ביטוח רפואי לעצמאי בארה"ב

nick eb5

New member
ביטוח רפואי לעצמאי בארה"ב

שלום לכולם,

רשויות ההגירה בארה"ב מתנהלות באיטיות מחרידה, אבל הנה נראה שגם המועד שלי מתקרב.
אני עצמאי ואשתי לא תעבוד. יש לנו שני ילדים קטנים.

איך אני עושה ביטוח רפואי לכמה חודשים הראשונים? עד שנתארגן על ביטוח קבוע.
ובהקשר הזה - מישהו יכול להמליץ על איזה מורה נבוכים? מדגיש, אין לנו מעסיק והכל ייצא מכיסי הפרטי.

תודה רבה!
*לא שכחתי - אני מבטיח מדריך מלא ל EB-5 עם מועדים והסבר מקיף.

Boston Guy

New member
אנשים רבים עושים איזה סוג של "ביטוח נסיעות" לחדשים הראשונים.

אני לא מתמצא בדקויות של פוליסות "ביטוח הנסיעות" העכשוויות - אבל לדעתי בפורום "מטיילים בחו"ל" יש אנשים שמתמצאים בתחום.
תבדוק היטב שהפוליסה אינה מחריגה אנשים שיש להם סטטוס "תושב קבע" (שזו ההגדרה של "בעל גרין קארד") בארץ היעד. בעבר היה עניין עם פוליסות ביטוח רפואי של "דייויד שילד" שתפסו רק לגבי אנשים שהיו בסטטוס של ויזה זמנית (או בלי סטטוס הגירתי...) - אבל החריגו אזרחי ארה"ב ותושבי קבע בארה"ב. לא בטוח שזה המצב גם היום - אבל חשוב לבדוק את העניין.

לגבי מציאת "ביטוח רפואי פרטי" אמריקאי - ההיצע והתנאים מאוד מאוד תלויים במקום המגורים. באיזו מדינה \ עיר בארה"ב אתה מתכוון להשתקע?
לכל מדינה בארה"ב יש חוקים אחרים בנושא.
לא כל חברות הביטוח פועלות בכל מדינה בארה"ב,
וגם אלו שכן - מציעות פוליסות שונות במדינות שונות.

עקרונית, כעצמאי שמחפש כיסוי ביטוחי למשפחתו - אתה מן הסתם תצטרך למצוא "ברוקר של ביטוחים" (בת'כלס - סוכנות ביטוח) מקומי, ולהשתמש בשרותיו כדי "לתפור" לעצמך חבילת ביטוח בריאות מתאימה לצרכיך.

nick eb5

New member
מגיע לאזור מיאמי. מישהו מכיר ברוקר של ביטוחים כזה?

תודה על התשובה

doronf65

New member
אובמה קייר עדיין חי, לפחות פורמלית

ואם אתה זכאי (ואת זה צריך לבדוק, אני לא יודע אם זה אפשרי ואם כן האם זה עניין פדרלי / משתנה לפי מדינות), אז לדעתי זה הדבר הכי נכון לעשות.
קח בחשבון שאובמה קייר מיושם פר מדינה, ובמיוחד עכשו שהממשל המרכזי מייבש וממית את התוכנית לאיטו, היישום המעשי הוא על פי המדינה אליה אתה מגיע, חלק מהמדינות ממשיכות להזרים תקציבים ואחרות לא.
בכל מקרה, אם אתה יכול להתארגן על ה- affordable care act שזה השם הרשמי, אז לדעתי זה הפתרון הטוב ביותר.

nick eb5

New member
ניסיתי אבל בלי SSN לא ניתן לבדוק זכאות באתר שלהם

doronf65

New member
נסה לבדוק בחוקים הכלליים

ולא ספציפי עליך. אבל מסכים שבמצב הזה, זה לא נותן מספיק להסתמך עליו...
&nbsp

nick eb5

New member
זה מה שדיוויד שילד מציעים. לא יודע להשוות, דעתכם?

$1300 למשפחה עם שני ילדים קטנים, בריאים בדרך כלל.
&nbsp
טוב? לא טוב?

למעלה