ביני לבינך

*קסנדרה

New member
ביני לבינך

ביני לבינך

לחשת לי, ``רוצה אותך...`` הסמקתי ולא ידעתי את עצמי. שמעתי נכון ? אני שם או אולי חולמת. עצמתי עיני, פקחתי עיני והנה אתה שם מולי, עדיין עומד ובידיים מעט רועדות הושטת לי את הפרח שהיה נבול קמעה. היה יום חם, טיפות זיעה בצבצו במצחך והוסיפו לווית חן ליופי שהקרנת. עמדנו שנינו זה מול זו, החלפנו מבטים כואבים, ידענו שלא נוכל לממש את התשוקה שבוערת בנו, ידענו שנינו שרק נוכל לדמיין, מה היה קורה אילו נפגשנו בזמן אחר. כמו שניים בגיל הנעורים, מבטים גנובים, נגיעות אקראיות וחיוכי מבוכה. אמרת לי ``אני כבר לא אפולו...`` עניתי, ``ואני איני וונוס...`` וכשנפגשנו הרגשנו על פסגת האולימפוס, ולא רצינו לרדת, ריחפנו ולא רצינו לנחות. היינו שם... ולא רצינו לחזור. צלצולו של מכשיר הפלאפון החזיר אותנו מיד אל המציאות הכואבת, מעולם החלומות בו היינו. נפרדנו וידענו, לא עוד....... קסנדרה כל הזכויות שמורות

Just Me

New member
הצלצול האכזר....

קסנדרה... אם רק הייתי יכולה להיכנס לסיפורך לא הייתי נוגעת בכלום...רק בפלאפון ובצלצול האכזר שקטע את מילות האהבה והתשוקה... מאחלת לך ים של אהבה ואושר... אני

*קסנדרה

New member
תודה חמה :)

גם אני הייתי רוצה, לשכוח את הפלפון בבית או לחילופין לשכוח לפתוח אותו אבל,,,,,,,,, קסנדרה

*קסנדרה

New member
תודה חמה :)

גם אני הייתי רוצה, לשכוח את הפלפון בבית או לחילופין לשכוח לפתוח אותו אבל,,,,,,,,, קסנדרה

*קסנדרה

New member
למלאך היקרה

מלאך חושבני שלא, ואולי אני טועה כי פרסמתי אותו בפורום 40 פלוס בוודאות ואולי שכחתי וכן ???? :) קסנדרה

TheOutsider

New member
כהרגלך...

מהמם! המון זמן לא קראתי משהו עם השילוב היפה הזה של רמונטיקה של פעם ופלאפון מטריד עד מאוד של היום.... ממש ממש מקסים...

למעלה