בליבי .....בליבו....

remezh

New member
בליבי .....בליבו....

שער תפוז ספרים | מכרזים | פורומים | צ`אט מעבר לנושא אחרדף ראשיאקטואליהבריאותדפי-זהבחינוך ולימודיםכלכלה ועסקיםמחשבים ואינטרנטמפותמשחקיםמשפחהספורטספריםפורומיםפנאי ובידורצ`אטתוכנותתיירותתרבותאתר הסרטים אתה....אתה.....,תפסיק לרגש אותי ככה, מה אתה לא יודע שפרחים מרגשים אותי?,איך אתה עושה לי דבר כזה? זה במקום הסליחה? ואני כבר סלחתי. ואני יודעת שאתה אוהב ,גם מבלי שתגיד,אתה בוכה מדבריי,וצוחק מדבריי,ומתאהב בי שוב ,ושוב, גם אם אתה לא אומר מפורשות,אני יודעת ,אתה קורא אותי ,ומתרגש כל פעם מחדש. ואתה לא רואה אותי. אתה ....אתה.....איך אתה יודע לרגש אותי,זו אני שבוכה מכל דבר,זו אני שהכאב עובר לידי ,עובר דרכי ,ונשאר בי.ולא רואים. לא רואים את הכאב שלי,על פניי,כי אני משדרת שהכל בסדר....והכל הופך באמת אבל באמת להיות בסדר. ולמה אתה מפחד מפניי? אתה יודע ,אני יודעת להפחיד,אבל אני בעצמי ,סתם .... פחדנית. חושפת שיניים חושפת ציפורניים,ולא נושכת,ולא שורטת,רק מאיימת.... סתם מפחידה. אני רוצה אותך חזק לידי,לא פוחד ממני,לא פוחד מהמבטים שלי ,לא נכנע לי,לא נשבר,לא בוכה מכל משפט שלי ,אתה לא מבין ?, לא יכולה לראות גבר בוכה לידי. ולמה אתה שותק?,אתה הורג אותי ,אתה יודע תמיד אבל תמיד לשתוק בזמן... אתה משגע אותי ,הסקרנות הורגת אותי ,לא יכולה יותר... איך אתה עושה לי דבר כזה? למה ככל שאני יותר בוטה ,אתה יותר אוהב? ואל תגיד לי אף פעם שאני יפה ,תן לי להתפתל כדי לקבל ממך מחמאה, זה שאתה אומר לי שיש לי עניים יפות ,ממש לא מרגש אותי . רק תגיד לי שאני מרגשת אותך ,שאני נוגעת בליבך, ותגיד לי כל הזמן שאתה אוהב..... יוווווו,מה עשית לי.... פרח הבאת לי... רמז

למעלה