בחורות היכן אתן ??

thecenter

New member
בחורות היכן אתן ??

קרני יקירתי, אין לי ספק שפתחת את ההודעה הזו, מאחר שכמלכת הפורום את לא יכולה להרשות לעצמך לפספס הודעה ולו מהכותב הנידח ביותר (שלא לומר זה שמרעיף עליך מחמאות ללא הרף ונמצא כעת במקום השלישי בכל הזמנים של הפורום - עם שאיפות להעתיד). ובכן, אני זקוק לעזרתך. אני מחפש בחורה חמודה לחיות איתה את החיים. מכירה כזאת ? את אחת כזאת ?? מצפה לתגובה הולמת !!

קרני

New member
אז איפה הן הבחורות ההן? B-)

איש יקר, אכן, חזית נכון, לא פספסתי גם לא את ההודעה הזאת... והנה אני יושבת כאן, בשעת בוקר מוקדמת (מאוד), במלוא מרצי וכותבת וכותבת וכותבת ותוהה מתי זה ייעצר... (חזרתי עכשיו מהסרט ``האמת שמתחת לפני השטח`` ואני יכולה להגיד שלחץ הדם שלי כרגע הוא באמת מתחת... ;-)מי בכלל יכול לישון???) * * * הכלי הוירטואלי הוא מאוד חביב. יכול להיות בו הכל. לפעמים קשרים חווייתיים, לפעמים קשרים חברותיים, לפעמים רוחניים, לפעמים מצחיקים ולפעמים רומנטיים. תלוי באילו חוטים מושכים ומה באמת מחפשים. כאן, אני סומכת עלייך שתדע למשוך בחוטים הנכונים לך... (אם כמובן בוירטואל בחרת. האמנם בחרת?!) * * * והרי הודעת המפרסמת: הקשיבו, הקשיבו, בנות ישראל החסודות והיקרות!!! הרי לפניכן נסיך ששווה בהחלט לבדוק את הסוס והמרכבה שלו... הוא מחפש אותך, את, כן, את! האחת והיחידה, הנסיכה חסרת הנעל, הרגישה לעדשים ואוהבת התפוחים המורעלת. כן, את!!! הרי לפנייך נסיך שמוכן למצוא לך את הנעל, לגאול אותך מיסורי העדשים ולגמול אותך מתפוחים... הוא גם משורר גם כותב גם יפה וגם אופה ואף מרעיף מחמאות, חום ואהבה בכל עת. לפרטים נוספים יש לפנות ``למרכז`` - את תהיי מרכז עולמו והוא יהיה למרכז עולמך... לא ניסית? לא גילית! - לא נגעת בצפונותיו ובאיכויותיו... * * * ובינינו, בלי שאף אחד ישמע, זה כמו לחפש מחט בערימת השחט... לחפש, לדאוג, לשאול, לבקש, לחשוש, לדרוש, לצפות, לחכות, לחכות, לחכות, להתאכזב, לכאוב, לוותר, להתפשר, להתייאש... אני בטוחה שאלו לא שאיפת חיינו... אני ממש מבינה אותך שאתה משתוקק לשותפה לחיים; לחלוק, להקשיב, לפנק, להרגיש שייך, לתת, לקבל, לאהוב, להיות אהוב... כל כך טבעי וכל כך נכון... לפעמים מרוב שרוצים כל כך מרוכזים ברצון ולא בעצמנו ובמוכנות שלנו לקבל, או באנשים סביבינו שרוצים לתת. (פגשתי עכשיו מישהו נחמד שסיפר לי שכבר חצי שנה הוא יודע שמשהו צריך לקרות. הוא אמר: ``שלחתי ידיים קדימה`` - אף המחיש לי את זה בתנועות פנטומימה קלות - ``ופתאום הגעתי לזה, אני מחזיק בזה ואני נע עכשיו בין הרקיע השמיני לרקיע ה - 22`` - מספר טיפולוגי?!) בכל אופן, הנסיכה תגיע, וכשזה יקרה, אתה לא רק תרצה אותה, אלא גם תהיה מוכן לקבל אותה, ואת הקסם שאיתה. אז בחייך בן-אדם, תהיה פתוח, תזרום, תקרין את כל הטוב שיש בך (ויש בך מזה בשפע...), תשלים ותהיה אופטימי. תרצה או לא תרצה - היא תבוא, וכשהיא תבוא, אתה תשכח את כל הבדידות והפחד מהבדידות... מילים, מילים, מילים... דאהההה...!?!?! לילה טוב נסיך שיהיו לך חלומות מחוייכים רגע, זה בעצם יום טוב מלא בחיוכים... :)) what ever - שיהיה לך טוב! @ @ J U

thecenter

New member
``המרכז``

התרגשתי עד כדי בכי תמרורים (אין כניסה וכאלה) למקרא התיאור המדוייק של מצבי. עלי לציין, שגם אני, כידיד הנחמד שלך, מרגיש תקופה מסוימת (קצת פחות מחצי שנה, אמנם), שמשהו טוב הולך לקרות. אבל, אני חושש, שמדובר בהרגשה שנובעת מהרצונות העזים כל-כך. ולכן, פוחד להתבדות וחלילה להתאכזב. שכן, מזה היה לי מספיק בחיים. אני חושב שהגיע הזמן שגם לי יהיה טוב. מה את אומרת, יקירתי מלכת הפורום, קרני הנצחית ???? ולסיום מפתיע ומרעיף-מחמאות כמתחייב מהאופי שלי, להלן שיר שכתבתי במיוחד עבורך: Love of my life You`ve hurt me You`ve broken my heart And now desert me Love of my life can`t you see Bring it back, bring it back Don`t take it away from me Because you don`t know What it means to me טוב,נו, זה לא בדיוק אני כתבתי.

rfi

New member
או אוו

סליחה שאני מתערב אבל קורא כאן דבר נפלא! או לפחות יכול להיות נפלא נו קדימה ,הצעד הבא הוא להחליף אימייל ואז טלפון זה מה זה פשוט שנה טובה לכולם ובמיוחד ``לקרני המרכז``

קרני

New member
העיקר הכוונה... ;-)

וחוץ מזה, אני חושבת שכדאי שתפסיק לרחם על עצמך, עוד אנשים עלולים לחשוב שבאמת יש לזה סיבה מספיק טובה... ;-))

libertad

New member
מצטרפת ל-rfi

כמובן, לא בלי להתנצל על הפולשנות קודם. אבל נחמץ הלב. קרני יקירתי, מלכת הפורום. מה כבר יש לך להפסיד? בהצלחה.

קרני

New member
היי... :)

מזמן לא שמענו ממך... כמה טוב ששבת אלינו ובפיך (או אולי באצבעותייך...?!?!) טוב, אופטימיות וחמימות! שנה טובה יקירה ותודה על העיצה... @ @ J U

למעלה