בוקר צח בוקר צחצח....

זה היה זריז הצחצח הזה

להיטות יתר ללחוץ על 'שלח את עמי' כזה או שמא השן הבינתית שמציקה כבר כמה ימים ומבקשת להסתלק מחיי תַּרְתִּי בְלִבִּי, לִמְשׁוֹךְ בַּיַּיִן אֶת-בְּשָׂרִי; וְלִבִּי נֹהֵג בַּחָכְמָה, וְלֶאֱחֹז בְּסִכְלוּת--עַד אֲשֶׁר-אֶרְאֶה אֵי-זֶה טוֹב לִבְנֵי הָאָדָם אֲשֶׁר יַעֲשׂוּ תַּחַת הַשָּׁמַיִם, מִסְפַּר יְמֵי חַיֵּיהֶם. אין אדם כה שפל כמי שאינו מבחין בנעלה ממנו אל נקמות אדוני. אל נקמות הופיע: הנשא שופט הארץ השב גמול על גאים: עד מתי רשעים אדוני, עד מתי רשעים יעלוזו: יביעו ידברו עתק יתאמרו כל פועלי אוון: עמך אדוני ידכאו ונחלתך יענו: אלמנה וגר יהרגו ויתומים ירצחו: ויאמרו לא יראה יה ולא יבין אלוהי יעקב: בינו בוערים בעם וכסילים מתי תשכילו: הנוטע אוזן הלא ישמע אם יוצר עין הלא יביט: היוסר גויים הלא יוכיח המלמד אדם דעת: אדוני יודע מחשבות אדם כי המה הבל: אשרי הגבר אשר תייסרנו יה ומתורתך תלמדנו: להשקיט לו מימי רע עד יכרה לרשע שחת: כי לא יטוש אדוני עמו ונחלתו לא יעזוב: כי עד צדק ישוב משפט ואחריו כל ישרי לב: מי יקום לי עם מרעים מי יתייצב לי עם פועלי אוון: לולי אדוני עזרתה לי כמעט שכנה דומה נפשי: אם אמרתי מטה רגלי חסדך אדוני יסעדני: ברוב שרעפי בקרבי תנחומיך ישעשעו נפשי: היחברך כסא הוות יוצר עמל עלי חוק: יגודו על נפש צדיק ודם נקי ירשיעו: ויהי אדוני לי למשגב ואלוהי לצור מחסי: וישב עליהם את אונם וברעתם יצמיתם. יצמיתם אדוני אלוהינו:

maxima

New member
בוקר טוב ליום נהדר...צעד....לא הבנתי מה יש

בתמונה... בתמונה שלי, האכלת חתולים בפארק על יד ביתי

בוקר טוב לעולם

אני לא מבינה מקסימה למה את לא מבינה את אשר נמצא בתמונה זה כיסא שרשום עליו גד וזה אחד מ 12 הכיסאות אשר אחד החברים של צעד הכין למקרה וכל אחד מראשי השבטים יחזרו בואו של משיח בן דוד................. איזה יופי של תחנת האכלה יש לכם שם באיזור ............. אצלנו לעומת זאת יש מישהו שהחליט שעדיף להאכיל רעל את חתולי הסביבה ובזמן האחרון רואים יותר ויותר חתולים מתים מאשר כאלה אשר מסתובבים בצכונה שיהיה לנו יום בריאות עם שמש גדולה ומחממת יום נעים , יום חביב יום עם הרבה חיוכים בסוף היום אני אספר כמה חיוכים קיבלתי כי נוסעת לעשות בייביסיטר לאלישע הקטן שהיום מלאו לו 4 חודשים.....................

maxima

New member
תודה יהודית על ההסבר......UUUUUU

כמה אכזרי להרעיל את החתולים אנשים לא מבינים שבלי חתולים יהיו המון מכרסמים שגורמים למחלות

טומי*

New member
בוקר טוב

Sודית

New member
הכנתי קפה שני ונהיה בינתיים צהריים

יום יפה בהחלט, השמש שוב זורחת וכייף. איך היה בא לי עכשיו לומר למי מכם, יאלה את/ה בא/ה לקפה? איך היה בא לי עכשיו, לשבת למול חוף הים ולהינות מהנוף הימי. איך ואיך ואיך......יאללה, תעשי מה שאת כן יכולה, תפסיקי לחלום. תפסיקי לקטר כל היום.....טוב, אני אנסה
שיהיה לכם יום מגניב.....

שוש אור

New member
אחחח... איזה יום מהמם

אחרי רכיבת סולו של 20 ק"מ .... כשהשמש מלטפת את הפנים והרוח נוגעת בעור, מרגישה טעונה ורק מייחלת לעוד הרבה ימים כאלו.

למעלה