ביום שאני אמות...

ביום שאני אמות...

ביום שאני אמות ימשיך להיות שקט ואולי טיפה רועש..איפה שתמיד היה כמה אנשים יהיהו קצת נבוכים..לא ידעו מה לומר..אז אולי יספרו איזה בדיחה בשביל להעביר את הרגע... והחדר שלי ישאר מלא בדברים שהסתרתי ואף אחד לא יגלה אף פעם... מישהו יתהה איפה אני עכשיו כי זה חלק מהעניין שמישהו מת... ואני סתם אצפה מהצד בגוף שלי שהולך ומתכסה בהרבה חול אולי אני אחייך אולי אני סתם אבהה באויר וכשכולם ילכו אני אחפש לי מקום שקט, בין עוד אנשים כמוני שגם אותם כבר אף אחד לא זוכר ואולי אולי מישהו יחליט שהגיע הזמן להפסי לעשות לי את זה ויקח איתו איתו לשמים..לאחד העננים...

אור ירח ואולי ?

ביום שתמותי את תצפי מלמעלה כמו מלאך על גופך המתמלא חול,אבל אז גם תראי את כל יקירייך בוכים נקרעים מהלב, שואלים איך כל כך מהר עזבת אותנו? הם ירצו מאוד לחבק, יואמרו לך כמה הם אוהבים אותך, אבל היי נשמתך למעלה הם לא יודעים איפו את? ואז תגלי, שבעצם כמה היית חשובה ויקרה לקרובייך ומשפחתיך, כמה כאב נגרם בהעלמך, תראי את כולם יושבים בבית בוכים עם אלבום התמונות. אמא מספרת איך בפעם הראשונה אמרת אמא, איך התחלת ללכת צעד ראשון, איך התרגשה כשכבר הגעת לכיתה א, תראי את כולם בוכים נקרעים, מתרגשים מעוד תמונה, מעוד חויה איתך, וואו תגלי כמה אהבה יש בהם לאור , מאוד תרצי לעטוף אותם בחיבוק לאמר להם אני פה....רק הסתתרתי, אבל הם כבר לא יוכלו לראות כי ..... אולי הגיע הזמן באמת לא להרגיש רק בלב ובמחשבה מה שאת מרגישה, אלא הגיע הזמן לדבר עם אמא, אחים/יות, אבא על הדברים. תגלי כמה את חשובה לכולם כשאת כאן עדיין כשנשמתך עדיין מחוברת עם גופך, ואת עוד לא נסתרת , מה את אומרת? באהבה רחל-נשמה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ואולי

במקום להסתיר, תספרי מה זה שם שאת מסתירה. ואיך זה שעדיף מותך על חייך. כי זה לא סתם. יש לזה סיבות...

עליסה

New member
לכולם

נראה לכם מגניב...למות כאילו לא חיינו מעולם? אלו חלק מהמשאלות של האובדנים... למות כאילו לא חיינו.. יש כזה משפט של פילוסוף אחד ``עלינו ללחיות כאילו אין מוות ולמות כאילו לא חיינו מעולם``....בשביל לקיים חלק אחד במשפט, צריך להיות גם השני. אור הירח- את חיית, יש לך משפחה, חברים, אויבים, ידידים, מכרים, אנשים שרואים אותך, ששמעו אותך, שהיו איתך...את לא יכולה למות ככה, ו``לחזות`` את העולם ממשיך כהרגלו. הכרת מישהו שהתאבד? הכאב עליו גדול לפעמים יותר. כי לא יודעים מה עבר לו בראש, למה הוא עשה את זה, כמה זמן סבל... תיכנסי לפורום ``משפחות של מתאבדים``, תביני מה הם מרגישים. ממש לא ממשיכים בחייהם. ואני אשים הודעה בסגנון של שלך עם התוכן שלי. -זהות שבורה-

אולי אבל..

אפשר למות גם לא מהתאבדות סתם מתוך מזל... ודברים שמסתירים לא מסתירים סתם...כמו שסתם לא מגלים אותם...

למעלה