בחילות קשות בתחילת ההריון

sweetie pie1

New member
בחילות קשות בתחילת ההריון

שלום לכולן, חברה קרובה שלי בתחילתו של הריון שני, בUS בשבוע 6 נצפו שני שקים, אחד מהם עם דופק (הרופא אמר שבהחלט יכול להיות שבשבוע הבא יראו דופק גם לשני). בהריון הקודם היא סבלה בחילות קשות מאוד והקאות סביב לשעון עד לשבוע 17-18, אם זכור לי נכון. בהריון הזה, התופעות אף חריפות יותר. היא מנוטרלת לחלוטין, כמעט אינה מתפקדת, איננה הולכת לעבודה, וכל מה שהיא מכניסה לפה, יוצא באותה דרך. כמובן שגם הטיפול בפעוט בן השנה וחצי שלה קשה מאוד. למישהי מוכרות תופעות כה קשות? יש לכן אולי טיפים כלשהם להקלה?

קרן משם

New member
אצלי בהריון של השלישייה

סבלתי קשות ב4 החודשים הראשונים ממש בלתי אפשרי עד שכמעט לא אכלתי דבר. ביום אחד זה פשוט נגמר. אין לי מושג מה כדאי לקחת להקלה לא מעודכנת ככ

mbar30

New member
לימונדה קרטיבים ממיצי פירות

שקדים לא קלויים קלופים קרקרים בננות כל מה שאין לו ריח והכי חשוב לשתות המון המון

דוקא לי הארטיקים לא כל כך עזרו

בהתחלה כן, אבל אח"כ החומציות של המיץ עשתה לי בחילה. אפשר ללכת לדיקור סיני, אמור לעזור. אני לא הגעתי לזאת.

juanes

New member
גם לי עזר מאוד דיקור

זו למעשה היתה נקודת המפנה. עד אז כלום לא עזר לי.

מיכל @

New member
ככה אני הייתי../images/Emo10.gif

תקופה מאוד מאוד קשה. פעמיים התייבשתי והכניסו לי אינפוזיה. גם פראמין לווריד לא עזר. היה ממש נורא. לא אכלתי, לא עבדתי, לא יצאתי מהבית. כמה שבועות זוועתיים. גם ירדתי במשקל. המלצות - אם היא בכ"ז מסוגלת לאכול - שתפזר את הארוחות להרבה מנות קטנות במשך היום, ומומלץ לאכול משהו עוד לפני שקמים מהמיטה (קרקר או משהו כזה). מותר לקחת פראמין בהריון ויש כאלה שזה בכ"ז עוזר להן. יש להשיג אותו גם בנרות אם מקיאים הכל. אם הכל ממילא יוצא החוצה, חשוב בכ"ז להקפיד על השתיה. בימים רעים הקאתי גם מים (וככה התייבשתי), אבל היו ימים שלפחות הצלחתי לשתות. שתשתה מים קרים מאוד בלגימות קטנות ולהשתדל פשוט לשתות כל הזמן. לא לשתות הרבה בבת אחת. אפשר להוסיף קצת לימון למים.

מיכל @

New member
ואם בכל זאת מתייבשים

לא לחשוב פעמיים וללכת למיון לקבל עירוי. התייבשות מסכנת את ההריון.

הבחילות וההקאות הארורות

מי כמוני מכיר את הנושא. בהריון הקודם זה היה סיוט .הקאתי עד חודש חמישי. בהריון הזה עם שניים זה היה סיוט נוראי שאני לא מאחלת לאף אחד. הגעתי למצב שהיה לי פעם דימום והרופא אמר לי שעובר אחד נפל ואני שמחתי מרוב שהייתי על סף השיגעוןולא היה אכפת לי ובכלל אמרתי מצידי ששום עובר לא ישרוד. הייתי מאושפזת בבית חולים חודש וקיבלתי עירוי והכי אהבתי שאמרו לי -הריון זה לא מחלה. כאילו לא?להוריד 7 קילו זה נורמלי? אצלי כל דבר גרם להקאות חוץ מ....שניצלים שחמתי עשתה לי. אבל אני חושבת שהיא צריכה תמיכה חברתית ופחות לשים דגש על האוכל. אני אפילו לשיחות בטלפון לא יכולתי לענות כי הקאתי. בסוף זה עבר בסוף חודש חמישי. ויש לי שניים בבטן. בקיצור תהיי לצידה ותעזרי לה זה מה שחשוב

rsharon

New member
בחילות מוגברות בגלל הורמונים גבוהים

גם אני סבלתי מעודף בחילות והקאות עד כדי רצף הקאות שגרם לי להגיע לביה"ח לקבל עירוי. הרופאה רשמה לי כדור/נר לטיפול בבחילות בשם פראמין. עזר לי מאוד וברור שאפשר לקחת אותו בהריון. לא ברור לי למה לא מספרים על זה ואנחנו צריכות לסבול בשקט ("נו, טוב, את בהריון, אז יש בחילות...")

עזרה זה אינדבדואלי לכל אחת

לי גם היו בחילות מאוד קשות והקטע שזה הריון ראשון והרופא שלי לא ראה שיש לי 2 אז תדעי זה עובר ביום אחד נעזרתי קצת בכדור נגד הקאות תנסי תשאלי תרופא שלך המשך הריון קל וארוךבהצלחה

למעלה