בזמן האחרון אני מרגישה חרא

יוספה16

New member
בזמן האחרון אני מרגישה חרא

והשבוע האחרון רק הוסיף יותר להרגשה "הקסומה" שלי נתחיל מכך שביום רביעי היה לי יום נישואים (12 שנה) ובעלי פשוט שכח ואני כ"כ חיכיתי לאיזו מילה טובה ממנו אבל הוא שכח והסתובבתי כמו סהרורית בבית וכל הזמן ירדו לי דמעות והילדים המסכנים לא הבינו למה ואז בערב כיפור אמררתי לו שמאוד נפגעתי ושזה מאוד מפריעה לי שכל שנה אני יוזמת ואני מזכירה והוא לא טורח ושנמאס לי להיות כדבר מובן מאליו , והתגובה שלו היתה: מה את רוצה את יודעת שאני לא טוב בתאריכים (חוץ מהתאריך של אמא,אבא,אחותי,ואחי, והימי נישואים שלהם)וזו לא היתה התגובה לה ציפיתי אז עוד יותר נכנסתי לדיכאון מה גם שאני אחרי לידה (4) וכל החופש הייתי מוקפת רק בילדים המקסימים שלי כי האדון עובד עד השעות הקטנות של הלילה ואין לי עם מי לדבר ועכשיו הוא חזר מהעבודה מוקדם לשם שינוי אז מה הוא עושה רואה סרט במקום לדבר איתי קצת אני בדיכאון והוא לא מזיז לו ובכלל לאף אחד לא איכפת ממני גם לא המשפחה ובשבוע הבא יש לי יום הולדת (33) והגעתי להחלטה שאני הולכת ומוציאה 2000 ש"ח על בגדים שזה עוד נושא כאוב אצלי אני לא יודעת איך להתלבש אני נמוכה ומלאה במקומות "הנכונים" ואני אף פעם לא מוצאת בגד שיושב עלי ובאמת אין לי מה ללבוש ואני לא אומרת סתם ועוד חודש אני חוזרת לעבוד במשרד (כמזכירה) ואני כ"כ מתביישת באיך שאני נראת בבגדים ואין לי ביטחון עצמי אני יודעת שזה בגלל הבגדים כי פעם קניתי (לפני 5 שנים) כמה חולצות שישבו עלי טוב והיה לי כזה ביטחון חבל על הזמן אז זהו אחרי החג (עוד נושא מדכא בגלל שאני מארחת 20 איש בסוכה) אני לא אומרת לאף אחד ונוסעת לקנות בגדים מאוד מקווה למצוא משהוא סליחה על האורך הייתי חייבת להישתפך קצת כי אני על סף פיצוץ

shiki24

New member
אני ממש לא יודעת מה לומר לך

שישפר לך את ההרגשה הפנימית , האמת אין דבר אחד שאני יכולה לומר לך את הבנאדם היחיד שיכול לומר לך את האמת הפנימית שלך אבל ממה שאני חשה ממכתבך הוא: האמת שיכול להיות שאת מתוסכלת, החיים שלך הם לא מה שדמיינת וקיוות לפעמים בנאדם חושב שמה שאומרים שיגרום לו אושר אכן יגרום לו אושר ילדים בעל עבודה מכונית בגדים וכ"ו.... אבל האמת שהפתרון לאושר הפנימי ותחושת העצמי היא בך , גם בגדים במיליון דולר לא יוכלו לתת לך את זה אם את תשדרי אומללות ובדידות לעולם ,זה בדיוק גם מה שתקבלי בחזרה מה שאת שולחת החוצה- דמעות צער הרגשה של דחויה בלתי ניראית את תקבלי הכל בחזרה ואפילו בצורה מועצמת חשבת אולי להפסיק להתייחס לדברים השלילים בחייך ולהתרכז בחיוביים כדי באמת להצליח לשנות משהו בחייך השינוי חייב להתחיל אצלך תחייכי יותר תאהבי יותר, תתאפרי, תמצאי חצי שעה ביום רק לעצמך תעשי אמבטיית מלחים תתמרחי בכל מיני קרמים תתאפרי בבוקר שאת קמה שימי מוזיקה שגורמת לך לחוש נשית גם אם באותו בוקר את מארגנת את הילדים לבי"ס/גן אם בעלך שוכח את קיומך - משמע הוא מוחק גם את קיומו ממך אל תנג'סי לו ואל תעירי לו פשוט תתעלמי ממנו, תאמיני שעד מהרה הוא יתחיל להרגיש דחוי ויתעורר. כל מה שדרוש לך זה החלטה - שאת רוצה את החיים שלך בחזרה- שאת רוצה את החיוך שלך בחזרה בהצלחה

למעלה