בושה וחרפה!!

Fleddermaus

New member
לא אותו דבר

ההגנה ארגון טרור באותה מידה שצה"ל ארגון טרור. ההגנה פגעה גם בחפים מפשע, לעיתים אף רצחה חפים מפשע ללא סיבה, אבל לא היתה לה מטרה מוצהרת להשיג מטרות על ידי טרור. ההגנה מעולם לא ביצעה טבח כמו שביצעו האצ"ל והלח"י.

גם האצל לא ממש ביצע טבח

על כך שהלחי היה ארגון רדיקלי וכן אפשר להגיד טרור? ולמה להסתפק בזה ארגון פשיסטי פרו נאצי אני מסכים איתך.

Fleddermaus

New member
דיר יאסין

האצ"ל והלח"י ביצעו טבח בכפר, שהיום הוא חלק מגבעת שאול, והרגו עשרות תושבים בלתי חמושים. פעילויותיהם של האצ"ל והלח"י לא קידמו את היישוב היהודי, אלא גרמו לאי-אמון וסכסוך בין היהודים לבין עצמם, ובינם לבין השלטונות הבריטיים.

טוב זה נתון לויכוח אם הם קידמו או

לא.. אני חושב שאני נוטה לכיוון הקידמו .. כי הריי לא סתם על שמם יש עשרות רחובות..

Fleddermaus

New member
וואו...

זה מדהים איך אתה תמדי מוצא את המדד הכי דפוק למדוד על פיו כל מיני דברים. אז מה אם יש על שמם רחובות? זה אומר שאסור לך לחשוב ביקורתית על התרומה שלהם למדינה? אם יש רחוב גולדה מאיר בכל עיר, זה אומר שהיא היתה רה"מ טובה? אם יש הרבה רחוב "אחד העם" בכל עיר, זה אומר שהתיאוריות שלו הגיוניות? תמצא טיעון אחר לבסס עליו את הטענות שלך.

מוצתר לי לחושב ביקרותית.

פשוט אם שמים רחובות כבר על השם יש סיכוי דיי טוב שהם יותר תרמו לציונות וכל מה שסביב זה מאשר הרסו ..

Fleddermaus

New member
כל מה שזה אומר

זה שמי שקבע את שמות הרחובות חושב שהם תרמו, או נכנע ללחץ של רוויזיוניסטים.

Fleddermaus

New member
טוב, איך שתרצה

אם אתה רוצה לקבוע דעות על פי וועדות לקביעת שמות לרחובות, שיבושם לך.

אשרת

New member
לא?

בטוח שלא? לעלות לאוטובוס ולירות על אזרחים סתם כך, זאת לא פעולת טרור?!

לא יודע ממש למה הוא ירה

כי הם עשו לו שם לינץ או איך לומר לקחו את היידים לחוק ולא יכלו לתחקר אותו..

אשרת

New member
הוא טרוריסטי.

זה למה הם עשו שם לינץ'. כן יש גם טרוריסטים יהודים, החזרה למוטב.

מה???

החזרה למוטב הוא טרוריסט יהודי? כך מובן מדברייך... בענין זאדה תחשבי אותך נכנסת בטעות לאוטובוס ומוקפת אויבים וכל הזמן מפחדת שהם עומדים לעשות בך לינץ זה למה הוא ירה!

אשרת

New member
לא

החזרה למוטב אינו טרוריסט חס וחלילה. תסלח לי. זאדה עלה לאוטובוס ופתח באש לעבר אוכלוסייה שלא עשתה לו כלום. הלינץ' נעשה בו אחרי שהוא רצח אנשים. בבקשה , לא לסלף את העובדות.

אפשר להוסיף עוד יד?

בשארה אמר דברים יותר גרועים!

לא מספיק לך שהוא אמר ש``פלסטין תשוחרר בקרוב``? אני לא הופתעתי שהוא אמר לך תזדיין לדעתי זה מתאים ועוד איך מתאים לו אני הופתעתי שבכנסת ישראל יש מישהו שתומך בחמאס ולא נזרק מהכנסת!

למעלה