעט מים..! אני באופן אישי נורא משתדלת לחסוך כמה שיותר וזה נורא חשוב שגם אנשים אחרים יהיו מודעים למצב הנוראי הזה.. אנחנו רק באוגוסט! אצלנו יש קיץ עד איזה... אוקטובר... אתמול היה יום ממש נחמד דווקא.. זכינו סוף סוף במדליה, אני חושבת ששחר צוברי עשה עבודה מדהימה! מה שלא אהבתי זאת השיחה ההבלית של ראש הממשלה אליו- יהיה בסדר שחר... מה יהיה בסדר יא מבאס?.... בחיי שהוא צריך כבר ללכת הביתה
תוכניות להיום?... האמת שאין לי איך לראות דרמות אז במחשב הזה יש לי 2 אופציות..HERO של קובי..הסרט... זה חכם לראות את הסרט לפני שאני רואה את הדרמה?
ועוד סרט שמריח לי כמו טרגדיה כי בתגובות שלו היה בעיקר "כמהההה מרגששש" ו-"תכינו ממחטות!" היפנים האלה.. בחיי שאני תמיד חושבת שאין לי עוד דמעות לבכות על הסרטים/דרמות שלהם.. והם מפתיעים אותי כל פעם מחדש... טוב חוץ מזה קצת קניות, סידורים, חברים ופגישת וידיאו עם האחיין המושלם שלי! אני מתגעגעת אליו... שיהיה לכולם סופש מקסים... עוד שבוע למפגש!

mishi 1

New member
בוקר טוב../images/Emo9.gif

אכן בוקר יפה
אני איתך בקטע של המים.. ממש מפריע לי בזבוז.. אפילו בשטיפת כלים בין סיבון לסיבון אני סוגרת
כי הכנרת מיובשת וכדאי לחסוך ככל האפשר רק חבל שגופים כמו הצבא לא מועילים לחסוך ומבזבזים בלי הכר..
האחיין שלך בהחלט מושלם!
גנים משובחים..
סופ"ש מקסים!

לולי מ

New member
אוהיו לכולכן../images/Emo42.gif ../images/Emo24.gif

אחחחח איזה בוקר איזה יופי יא אלוהים על הבוקר קם לי ילד אחד קטן מריח כמו לחמניה נדירה שיצאה מהתנור ובא אליואמר לי אימא אני אוהב אותך את האימא הכי נהדרת בכל העולם כולו עכשיו לכי תכיני לי שוקו תביאי מוצץ פתחי לי טלוויזיה ותלכי למחשב כי את מסתירה לי
אז מה נשאר לי לעשות
מסכנה שכמותי
בכלמקרה שיהיה לכם בוקר טוב ותקלטו שמחר מחר מתחיל כלב זאב *מעולפת*

mishi 1

New member
הילד שלך גאון הדור../images/Emo47.gif

בחיי... אפשר לשכפל אותו? טפו טפו טפו מלח מים מלח מים..
מחר כלב זאב
יאי!

yaelsn

New member
התמונה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo47.gif

אריאלי הזה נשמע כמו ילד חכם בהחלט חחחח

One Missed Call

New member
יו, בוקר ראשון לקומונה ../images/Emo9.gif

אוהיו נה ^^ מחר כלב זאב.. אמאאאאא עוד לא השגתי את הערוץ ואני לא מתכוונת להפסיד את ג'ונקי על המסך הבייתי>: אפילו שראיתי פעם ראשונה, באלי שוב
היא נהדרת.. שלושתם מקסימים והמשחק מעולה!

mishi 1

New member
בוקר טוב../images/Emo3.gif

איי את חייבת להשיג את הערוץ! ואגב, אם יש לך הוט הסדרת כי הבנתי שכל הערוצים פתוחים עד סוף החודש

Don Nirtin

New member
בוקר טוב../images/Emo199.gif../images/Emo87.gif

עוד לא החלטתי מה לעשות היום. נאמ.

mishi 1

New member
חחח ניר אנו צריכות לספק לך יפנים אני רואה..

יש להם תנוחות הרבה יותר טובות

למעלה