בטן

תולו

New member
בטן../images/Emo5.gif

כואבת. לא יודעת למה. קצת לחוצה. אני יומיים אחרי הביוץ וכואב לי ברחם, כן כן, ברחם. זה לא קרה בשני המחזורים הקודמים (זהו מחזור שלישי אחרי הגרידה). אולי דלקת בדרכי השתן ? אף פעם לא היה לי, לא מכירה את התופעות ולא שורף לי בהטלת שתן. ללכת לרופא ? לא ללכת ? הכאב קצת מזכיר לי את הכאב שהיה לי בהריון וחשבתי שזה הרחם מתרחבת, ואח"כ הסתבר שאלו היו סימנים של רגעיו האחרונים של העובר.
.

נייטי

New member
מתוקה אני לא יודעת. את בטיפול?

חכי, תכף המומחיות יבואו. אבל אם את פוחדת, לכי לרופא. אל תדאיגי את עצמך סתם.

נייטי

New member
אז אולי זה כאבי הביוץ המפורסמים?

אני מעולם לא חוויתי אותם, אז אני לא יודעת איך הם מרגישים. אם את לא בטיפול אז זה גם כנראה לא קשור לתרופות, כך שזה כבר מרגיע. מעניין אם זה יכול להיות השתרשות
. הלוואי. (את יודעת שאני ממש בורה בכל זה, אז לא להתייחס כתורה). מקווה לטוב.

סליחה שנדחפת לפורום לא לי,

אבל זה היה לי בנסיונות להרות את להב,ואובחן כדלקת רחם. מצריך טיפול אנטיביוטי חזק....(ומסוכן להריון חוץ רחמי,והריון לא יקלט ברחם מודלק)

2קשת

New member
בטח ללכת

אם יש משהו לא בסדר, עדיף לדעת עליו מוקדם ולהתחיל טיפול. ואם הכל בסדר, תוכלי לנשום לרווחה ולהירגע. מחזיקה לך אצבעות ומקווה שהכל הכל בסדר! ואולי אפילו יותר מבסדר.

תולו

New member
../images/Emo124.gif צפירת הרגעה

אז אחרי שבילינו לילה ארוך ומייגע בבית החולים, שללו את האפשרות לדלקת ברחם ומה מסתבר - שאלה הם כאבי ביוץ ! ושעדיין לא בייצתי (17 יום מתחילת המחזור). כבר אמרתי שהגוף שלי השתגע?
אני ממש נבוכה מהלחץ הטפשי שלי.

נייטי

New member
האמת שהמבוכה הרצינית מגיעה כשאת

גם מגלה שעבור הלילה הזה את הולכת לשלם 125ש"ח
. זה מה שקרה לי לאחרונה, (אני יקירתי הלכתי למיון בגלל דימום וזה כמובן היה מחזור
). קיבלתי מהמיון מכתב לפני התחלה בהליכים משפטים.... מי בכלל חשב שצריך לשלם להם על זה שהם אמרו לי שאני במחזור?!. כן, כן, כמעט עשו לי הוצאה לפועל בגלל מ ח ז ו ר!!!! טוב נו... זוהי גודלה של הפדיחה - מי אמר שאני חכמה גדולה. לפחות את יודעת מתי הביוץ. אז עכשיו נא להפעיל את המנוע של בעלך בסל"ד גבוה! תהנו מהסופ"ש!

תמי ס

New member
תולו יקירתי

אני שמחה לשמוע שהכל כשורה ואין דלקת. הגוף השתגע? אולי להפך והוא דווקא מתחיל להסתדר? אולי זה הזמן לשלוח אותך להז.. מי יודע? אולי שישי שבת של חגיגות יעשו הפעם את העבודה? אולי דווקא ההפלה סידרה את העניינים? יכול להיות נחמד איזה ספונטני קטן, לא? נשיקות

תמי ס

New member
אני עדיין בצרפת

יורד גשם נוראי ואי אפשר לצאת מהבית. נורית מבשלת (עקרת בית למופת ולי נוזל הריר) ואני הפרזיטית על המחשב... נארגן מפגש כשאחזור?

נייטי

New member
קודם כל תמסרי לה חיבוק גדול!

וקחי עוד אחד ענקי בשבילך. מה היא מבשלת? אני רעבה. אין לי עכשיו בעל בבית שיבשל לי! ודרך אגב, בהחלט עומד להיות מפגשון - בנתיים שם זמני המתוקונת מגיעה בשבוע הבא הביתה ואנחנו עושים מפגשון. אני אוציא הודעה השבת. אל תדאגי - זה כבר אחרי שאת חוזרת! דאגנו לך. נשיקות ענקיות לשלושתכן.

תמי ס

New member
מה היא מבשלת?

אני מצטערת לעורר לכן את בלוטות הטעם (שלי עובדות כל הזמן) קוסקוס ומרק של קוסקוס ודג מרוקאי (ובשביל ייקית כמוני המאכלים האלה הם הטופ שבטופ). אני יודעת שבינתיים מגיעה, נורית ואני דיברנו איתה בטלפון. נשיקות חזרה.

נייטי

New member
ידעתי שקוסקוס! רציתי להגיד שאם זה

זה - אז אל תגידי. אני אוהבת קוסקוס יותר מהכל. אוףףףףףףףףףףףףף
. איזה כיף לכן! טוף, אני אסתפק בסיגריה. אין אוכל בבית. חזרתי מהמשרד אתמול באיזה אחת עשרה בלילה והיום החלטתי שלא יוציאו אותי מהבית, אפילו הקיבה המקרקרת לא תוציא אותי. בערב אני אלך לנשנש את המקרר של אמא. נראה לנו שנפגש ביום ג' בערב. חסר לך שאת לא מגיעה. שוב נשיקות ובתאבון.

תמי ס

New member
לא לא - רק לא יום שלישי

אני רק חוזרת אז ואני חייבת להיות קצת עם הבעל והילדים, לא יפה לברוח ישר ביום הראשון. יש מצב להזיז ליום רביעי או חמישי?

למעלה