בוקר טוף...!!

קופלת ........ עת הזמיר הגיע.......... ולא אסתפק בפעם הבאה בשתי מילים 6 הברות...... או שכן או שלא לא יודע

יעליייי

New member
תאומה שלי (חיחיחי)

תגידי לי... אני רואה אותך יום חמישי? הזה? אני מתה לדעת אם החתול הפרוס הזה היה שיכור או משהו... אל תבאסי אותי כבר שני מיפגשים שבאתי ואת לא היית! מה יש לך לומר להגנתך? הא?הא?הא????

בובע

אני כיייייין הייתי.. מה אני יעשה שהלכת מוקדם...?!!?! הא...!?! ו......צר לי לאכזב... אבל.. ניראה לי שלא תיראי אותי גם השבוע... (לא אוהבת כ``כ ת`מקום...) אז.... אולי אני..... או שכן... חחחח לא יודעת עדיין מה ניסגר.... הקיצר... אל תאבדי תיקווה.. אני עוד אראה אותך תאומתי.. המסכנה חיחחיחיחיי אוהבת קופלה!

יעליייי

New member
אבל...איפה זה בכלל?

זה לא בטיים אאוט... כי אני יודעת שיאיר לא אוהב את בטיים אאוט ואת זה בתל אביב (מה שנראה לי..) את באה?? ואם לא מחר אז תיראי אותי שנה הבאה בובה אני טסה לארצות הברית (שווה לשחק כדורסל חיחיח) אני יחזור בספטמבר אוליי יעלי <על סף יאוש>

חמודה!

יעליייייית מאמית אחת.. שמעתי שזה בזירה... אבל אין לי שמץ.... ואם זה שם..... הממממ.... לא באה.. חיחי... ו.... הטיים אאוט.... המממממ...... גם לא.. חיחי... ואם את נוסעת....לפני שאת רואה את תאומתך.. את מתה!! ברור!? את לא זזה לשום מקום.....!! יא שחקנית שילי!! אוהבת קופלה

למעלה