בחורות ערומות עושות לי את זה

קרני

New member
תודה !

ממש העשרת את הפורום עם התמונה שלך!... המחשת את ההצהרה שלך וזה באמת נהדר. הייתי שמחה לקרוא עוד דברים שלך ואולי תנסה דברים שיכולים לפתח את החשיבה שלנו ולהעשיר אותנו באמת??? שבת שלום! @ @ J U

צל

New member
קרני - אנשים טובים באמצע הדרך

קרני אני משוטט חדש שנתקל בפורום הנוכחי,אהבתי את התגובות שלך- תמשיכי לנסות לשנות ואל תוותרי- יש עוד כמוך בעולם.

קרני

New member
ברוך הבא צל :)

אם אתה משוטט חדש, אני שמחה שהגעת אל בין שורותינו :)) אשמח לשמוע אותך וממך על נושאים שונים... תודה על האמפטיה והסימפטיה :)) שבוע טוב @ @ J U

צל

New member
קרני שמש - נושא טוב להתחלה

אם תוכלי לומר לי מה את עושה ברשת, אני מניח שגם אני אדע מה אני עושה כאן ועכשיו איתך/כולם. לפי תגובותיך לחברים בפורום אני רואה שאת מאוד יסודית, לא נותנת לדברים לעבור לידך, וגם נושאת איתך מטען של חיים- גילך בפורום הוא הגיל האמיתי? מה את עושה? מי את?. מה שבטוח הוא שיש לך שמש בבטן. שיהיה לך שבוע טוב מאוד.כשאראה נושאים שמעניינם אותי ושאני יכול לתרום - אכתוב.

קרני

New member
צל :)

נחמד ונעים לשמוע ממך שוב... ואני מניחה שזה מה שעושים בפורום... :)) שומעים מאנשים על כל הנושאים שבעולם שמטרידים אותם, שעולים להם בראש, או שסתם מתחשק להם לשתף בפורום בתקן של קבל עם ועדה... ;-)) הפורום הוא המקום ליצור, לשנס מותניים (או ליתר דיוק - אצבעות...) ולכתוב, לכתוב לכתוב... וזה משהו שאני אוהבת לעשות, כך שהפורום הוא הזמנה פתוחה לכל אלו שכמותי... המספר הכתוב לידי השם שלי מצד שמאל של המסך הוא מספר ההודעות ששלחתי על פני הפורום... :)) כך שזה לא ממש הגיל שלי... :)) אני מניחה שזהו לפעם זו, ושכשיהיו לך סיפורים, חלומות, מחשבות, הגיגים - תשתף אותנו... אני בטוחה שזה יהיה מעניין!!! :)) שבוע טוב צלצלון... @ @ J U נ.ב. תודה על המחמאות, זה די מביך... ;-))

thecenter

New member
אין בעיה

את מוזמנת להכנס שוב ולהנות מהדברים שכתבתי (כל שבוע משהו חדש)

קרני

New member
אהבתי :)

לגלות לך את הממצאים האחרונים שהתגלו לאכזריות החיים אליי? מממממ.... מביך... עזוב... :)) שבוע טוב @ @ J U

קרני

New member
זהבי, השנינות שלך מופלאה :)

ברוך הבא לפורום... מקווה להמשיך לשמוע ממך חידודי לשון נוספים - כל המוסיף הרי זה משובח... שבוע טוב @ @ J U

למעלה