בחירת מחבט סקווש

nimerp

New member
בחירת מחבט סקווש

שלום רב, אני בטוח שכבר דנו כאן בנושא בחירת מחבטים אבל אנישואל כאן שוב מכיוון שבחיפוש לא עלה בידי לפתוח את התוצאות שהתקבלו בגלל תקלה במערכת שלכם. אני אשמח לפיכך לקבל הנחיות/הצעות לבחירת מחבט בסביבות מחיר של 500 ש"ח. אני שחקן ברמה בינונית, משחק כבר כשנתיים. מוצע למכירה מחבט dunlop hot melt בכל אתרי המכירה באינטרנט בסכום של 500 ש"ח. מישהו יודע על כך משהו? מה דעתכם על ebay ועל הספקים והמחבטים שם? (לדוגמא WILSON H 110 HYPER HAMMER 110 ). תודה! ניצן

oferbar

New member
תשובה

שלום לך בדקתי באמזון והמחיר למחבט זה הוא $75 בחו"ל, כך שעליך להוסיף משלוח וכולי, תלוי לאן אתה שולח את זה. אז תעשה את החשבון אם כדאי לך או לא. הנתונים של המחבט הם 160 גרם, מאוזן עם משטח פנים גדול. נוחות המחבט זה עניין אישי, אולי מישהו כאן מכיר? לגבי EBAY, זה שוק מכירות פומביות עצום, יש המון ספקים ואנשים פרטיים. כדי לוודאות שאתה תקבל שירות טוב, קרא את דירוג המוכר באתר ואל תתפתה לעסקאות מפוקפקות. קרא טוב טוב את תנאי המשלוח והעלות, כי הרבה ספקים לא שולחים מחוץ לצפון אמריקה ואם כן אז בעלות משלוח די גבוהה. בהצלחה

nimerp

New member
תודה, ועוד שאלה

תודה רבה אבל לגבי סוג המחבט, ופירמה - איזו פירמה מומלצת לקניה (dunlop, wilson, prince,head)? תודה

oferbar

New member
כל אחד יגיד לך משהו אחר

הרבה אנשים משתמשים ב HEAD בגלל המשקל או סתם בגלל סיבות אחרות אני משתמש כבר הרבה זמן ב PRINCE מדגמי WALL BANGER בגלל העמידות הגבוהה שלהם יחסית בפגיעות קיר הכל עניין של טעם אישי, נוחות ומחיר

gilgr1975

New member
ebay

ניצן שלום, אינני שחקן סקווש גדול או מבין יותר מדי, אני משחק רק כחצי שנה 2-3 בשבוע. אבל לגבי EBAY אני מבין קצת, וזה בהחלט מומלץ לרכוש מחבטים שם. עד כה רכשתי משם 4 מחבטים, לי ולחברים, 3 מתוכם יד שניה, וכולם הגיעו מהר ובמחירים אטרטיביים (האחרון שנרכש היה סלזנגר טיטנים יד שניה במשקל 140 גרם במחיר כולל משלוח של 100 ש"ח).טיפ קטן- רצוי להכנס לאתר הבריטי, שם תמצא היצע גדול יותר, גם של חדשים וגם של יד שניה, ומחירי משלוח שפויים. אשמח לעזור לך אם תרצה, רק תשלח מסר... אני מודע לבעייתיות של מחבט יד שניה, אבל לשחקן חדש שלא רוצה להשקיע יותר מדי ולקבל מחבט מצויין, זה עסקה משתלמת ביותר, בייחוד אם מדובר במחבט ששיחקו בו פעם או פעמיים בהצלחה

למעלה