ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ``ק

yon™

New member
ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ``ק

הייתי רוצה לדעת האם קיימת סוכנות ביטוח שעושה ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ``ק בהוראת קבע?-סיבה :אין לי כרטיס אשראי,וגם הייתי מעדיף :0) בתשלומים... אני מאיזור ת``א.תודה לכל העונה!!!

עופר

New member
ביטוח חובה בתשלומים

מאחר ותעודת החובה צריכה להיות משולמת בתשלום אחד , בסכום הנקוב בה ,ולענין זה לא משנה אם זה רכב או אופנוע או טרקטור . חברות הביטוח איפשרו תשלום בבנק בכרטיס אשראי , במסלול קרדיט . יש סוכני ביטוחשמוכניםלעשות ביטוח חובה , אם אתה עושה אצלם גם ביטוח מקיף או צד ג` בתשלומים . לא כל סוכן עושה ביטוחי חובה לאופנועים / קטנועים יש מעט סוכנים שעושים זאת שכן חברות הביטוח רואות בדו-גלגלי סכנה גדולה גם אני כסוכן לא מבטח את הקטנוע שלי בחברות שעמן אני עובד : לסאן יאנג ושאר הכלים שמטרו מייבאים יש סוכנות ביטוח שנקראת מטרו ביט לעופר אבניר יש הסדר עם סוכנות תמוז , גם להונדה אני לא מכיר מישהוא שיעשה לקטנוע ביטוח בתשלומים שלא באמצעות כרטיס אשראי

yon™

New member
עופר ,שאלה נוספת ברשותך

האם אתה מכיר סוכנות ביטוח כלשהי שניתן לבטח שם לא למשך שנה שלמה? -בהיותי סטודנט , אני במצב קריטי מבחינה כלכלית עד יוני -יולי,אבל לחצי שנה הייתי מארגן ``משאבים``...תודה מראש על התשובה.. yonatan

עופר

New member
ביטוח לחצי שנה

1. נסה אצל יונה קירשנבאום : תגיד לו שאני שלחתי אותך טל 7108336 אם לא הוא יש עוד סוכן ביטוח אופנוען , שעלול להיות לא כ``כ אדיב רלף בלרשטיין : 036911171 , דבר שם עם מלכה , או עם רלף אחרת עליך לגשת ל``פול`` יונה יודע מה הכתובת שלהם .

למעלה