בחייאת יש לכם שם של תוכנה

oridoron77

New member
בחייאת יש לכם שם של תוכנה

שמשנה MP3 לקובץ MID????? אני רק צריך את השם ואני כבר אדאג "להשיג" אותה.. פשוט חיפשתי בגוגל ויש פול תוכנות ואני רוצה אחת מוכרת שמישהו כבר עובד או עבד איתה...

maxbass

New member
תראה את זה:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1289&msgid=53151812

oridoron77

New member
כנסו רגע....

דבר ראשון תודה על העזרה! עכשיו שתי דברים: 1.התוכנה GUITAR PRO היא די "כבדה" ואני לא ממש צריך אותה חוץ מהקטע של להעביר מפורמט MP3 לפורמט MID...... אין איזה שם של תוכנה שפשוט נועדה לדבר הזה ותהיה יותר קלילה.... אני לא צריך לינק אלא רק את השם שלה ????? 2.אם כבר נפתח השרשור , האם קובץ בשם SWF קשור לצלצולים או בכלל לסוג של מוזיקה... כי אני לא מצליח לפתוח אותו אם מישהו מכיר.......

netaK

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

אני חיפשתי מלא, אבל באמת הרבה לתוכנה שעורכת קבצי MIDI או ממריכה מmp3 וguitar pro היא היחידה שמצאתי שעורכת אותם, אבל עוד לא מצאתי תוכנה שמעבירה מMP3 קובץ swf הוא קובץ של פלאש.

oridoron77

New member
רגע לא הבנתי....

אין אף תוכנה שממירה מMP3 לקובץ MID???? והגיטר פרו רק יודעת לערוך אותם וגם לא להעביר אותם....?

netaK

New member
אני עדיין לא מצאתי תוכנת המרה...

בגיטר פרו אפשר לערוך את קבצי המידי ולשמור, אח"כ לבד מעלים אותם לשרת כלשהוא ומורידים דרך הפלאפון.

maxbass

New member
יש למשל PsmPlay5.41

זה יכול להעביר למידי מאמ פי 3, אבל זה לא ייצא הכי טוב כמו דרך גיטר פרו, בגלל שהקבצים של אמ פי שלוש לא נועדו להמרה למידי (זה לא כמו להעביר מאמ פי 3 ל WAV או משהו), בגלל זה השיר כולו מתעווט, אבל בגיטר פרו, הקבצים של התווים בנויים ככה שהם הכי מתאימים לקבצי מידי.

maxbass

New member
נכון....

ובאתר שכתבתי לך יש המון שירים (רק לשים לב אם זה כל הכלים של השיר לפני שמורידים, רואים לפי האייקונים ליד הקובץ באתר). ויש גם עוד אתרים עם עוד מלא תווים לתוכנה...

למעלה