בטן?...

student122

New member
בטן?...

אני בת 24, לא עוסקת בספורט כלל. תמיד הייתי רזה ומעולם לא התמדתי בסוג ספורט כזה או אחר.... BMI תקין (עומד על 19-20). מבחינת תזונה - כמעט ולא נוגעת בבורקסים, חטיפים וג'אנק. שותה רק מים. אוכלת הרבה מוצרי חלב רזים, ולא כ"כ אוכלת מסודר בגלל שלא נמצאת הרבה בבית. אז מה הבעיה? בשנה האחרונה עליתי כמה ק"ג במשקל ונהיו לי סביב הבטן והמותניים עודפי שומן... לא ברמה של צמיג גדול ובולט אבל בהחלט יש מה לתפוס. לפני כן הייתה לי בטן שטוחה ויפה להפליא בלי שבכלל התאמצתי לתחזק אותה. בבקשה בבקשה תגידו לי שיש דרך להחזיר את הבטן למצבה הקודם ולהשטיח את השומנים שנאגרו....

oridoron77

New member
ישנה דרך, כמובן

תזונה נכונה. השומן שהצטבר אצלך, נבע ממאזן קלורי חיובי. על מנת לאבד את השומן, את צריכה להיכנס למאזן קלורי שלילי. אבל - על מנת לאבד באמת את השומן, ולא מאסת שריר, התזונה צריכה להיות מותאמת לכך (לשם כך תזונאית ספורט תהיה מעולה). בנוסף אימוני התנגדות יעודדו שמירה על מאסת השריר (ויגדילו סך קלוריות יוצאות), ואימוני אירובי יגדילו הוצאה קלורית יומית. מאוד ממליץ לך לשלב את אותן פעילויות, התוצאות נראות טוב יותר. בהצלחה אורי

student122

New member
תודה רבה על התגובה, ושאלה --

סליחה על הבורות, אבל מה זאת אומרת מאזן קלוריות שלילי? שאני אמורה לשרוף יותר ממה שאני מכניסה לגוף? האם זה בכלל אפשרי לשרוף 1500 קלוריות ביום? :)

Ambitionz

New member
את מוציאה כמות מסויימת של אנרגיה מעצם קיומך

על מנת להפעיל את מע' הגוף ותפקודו, יש מחשבוני BMR וRMR שאת יכולה לחפש באינטרנט כדי לקבל תמונה כללית של כמה קלוריות את מוציאה פחות או יותר ביממה. וכן, מאזן קלורי שלילי הוא להוציא יותר אנרגיה ממה שמכניסים (ברמת גרעון סבירה ולא אסטרונומית).

avitalzaidel

New member
קישור לתרגילים

היי, מוזמנת להיכנס לקישור המצורף שם תוכלי למצוא מגוון תרגילים שאפשר לבצע גם בבית בהצלחה אביטל

למעלה