בחרדה ודיכאון

benifurman

New member
תודה

תודה. אני מניח שהיא כבר עשתה את החושבים שלה, למיטב הבנתי ומשיח שאביה קיים איתי אתמול היא כבר בקיאה בכל רזי הדברים הרלוונטים...אבדוק ואלמד מהי משמורת משותפת. תודה רבה!

benifurman

New member
צדקת לצערי

ירון צדקת ותודה שהארת את עיני. התחילו כל מיני שאלות וכל מיני בירורים. אני מסכים ופועל בעניין בהקדם

מה רע במיזוגן ?

אני נמשך לנשים, רק לנשים. לא שונא אותן....
אני מפוקח, ער לסכנות שנשים מביאות איתן.
אני גם חושב שאי אפשר להסתדר איתן.
האם אתה מסכים אתי שאישה מביאה איתה סיכונים לגבר? סיכונים שגבר איננו מביא איתו לקשר עם גבר אחר? כי אם גם על זה יש ויכוח... אני באמת מרים ידיים.
זה לא נכון שאני מתוסכל.... זה כבר מזמן לא נכון.
אני גבר מסוג MGTOW, אני בוחר לחיות את חיי ללא נשים בכלל, לא נשים מליגה א', וגם לא נשים מליגה תחתית.
אני חושב שכל מסלול חיים, איננו אידיאלי, לא עם אישה, ולא בלי אישה.
איך שלא יהיה, אני לא מאמין באהבה, לא מאמין בזוגיות, לא מאמין במשק בית משותף, וגם לא מאמין בידידות אפלטונית עם אישה.
אם היינו חיים בתקופה אחרת, בעידן אחר, מילא.
אבל היום אנו חיים בתקופה מסוכנת מאוד לכל גבר.
זהו עידן השלטון של נשים....

מה אתה אוהב אצל נשים ?

אתה נמשך אל נשים. אחלה. גם אני. תאמין לי שאני מאוד נמשך לנשים.
אבל אני שואל מה אתה באופן אישי אוהב אצל נשים, חוץ מגופן, ויופיין ?
מה בדיוק אתה אוהב?
זה שהאישה שווה לך בכל מובן, ובכל זאת עליך לשלם עליה כשאתה יוצא איתה?
זה שבעת סכנת חיים, עליך לסכן את חייך למענה?
זה שהיא יכולה בכל רגע ממש לעזוב אותך כי הקשר לא עובד בשבילה? כי היא חדלה להימשך אליה?
זה שבמשך חיים שלמים עליך "ללמוד" איך להסתדר איתה, ולעבור מן סירוס עצמי שבו אתה למעשה העבד שלה?
זה שכל קשר עם אישה, לעולם זמני? את זה אתה אוהב?
זה שהיא עוזבת אותך ומשפילה אותך שאתה פסולת אנושית? שאינך ראוי לה?
מה בדיוק אתה אוהב אצל נשים חוץ מגופן ויופיין ?
זה הרי חיי שעבוד של ממש.

מאחל לך שתמצא מבוקשך

אבל בכל זאת עליך לדעת לגבי האישה העתידית שתכיר. גם אם תרגיש שזה "זה", אתה תמצא שלאחר תקופת החיזור אין בינך לבין אהובתך שום הרמוניה, ולמעשה אין ביניכם שום דבר משותף.
זיונים זה אחלה...
אבל חוץ מזיונים, אין בקשר שום דבר בכלל, אפילו לא קצת.
אם תהפוך חס חלילה לנכה, אם תרד מנכסיך, אם תזדקק לעזרה כספית מבת זוגתך בגלל חובות שאתה שרוי בהם. ואפילו אם אתה בחור צנוע וכל רצונך שבת זוגתך תשלם על עצמה במסעדה או בנופש בחו"ל. רק זה... גם את אלו האחרונים לא תקבל. למה? כי מדובר בחציית קווים אדומים של הטבע הנשי. נשים לעולם לא משלמות על עצמן כשהן עם גבר ובטח שלא משלמות על בן זוגן.
הן גם לא מוכנות להיות עם אדם נכה או מי שהפך לנכה. לא מוכנות אלא אם הן בעלות פגם מהותי במיוחד בעצמן.
אישה, או בת זוגתך, או איך שלא קוראים לזה, לעולם לא תהיה "שלך". לעולם לא תהיה הבעלים שלה. מה שלא תעשה, היא לעולם לא תהיה באמת שלך.
יש לה אג'נדה אחרת לגמרי.
&nbsp

תודה

אם יש אחד שמסכים לדבריי, זה נותן לי נחת רוח.

benifurman

New member
בחרדה ודיכאון

אשתי ביקשה שניפרד השבוע אחרי שמס' משברים קרו. המשברים הללו הביאו אותנו לטיפול זוגי מזה חודשיים. זה היה מאמץ כנה ועצים. הרגשתי שאנחנו נותנים לזה הזדמנות. השבוע ביום ג' היא לא שוחחה איתי וחשתי שמשהו באוויר, בסוף הבנתי שהיא רוצה שאלך. אני שבור מאז ובדיכאון. לא מצליח להרים את עצמי. חש תחושת כישלון ודיכאון חזק. קשה לי נורא.
אתמול נפגשנו לקבוע מועד לדון בפרטים. היא נחושה להתגרש. הילד הקטן שלנו, בן כמעט 5 (בנובמבר הקרוב), לא מבין בכלל מה קורה.
אני אוהב אותם, אותה ואותו.
אין לי ככ את מי לשתף. אין לי ככ עם מי לחלוק. אני מחוץ לבית. לא אכפת לי מכלום ואני די שבור. אז החלטתי לרשום.

benifurman

New member
תחושת דחייה....

הבוקר הסתמסנו בוואטסאפ. ניסיתי לגשש מה עומד על הפרק היום מבחינתה. האם היא עומדת לבלות עם הילד בים? האם אצל המשפחה?....
שלחה לי סרטון של הילד. אני צופה בו וכואב נורא. יושב מול הסרטון ומבין שהילד שלי לא מבין שאנחנו נפרדים.
הצעתי לעשות משהו ביחד, הדחייה לא איחרה לבוא. "לא תודה, כמובן שאם אתה מעוניין לעשות איתו משהו אין בעיה...תגיד לי מתי". תחושה של דחייה ופגיעות. ככ כואב לי. ככ.
אני מתבייש וכאוב. מבכה את הטעויות שעשיתי ושכנראה אמשיך לעשות בחיי. איך אני לא מוריש אותן ליותם? איך אני מתאושש וממשיך קדימה? יש לי תחושה עמוקה של חוסר תקווה. פתאום המון ממה שעשיתי בעבר נתפס לי כאילו הוא משימה בלתי אפשרית. בא לי להתכרבל, להרגיש חום ואהבה. אמפטיה. מה קורה כאן?

הפוך גוטה, הפוך...

אתה נשאר עם הילד בבית והיא (אם היא רוצה) הולכת לחפש מקום אחר ואחר כך מתקשרת אליך לתאם איתך מתי היא יכולה לבוא להיות עם הילד.
היא פשוט הצליחה לקרקס אותך לגמרי... מהר מהר לקום מהקרבנות הזאת שלך ולגדל ביצים אחרת יהיו לך סיבות באמת טובות לבכות...

benifurman

New member
זה לא לוחמני מידי?

זה לא לוחמני מידי? זה לא קצת לעשות רע? אני רוצה לעשות טוב לכולם ובראש וראשונה לילד, האם לא נכון להציע לה לשבת ולדבר רגע ולנסות להסדיר כמה מהדברים?

אין בעיה, אבל גם אין סיבה שאתה זה שישלם את המחיר הכבד

למשל של אי הנוחות בלעזוב את הבית ולחפש מקום להיות בו בנתיים. אם כל כך בלתי נסבל בעיניה לחיות במחיצתך עד שתגיעו להסדר פרידה מסודר, אז שתועיל הגברת למצוא לעצמה סידור חלופי.

אגב, איך זה שהיא והילד ישארו בבית ואתה תעזוב אותו

יעשה טוב לילד? אולי טוב לילד להישאר עם אבא שלו בבית ושאמא שלו תלך לגור בסלון של ההורים שלה או חברה שלה?
חוץ מזה, הדבר הכי טוב לילד זה הורה עם כבוד עצמי וזה משהו שאתה פה הולך ומאבד...
אני לא אומרת לך להילחם בה "דווקא" ובטח לא לנסות לגזול ממנה שום דבר ששייך לה בזכות, אבל בנתיים הבית שייך לך בדיוק כמו לה (אלא אם כן יש ביניכם הסכם אחר). כרגע חשוב שתדאג לאינטרסים שלך: הוריים, כלכליים, אישיים... כי אם אתה לא תעשה את זה, אף אחד לא יעשה את זה בשבילך.

benifurman

New member
מקבל

מסכים. אין ביננו הסכם אחר. אני מחיש פעמים כדי להסדיר את העניינים וליצור הפרדות נאותה.

תחושת דחייה

כשמישהו לא מעונין בנו אנו חשים תחושת דחייה ולא משנה מי זה מישהו הזה ולרוב תמיד מוכנים לצאת לקרב שירצה אותנו חזרה גם אם אנחנו לא מעוניינים בזה בכלל. משהו בתת מודע כזה.
בכל מקרה זו תחושה מובנת לגמרי, ואין אדם שלא מרגיש אותה בשל כלשהו בחיו, פיטורים מעבודה, פרידה מחברה, ילדים שגודלים ולא מתקשרים וכו.
אבל האם זה אומר משהו עליך?
האם זה אומר שנכשלת?
האם זה אומר לעולם לא תצליח במסימה הזאת בסיטואציה אחרת?
האם זה אומר משהו עליך?
ומה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות בסיטואציה הזאת???
שתהיה לבד ותבלה עם ילד שלך לבד?
שעם הזמן תמצא לך זוגיות אחרת אולי עוד ילדים??
כשזה מתפרק זה כואב
אבל זה גם מאפשר גדילה, לעשות חשבון נפש לראות את הטעויות וללמוד מהם.
תאפשר לעצמך לקחת חופש מעבודה, להתקרבל בשמחת פוך ולבכות לך כמה שבא לך להוציא את כל העצב והצער באובדן
כי זה אובדן כמו כל דבר אחר. גם על זה אפשר לשבת שבעה. (עדיף פחות)
ואז תזכר שהחיים ממשיכים ויש לך ילד שזקוק לך, זקוק לאבא שלו, זקוק לדוגמה כדי לגדול ולהתפתח בצורה תקינה.
גרושים זה לא סוף העולם לילדים, ההפך יש 2 בתים, בכל מקום משחקים, מגניב לגמרי
הם גם מתרגלים לזה מאוד מהר במיוחד קטנים.
מה שחשוב זה להיות שם עבורו.
לעשות הסכם גירושין הוגן לשני הצדדים, להסכים על הסדרי ראיה או משמורת משותפת כל דבר שיהיה הוגן ונכון עבורכם ועבור הילד.
אין צורך להתחיל במלחמה מי יוצא מהבית ומי נשאר. כן אפשר לדבר על זה שעד ההסכם שתהיה בבית אבל לפעמים זה מיותר.
&nbsp
בהצלחה
ותרשה לעצמך להיות עצוב

קודם כל משתתף בצערך אבל אולי זה יהיה לטובה

אם הנישואין לא עובדים אז אין טעם להישאר תקוע שם. כן, ההודעה על גירושין מאד קשה, גם למודיע וגם למקבל. גם התהליך עצמו די קשה, גם עם מגשר ובטח בבית משפט שמקווה שלא תגיעו לשם בכלל. ייקח זמן אך זה יעבור. למרות הקושי, חשוב מאד שתקבל ייעוץ משפטי ודחוף. מה שאתה עושה ואומר עכשיו ישמש נגדך! בדרך כלל זה רעיון רע מאד לעזוב את הבית בלי הסכמות. לפי המסורת היהודית גבר שנטש את הבית ישלם את הכתובה. אתה לא רוצה להיות שם. ויש עוד בעיות. גם אם אתה ישן על הספה, תישן בבית.

benifurman

New member
תודה

הבקשה לעזוב את הבית ולהקות ימים כרגע ביני לבינה להיות עם הילד היתה שלה. אני אשמח לחזור לבינתיים להיות בבית על "הספה". אעלה זאת מולה. תודה על העיצה.

למעלה