בחירת השם לדרמה המוזיקלית.

ילד רע 16

New member
בחירת השם לדרמה המוזיקלית.

מה דעתכם על השם "דני הוליווד"? זה מתחלק ככה: 1. אוהבים את השם? מתחברים אליו? 2. קליל או כבד מידי בשבילכם? ובאופן כללי? 3. חושבים שהשם יתאים לסדרה - מבחינת העלילה, הדמויות ומה שמתרחש בה? 4. השם קליל וקליט לדעתכם? 5. שם שיזכרו אותו לדעתכם? 6. "דני הוליווד" או "השיר שלנו" - מבחינת השם? 7. מילות סיכום:

digikids

New member
עונה!../images/Emo13.gif

1. אוהבים את השם? מתחברים אליו? לא כל-כך. נשמע מוזר וקיטשי...
2. קליל או כבד מידי בשבילכם? ובאופן כללי? כבד. מוזר. לא כמו שם לדרמה מוזיקלית.
3. חושבים שהשם יתאים לסדרה - מבחינת העלילה, הדמויות ומה שמתרחש בה? בכלל לא. אני חושב שמשהו שירמוז על שנות ה-60'..
4. השם קליל וקליט לדעתכם? לא.
5. שם שיזכרו אותו לדעתכם? ממש ממש לא.
6. "דני הוליווד" או "השיר שלנו" - מבחינת השם? "בובות". לדעתי זה שם גאוני. גם "האי" וכמובן ש"מסכים" גאוני לדעתי.
7. מילות סיכום: שם מעצבן. צריך להחליף. טוב זה טו לייט, אבל בכל זאת.

ZiV GiLbOa

New member
מה גאוני בשם "האי"?

אני לא רואה את הסדרה אז אני לא יכול להגיד לך אם הסדרה גאונית אבל מה גאוני בשם "האי"? הוא פשוט מתאר מה שקורה בסדרה.

האי באמת שם גאוני, אבל בובות\מסכים?

לדעתי זה שמות על הפנים. האי זה שם גאוני, רק חבל שהסדרה על הפנים. ממש לא אהבתי אותה. גם לא את בובות ומסכים אם כבר מציינים

ZiV GiLbOa

New member
שוב, מה גאוני בשם "האי"?

הוא בסך הכל מתאר על מה מדברת הסדרה. על אי בודד..

לא יודע, זה נשמע כמו סדרה שווה,

כששמעתי את השם, "האי" בקול הרדיופוני של השדרן אני חייב לציין שזה ישר משך את תשומת ליבי, ולעומת זאת ששמעתי את השם "בובות" עלה בי רק: פחחחחח האמת שזה לא משנה, כי "האי" איכזבה אותי מאוד, ככה שהייתי נותן שם כזה לסדרה כמו סדרות איכות כמו אבודים\גיבורים\קייל XY\מלאך המוות ועודועוד...

ZiV GiLbOa

New member
אבל ששמעת את השם "האי"

לא ידעת על מה תדבר הסדרה? על מה היא תספר? איפה הסדרה תצטלם לרוב? אם את כל זה לא הבנת שאמרו לך האי כנראה שהשם גאוני!! והוא לא! ואם כבר מדברים. מסכים כבר יותר גאוני מהאי.

ילד רע 16

New member
עונה:

1. אוהבים את השם? מתחברים אליו? כן, בהתחלה היה לי קצת מוזר וקשה, אבל סוג של התרגלתי אליו, והתחלתי לאהוב אותו, פשוט מאוד. אני חושב שהוא מאוד מתאים, ולכן אני גם מתחבר, גם כי דני היא הדמות הראשית, ולקרוא לסדרה דני הוליווד - כשם פשוט אבל שטומן הרבה מסביבו - זה ממש מגניב. חברו את שם הדמות עם ההצלחה ההוליוודית כביכול, ויצא כינוי חמוד מאוד. 2. קליל או כבד מידי בשבילכם? ובאופן כללי? לא קליל ולא כבד, בעצם יותר כבד מקליל. 'השיר שלנו' לדוגמא יותר קליל, 'דני הוליווד' לפעמים קצת תקוע וקצת מוזר, אבל משתלב די טוב. 'הוליווד' זו מילה גדולה, ולהוסיף 'דני' כשם של הדמות הראשית זה סוג של הבטחה, התחייבות למשהו. 3. חושבים שהשם יתאים לסדרה - מבחינת העלילה, הדמויות ומה שמתרחש בה? כן, מאוד. 4. השם קליל וקליט לדעתכם? לגבי קליל כבר עניתי (רק עכשיו שמתי לב שכתבתי "קליל" פעמיים) - קליט - אני חושב שהוא בסדר גמור. זה שם די "מזעזע", כלומר מבחינת מטלטל, הוא לא רגיל לחלוטין, לא רגיל בכלל, אבל קליט כן. כמו עם 'השיר שלנו' אגב, אפשר לשחק איתו. (בכתבות לדוגמא - "השיר שלנו, שלכם, שלי, זה לא יהיה השיר שלנו, השיר" וכו'.. אז אפשר לשחק המון עם "הוליווד" בעיקר) 5. שם שיזכרו אותו לדעתכם? קשה לי לחשוב על זה ככה, אולי כי 'השיר שלנו' היא סדרה שמאוד זוכרים, אבל אני חושב שאם תהיה סדרה טובה אין בעיה, כעקרון אם זה עניין הקליט - אז זה בסדר. 6. "דני הוליווד" או "השיר שלנו" - מבחינת השם? מבחינת הקלילות 'השיר שלנו', מבחינת המחשבות והתהיות שהשם מעלה, אז 'דני הוליווד'. אני יותר אוהב את 'דני הוליווד'. 7. מילות סיכום: אין.

עונה:

1. אוהבים את השם? מתחברים אליו? מצלצל נחמד, מסקרן, מה יש להתחבר?
2. קליל או כבד מידי בשבילכם? ובאופן כללי? לא יודע מה יכול להיות קליל או כבד, אבל באופן כללי הוא נחמדכזה.. חח 3. חושבים שהשם יתאים לסדרה - מבחינת העלילה, הדמויות ומה שמתרחש בה? האמת? נראלי שלא
נראלי רק דני וזהו
מה דעתכם על הדני שלנו? או דני רגשני? חח סתם , אני גרוע בלתת שמות. 4. השם קליל וקליט לדעתכם?האמת שהשם מצד אחד קליט כזה, ומצד שני כזה פחות קליט ופחות סיכויים שהוא יתפוס. 5. שם שיזכרו אותו לדעתכם? נראלי שפחות. 6. "דני הוליווד" או "השיר שלנו" - מבחינת השם? השיר שלנו יותר יפה, אהבתי יותר ת'שם (רק מבחינת השם כמובן) 7. מילות סיכום: נחכה ונראה

עונה!!

מממ אני ממש לא אוהבת את השם...לא קשור לקליל או כבד.. השם לא מושך במיוחד..הוא נשמע מצועצע... השיר שלנו יותר מושך מאשר דני הוליווד. בלי קשר לסדרה,לדעתי יכלו לבחור משהו יותר מושך..כי השם הזה לא היה גורם לי לראות את הסדרה אילולי הייתי המנהלת של הפורוםXD

gal255

New member
עונה

1. אוהבים את השם? מתחברים אליו? כן 2. קליל או כבד מידי בשבילכם? ובאופן כללי? נחמד ביותר 3. חושבים שהשם יתאים לסדרה - מבחינת העלילה, הדמויות ומה שמתרחש בה? לדעתי זה יתאים 4. השם קליל וקליט לדעתכם?כן 5. שם שיזכרו אותו לדעתכם? כן 6. "דני הוליווד" או "השיר שלנו" - מבחינת השם? "דני הוליוד" 7. מילות סיכום: ארטיק ארטיק שוקלד בננה, ארטיק ארטיק שוקולד לימון

gal255

New member
אני לא בקיאה במילות שיריו של צביקה פיק

אבל עכשיו אני יכולה לישון בלילה!XD

למעלה