בחיית, איזה קול רדיופוני יש לו!

Girls Not Grey

New member
יאיי איי ניו איט^^

וואי עודמעט זה נגמר=\ הם שמו שירים ממש טובים, רק חבל שהם לא דיברו יותר..>< קיי, אני פורשת כאןן..אני כ"כ עייפה..
לילה טוב..!

Girls Not Grey

New member
חחחח לא, בסוף נשארתי ושמעתי עד הסוף..../images/Emo3.gif

אוף אני עדיין עייפה

pizi23

New member
איזה באסה, יצא לי לשמוע רק שיר אחד של TOOL

את מתכוונת לסרט MR. NOBODY? קראתי את התקציר שלו, וזה נראה לי סרט משהו מטורף, מעניין לאללה. אבל הם בכלל עוד לא התחילו לצלם וזה אמור לצאת רק בשנה הבאה, לא? בטח הם סתם היו צריכים חופש אחד מהשני אחרי כל כך הרבה זמן XD ולא הצלחי בסוף להיכנס לפורום ברשמי, האינטרנט שלי גוסס, או יותר נכון המחשב שלי גוסס...

אנ'לא יודעת מה הקטע איתם עכשיו

אבל.. שמעתי ממקורות שלא אוכל לחשוף אותם ש.. ההמצאות המאסיבית הזאת אחד עם השני כל יום כל היום יצרה קצת מתחים. והם היו צריכים קצת חופש. שזה טוב. הם מופיעים באוגוסט ביפן והונגריה ואז בספטמבר בלונדון וזה טוב שיש חופש.. שיחזרו עם כוחות מחודשים

pizi23

New member
זה בדיוק מה שחשבתי, שהם כבר השתגעו אחד מהשני

חבל שעוד מעט נגמר, בקושי שמענו אותם בכלל... ונראה לי באמת שזה גם ב-LIVE, זה נשמע ככה, והם מדברים עם אנשים בטלפון, מקסימום בדיליי.

בדיליי בטוח. אין סיכוי שזה מוקלט

זה טוב שהם לוקחים קצת הפסקה... יבואו עם כוחות מחודשים לקליפ חדש, דיסק חדש וכו' כו'..

pizi23

New member
כן, ראיתי שהקליפ הבא שלהם אמור להיות

ל- A BEAUTIFUL LIE ואמור לצאת השנה מתישהו... נקווה

pizi23

New member
כן, זה היה מצחיק לאללה, בהתחלה לא הבנתי למה

שהם יבחרו כזה שיר, אבל אחרי מה שהוא אמר הבנתי שזה היה בשביל הצחוקים XD איזה מצחיקים הם עכשיו בסוף... איזה מצחיק הטומו הזה HOUDY :)) שאנון לא דיבר בכלל :(( וסוף סוף הם שמו שיר שלהם, סוף סוף! טוב שהם נזכרו! היה מגניב אבל קצר מידי XD

למעלה