ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

JimmyGee

New member
הביטוחים לא פריארים

אם יש exclusion ל corona לא משנה איזה סיפור תספר, לא תקבל את הכסף.
הסוכן אומר שכן, כי הוא רוצה למכור לך policy.

Fellowship

New member
נכון, אבל אפשר לפשט את הנושא

במקרה הספציפי, מדובר רק על כרטיסי טיסה, הכרטיסים הם Non Refundable, והם שולמו בכסף טבין ותקילין.
הביטוחים הללו עולים בסביבות 6%-10% מעלות הכרטיס (ולא 40% כמו במקרה מספר 1 שציינת כדוגמא),
ומחזירים בין 60%-80% (תלוי בפוליסה) מגובה ההוצאה ששולמה,
כך שהדוגמאות המספריות שציינת הן לא מייצגות.
(ובלי קשר, מקרה מספר 3 הוא קצת משעשע, כך עובד כל ביטוח, "סתם" משלמים אם לא משתמשים).

בכל מקרה, כרטיסי הטיסה הישירה עלו כ 1,400$ לכרטיס,
אני לא בטוח שישתלם לרכוש את הביטוח, נבדוק.

איי ל

New member
מנהל
בשנה שעברה עשיתי ביטוח- והפעלתי אותו.

בשנה שעברה תכננתי חופשה משפחתית לרפובליקה הדומיניקנית. את ההזמנה עשיתי דרך אורביטז. בגלל שבעסק שלי לפעמים יש הזדמנויות שמאלצות אותי להיות זמין, החלטתי לקחת את ההצעה ל Travel Protection.
סכום החופשה היה טיפה מעל $5000 והביטוח היה משהו כמו $400.
עם המזל שלנו, מספר חודשים לאחר מכן החלו הידיעות/כתבות על כל ההרעלות ו...זהו, אישתי ואני החלטנו שזה לא בשבילנו.
למזלי, קיבלתי החזר על המלון ועל הטיסה חזרה. על הטיסה הלוך, הסתבר לי שהכרטיסים הם ברמה של שמאפשרת שינוי תמורת דמי שינוי של $200 ולכן חברת הביטוח טענה שהם יזכו אותי ב $200 לכרטיס, אחרי שאזמין טיסה חדשה דרך חברת התעופה ואשלם את דמי השינוי.
כמובן שלא אהבתי את זה, כיוון שעכשיו הייתי מוגבל לטוס עם יונייטד אם ברצוני להשתמש בזיכוי. ככה שעכשיו אצטרך לחפש מלון וטיסות בנפרד, כי חבילות דרך אתרי האינטרנט לא יכבדו את הזיכוי.
&nbsp
למזלי, יצרתי קשר עם רועי.
הוא סידר לי מלון מצויין (אטלנטיס באהמאס) ועזר לי להשתמש בזיכוי הטיסות שלי ביונייטד. החופשה הייתה מצויינת.
&nbsp
אז כן, הביטוח חופשה שעשיתי חסך לי הפסד כספי די רציני. ואגב, לא הייתי צריך לציין סיבה מלבד שאני לא מעוניין בחופשה הזאת יותר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

vinney

Well-known member
עכשיו כל השרשור הזה נראה כמו סתם פרסומת שתולה

עד שאתה כותב פה משהו בפורום - זה מה שאתה בוחר להתערב בו?

איי ל

New member
מנהל
רואה מה זה?

וברצינות, אם אני אספר לך שהייתי חסום בפורום והתגובות שלי לא פורסמו אתה לא תאמין.
בעצם, אולי כן. כי מדובר בתפוז.
&nbsp
:)

איי ל

New member
מנהל
אז בקצרה

ועכשיו כשאני רושם את הפוסט, אני מבין שזה הרבה יותר הזוי משחשבתי...
יום בהיר אחד תפוז החליט שההודעה שניסיתי לכתוב ממתינה לאישור המנהל.
מוזר, חשבתי לעצמי. ממתי יש לי ניטור בפורום? אבל נו, מדובר בתפוז ובטח נכנס עוד איזה טרול שניסה להפיל את מערכת הפורום כמו לפני שנה, אז נכנסתי לאדמין כדי לאשר את ההודעה שלי. אלא שלא הייתה שום הודעה שממתינה לאישור.
מוזר. חזרתי לפורום וניסיתי שוב לכתוב תגובה, אלא שהפעם קיבלתי הודעה שאני חסום בפורום עקב הצפה (הכנס אייקון של "לא היה כלום כי אין כלום"). כמובן שההגיון אומר שמששתף שמציף יהיה חסום באתר ובטח שלא יוכל להיכנס לאדמין המערכת, אלא שההגיון ותפוז, נו הבנת לאן זה הולך...
אז נכנסתי לאדמין כדי לשחרר אותי מהחסימה, אבל שוב, אני לא חסום.
ההודעה שלי לא מופיעה בשום מקום באדמין, ולי אין אפשרות לכתוב.
נו טוב, תמיד יש את פורום מנהלים שבו אוכל לשתף את הבעיה שנתקלתי בה.
אלא שפה דווקא המערכת עבדה היטב, ומנעה מהמציפן (אני) לכתוב גם בפורום מנהלים.
אז להיכנס לאדמין התאפשר לי. גם למחוק כמה הודעות שבאמת היו הצפה או כאלה שקיבלתי תלונות עליהם יכולתי.
אבל לכתוב? לא.
&nbsp
אז קיבלתי חופשה כפויה מתפוז.
ונכנסתי באופן קבוע כדי לוודא שהשרשורים הפוליטים לא נעלמו מהנוף.
וזהו, לבסוף אחד ממנהלי תפוז גילה את הבאג, שכנראה פגעה בעוד לא מעט מנהלים.

vinney

Well-known member
עשרים שנה ושום דבר לא השתנה

פלא שהם עדיין לא פשטו לגמרי את הרגל....

למעלה