בורות.

tamarhp

New member
זה היה לTJSBZ !!!!

ואח"כ אומרים שלישראלים יש בעיות בהבנת הנקרא...

חחח...צודקים../images/Emo70.gif

אנחנו הוכחה חיה

ApA1800

New member
היא שאלה את השאלות

אני נתתי את הציון... אז כששאלת איך אפשר לתת 100 על מבחן כזה אז זה חצי אלי אבל בלי שום קשר יש לי בעיות בהבנת הנקרא :)

ApA1800

New member
דיייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!

בתצוגה מקדימה ה :) נראה כ"כ יפה ובפורום הוא כ"כ דוחה! זה לא הוגן!!!

ApA1800

New member
כשאנחנו נסענו לראיון עם רב

זה רק חיזק את דעתי על חרדים. לא מבחינת דעות שהאמת שזה ממש לא משנה לי. מבחינת יחס.

tamarhp

New member
../images/Emo9.gif

אני פה בערך... אני כבר לא מוצאת טעם לדיבורים כי מי שבא לפה בא בעיקר בשביל להתנגח ולא בשביל להכיר.. כי אם זה היה פורום גיבוש בין דתיים לחילוניים לא היתה פה כ"כ הרבה איבה...

פלסטיק

New member
תגדירי "אותנו" ותגדירי "חילונים"

למה אני מתכוון? לכמה דברים: א. יש חילונים בורים וגם יש חילונים טיפשים. אני בטוח שאת יכולה גם למצוא כאלה שיודעים הרבה יותר על האוכלוסיה שמנגד או פשוט יודעים להגיד שהם פשוט לא מכירים מספיק. ב. לפי ההודעה שלך כל החילונים שופטים ושונאים "אותנו" (כיצד את מגדירה "אותנו"?) ובמיוחד הבורים שבחילונים (הדוגמה שלך). אז לא כל החילונים שופטים "אתכם", בהחלט רוב החילונים אינם שונאים "אתכם". אין לי מושג סטטיסטי לגבי אחוזי הבורים והטיפשים בעניין. ג. עוד לגבי "אותנו". אני בטוח שלא היית מגדירה ב"אותנו" את עצמך כאחת שמאמינה בדג המדבר ובשאר שטויות. למרות זאת יש הרבה דברים מוזרים ובעיקר אצל חוזרים בתשובה, יש תופעה של נישואי בוסר (ראי יבניאל) וכן מכריחים אותם להתחתן ויש עוד תופעות רעות וחולות. אולי אותם חילונים התכוונו לתופעות ההן? ד. מכל מה שכתבתי, את עצמך לא חשה בכך שאת עושה הכללות לגבי החילונים בדיוק באותה צורה שאת כואבת אותה כל כך שאת מרגישה אותה מהצד השני? ה. מה לגבי תיקון המצב? רוב החילונים שאני מכיר היו רוצים יותר מפגש הדדי בין התרבויות בין השאר כדי לתקן דעות קדומות כאלו. לעומת זאת קראתי בפורום חוזרים בתשובה שרע מאוד שילדים שלהם יפגשו עם ילדים חילונים. כמה זה רע? יותר רע ממות של הילד. יש להם גם נימוק: כי מוות לא יפגע בנשמתם הנצחית, אבל אם הילד "יתקלקל" נשמתו תאבד לעד. לכן ההתנסחות שם היתה שיותר טוב שאם תתפלל שילדה ימות

סיפור מצחיק../images/Emo26.gif

הקומנרית שלנו (לשעבר) התנדבה גם בביצפר חילוני... מסתבר שאחד הילדים החליט לעשות עליה מין סוג של מעקב כזה... לחקור אותה קצת... ואז הייתה הפסקה והוא הסתכל עליה בפליאה... שהיא סוספסוף אזרה אומץ ושאלה "למההההההההההההההההההההה?" הוא אמר... "את לא צריכה לברך שאת יוצאת לחצר????" ועוד באותו נושא... גם אותי שואלים שאלות מוזרות: מה? יש לך טלויזיה בבית? מחשב? וכו' וכו'... שאלו אותי פעם אם מותר לי לחבק את אבא שלי... בעעעע... פחחח... לא משנה... בסוף השאלות האלו גרמו שאחת הבנות הפכה להיות חברה ממש טובה שלי....

tiptip4u

New member
../images/Emo13.gif לפחות הצדדים שואלים!

אני שמחה לשמוע שהצדדים שואלים, ומצטערת שבבית סיפרי אין דבר כזה... אני יכולה לנסות להציע את זה לאחת המורות... לדעתי זה ייתקבל דווקא יפה. אנילא בטוחה אילו תלמידים יקחו, המון לא רציניים. ובקשר לבורות- כן. אני מניחה שיש בורות. והיא אינה חד צדדית.

tamarhp

New member
לא להאמין.. יש עוד

ביום שישי המחנכת דיברה איתנו (לפני כן היא לא הספיקה כי היה לה יום חופשי) ויצא לדבר גם על כל המפגש... היא אמרה לנו שהיו בנות שהסתכלו עליה בתדהמה והתקשו להאמין שהיא המחנכת, כי הם דמיינו איזו מישהי מפלצתית ומפחידה... ושהיו בנות שחשבו שהמנהל שלנו (אנחנו קוראות לו "הרב") הוא רב מפחיד שמכה תלמידות..!!! לאן הגענו???!

פלסטיק

New member
גם לי יש עוד ../images/Emo8.gif

כמה חרדים שפגשתי חשבו שבקיבוצים יש כל היום אורגיות ואף אחד לא יודע מי בדיוק האבא שלו

למעלה