ביטול הליך גישור בין האוצר לסגל האקדמאי.

מצב
הנושא נעול.

שילה1

New member
אגב,ככל שעובר הזמן,נוצרת בציבור דעה

כשלב ראשון-הייתי מציעה שהמורים יחזרו לעבודה,
כלומר:לבתי הספר.וזאת כדי שהתלמידים יפסיקו "להסתובב" על כל המשתמע מכך. שנית-יש להסביר לנציגי כל צד מהו גישור,במה תורם,ועל ההליך בפרוט. הבעייה היא שגם למורים וגם לסגל הבכיר באוניברסיטה מספר נציגים,וגם ביניהם קיימת מחלוקת.עח כן-לאחר ההסבר-רצוי שנציגי אותו ציבור ישבו וינסחו לעצמם דרישות מפורטות.ואולי זה השלב הראשוני.. יש עוד דרך לפתור הבעייה:בוררות.ואז ההלטה תהייה סופית,ללא אפשרות לערער אלא אם היה פגם במהות ההליך.ודרך זו נראית לי ממש לא רצויה,ולא מתאימה לנושא הגישור.
אגב,ככל שעובר הזמן,נוצרת בציבור דעה
"לא אוהדת" לגבי השובתים.על כן סבורה ככל שימשיכו השביתה-יזכו פחות באהדת הציבור,ויאבדו את "חלון ההזדמנויות" לפתרון הבעיה.(או שמא כבר אבד המומנטום החשוב הזה?)

גדי סבור, ויתכן שהוא גם צודק, כי השובתים

כשלב ראשון-הייתי מציעה שהמורים יחזרו לעבודה,
כלומר:לבתי הספר.וזאת כדי שהתלמידים יפסיקו "להסתובב" על כל המשתמע מכך. שנית-יש להסביר לנציגי כל צד מהו גישור,במה תורם,ועל ההליך בפרוט. הבעייה היא שגם למורים וגם לסגל הבכיר באוניברסיטה מספר נציגים,וגם ביניהם קיימת מחלוקת.עח כן-לאחר ההסבר-רצוי שנציגי אותו ציבור ישבו וינסחו לעצמם דרישות מפורטות.ואולי זה השלב הראשוני.. יש עוד דרך לפתור הבעייה:בוררות.ואז ההלטה תהייה סופית,ללא אפשרות לערער אלא אם היה פגם במהות ההליך.ודרך זו נראית לי ממש לא רצויה,ולא מתאימה לנושא הגישור.
חוששים מאיבוד השליטה. בבוררות- יש איבוד שליטה לחלוטין...

מונה מגשר בין ארגון המורים לשרת החינוך

חוששים מאיבוד השליטה. בבוררות- יש איבוד שליטה לחלוטין...
בשעה טובה. נקווה שהליך זה יצליח. אם כן, נצא נשכרים פעמיים - התלמידים יחזרו לספסל הלימודים והאלימות ברחובות תפסק. במידה והליך זה יצליח, הוא יהווה דוגמא לכולם - אפשר לפתור סכסוכים בהסכמה.

שילה1

New member
וגם..יביאו לתודעת הציבור את החשיבות

בשעה טובה. נקווה שהליך זה יצליח. אם כן, נצא נשכרים פעמיים - התלמידים יחזרו לספסל הלימודים והאלימות ברחובות תפסק. במידה והליך זה יצליח, הוא יהווה דוגמא לכולם - אפשר לפתור סכסוכים בהסכמה.
וגם..יביאו לתודעת הציבור את החשיבות
הרבה של המקצוע. מאחלת להם גישור מוצלח ,והגעה להסכמות,במהירות וביעילות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה