בלילה חזרתי דרך חבורת הוללים מקומית

Zadig

Well-known member
הייתי שקוע בהליכה מוקפדת וזהיתי אחד בגלל הכלב שלו
הוא בירך אותי לשלום, בימינו זה ברכות סלנג לא מחייבות,
נפרדתי מהירהור ונהמתי "אחלה" או משהו בנוסח.
לא הפרעתי להם, והמשכתי בדרכי בילתי מופרע.

בבית זרקתי את הבגדים מעלי בפראות
כי הייתי צריך דרמה כדי להפרד להכנס לסצינה אחרת;
הדלקתי תנור, נצמדתי עירום, מזגתי לי משהו
ומצאתי אותה

אבח"י

Well-known member
שמעתי על ההצעה לגבי החזירים. לא אגיב..
רק חושבת על ארבעה כלבי "עוקץ" שנהרגו בתפקיד והצילו חיילים רבים.
ארבעת הכלבים שנהרגו ברצועת עזה: ג'ק, טייגה, מידו,  (צילום: דובר צהל)'ק, טייגה, מידו,  (צילום: דובר צהל)

ג'ק, טייגה, מידו וגנדי | צילום: דובר צה"ל

באיזורי שומעים ורואים יותר תנים, כמו בימי הקורונה. לא נתקלתי בתנה וגוריה, אבל התנים שמסתובבים נעצרים וסבים על עקבותיהם או מתחבאים עד יעבור ..
האם הם טורפים גורי חזירים, התנים?
הייתי שקוע בהליכה מוקפדת וזהיתי אחד בגלל הכלב שלו
הוא בירך אותי לשלום, בימינו זה ברכות סלנג לא מחייבות,
נפרדתי מהירהור ונהמתי "אחלה" או משהו בנוסח.
לא הפרעתי להם, והמשכתי בדרכי בילתי מופרע.

בבית זרקתי את הבגדים מעלי בפראות
כי הייתי צריך דרמה כדי להפרד להכנס לסצינה אחרת;
הדלקתי תנור, נצמדתי עירום, מזגתי לי משהו
ומצאתי אותה
מאיפה היא מוציאה את הקול?
בעבר, כך הסבירה לי אמי, שהבינה יותר מדבר אחד במוזיקה קלאסית ובשירת זמרות, הכרס, הבטן הסרעפת הם כלי לעיבוד הקול, לזריקתו העוצמתית ומה לא.

Zadig

Well-known member
מאיפה היא מוציאה את הקול?
בעבר, כך הסבירה לי אמי, שהבינה יותר מדבר אחד במוזיקה קלאסית ובשירת זמרות, הכרס, הבטן הסרעפת הם כלי לעיבוד הקול, לזריקתו העוצמתית ומה לא.
יקתרינה הדקיקה (יש המון כמוה בימינו) מבצעת פרונטלי, אסתטי, ויש לה גוון קול יפיפה, אבל, לא ברור אם היא יודעת על מה היא שרה...
זה שיר על תשוקה וגעגוע, אז הבאתי לך ביצוע של מונסראט והיא אדירת מימדים (אולי תוכל להבין על מה אמך דברה), איזה ריאות! איזה קופסת תהודה! לטעמי מונסראט "מביאה" את הביטוי של "געגוע" ואחריה - להתעלף :-):

סופהו 1

Well-known member
על מה מקפידים בהליכה מוקפדת? חימום שרירים? העלאת דופק? שמירה על קצב אחיד? נעלים ייעודיות? צבעי הבגדים? מסלול שנבחר בקפדנות?
שואלת בשביל חבר.
cartoon-fat-singer-cleaned.jpg
ותודה על יקטרינה. עוד אחת שמנפצת את תדמית ה-(זה לא נגמר עד שה)גברת השמנה שרה.

Zadig

Well-known member
על מה מקפידים בהליכה מוקפדת? חימום שרירים? העלאת דופק? שמירה על קצב אחיד? נעלים ייעודיות? צבעי הבגדים? מסלול שנבחר בקפדנות?
שואלת בשביל חבר.
צפה בקובץ המצורף 96323

הליכה מוקפדת זה ללכת אל מטרה (הביתה) בלי להשגיח בכלום, בלי פיתויים; לא אנשים ולא חפצים ולא עצים ולא פרחים או פרפרי לילה, פשוט ללכת וללכת. (אני יודע שזה נשמע לא מי יודע מה אבל לפעמים ממש יש צורך כזה).

סופהו 1

Well-known member
הליכה מוקפדת זה ללכת אל מטרה (הביתה) בלי להשגיח בכלום, בלי פיתויים; לא אנשים ולא חפצים ולא עצים ולא פרחים או פרפרי לילה, פשוט ללכת וללכת. (אני יודע שזה נשמע לא מי יודע מה אבל לפעמים ממש יש צורך כזה).
כלומר, חדור מטרה או מונחה מטרה. אכן, לפעמים יש צורך בזה.

צליליתה1

Well-known member
על מה מקפידים בהליכה מוקפדת?
במקום בו אני נמצאת מקפידים לא להתנגש חזיתית בחזיר, או עוד יותר מקפידים לא להתקרב לאמא וגורים.

שמעתם על ההצעה להכניס חזירים למנהרות בעזה?

עם כל כמה שהייתי רוצה לראות את סיום הסיפור הזה (סליחה לא מדברים כאן פוליטיקה) ואת החזירים נוטשים את עירי (גם פוליטיקה, אבל מקומית) הרעיון הזה ממש לא בא לי טוב

סופהו 1

Well-known member
במקום בו אני נמצאת מקפידים לא להתנגש חזיתית בחזיר, או עוד יותר מקפידים לא להתקרב לאמא וגורים.

עם כל כמה שהייתי רוצה לראות את סיום הסיפור הזה (סליחה לא מדברים כאן פוליטיקה) ואת החזירים נוטשים את עירי (גם פוליטיקה, אבל מקומית) הרעיון הזה ממש לא בא לי טוב
ארבעת הכלבים שנהרגו ברצועת עזה: ג'ק, טייגה, מידו,  (צילום: דובר צהל)

באיזורי שומעים ורואים יותר תנים, כמו בימי הקורונה. לא נתקלתי בתנה וגוריה, אבל התנים שמסתובבים נעצרים וסבים על עקבותיהם או מתחבאים עד יעבור ..

אבח"י

Well-known member
ארבעת הכלבים שנהרגו ברצועת עזה: ג'ק, טייגה, מידו,  (צילום: דובר צהל)'ק, טייגה, מידו,  (צילום: דובר צהל)

סופהו 1

Well-known member
התנים נמנים עם משפחת הטורפים, אבל הם 'אוכלי כל'. ארנבות, עכברים, שפני סלע, ציפורים על הקרקע, ביצים, זוחלים, חרקים וגם פגרים, ירקות ופירות ולרוע המזל גם שאריות מזון שונות שבני אדם משאירים אחריהם.
האם יטרפו גורי חזירים? למיטב ידיעתי, לא. הגורים מלווים בדרך כלל בבוגרים והתן יסתכן בנשיכה רצינית מנקבת חזיר שמגנה על גוריה. כנראה יעדיף מזון מהנ"ל, פחות מסוכן.
אבל בעולמנו? לך תדע. יש הפתעות

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member

גם לי לא.
מה אשמים החזרים בכך שבני אדם הם חזירים, ויסלח לי, אולי, אורוול, השם הרע שהוציא לחזירים לא יסולח לו.

אבח"י

Well-known member
שואלת בשביל חבר.
צפה בקובץ המצורף 96323

אגב, באיזה מקום קראתי שזה לא נגמר עד שהגברת השמנה יורדת מהבמה, או גומרת לשיר.

סופהו 1

Well-known member
אגב, באיזה מקום קראתי שזה לא נגמר עד שהגברת השמנה יורדת מהבמה, או גומרת לשיר.
שפת האם שלי אינה אנגלית, לכן הלכתי לראות:p בשדות זרים.
שאלתי באינגלנד והם אומרים - "IT AIN'T OVER TILL THE FAT LADY SINGS" או "IT ISN'T OVER UNTIL THE FAT LADY SINGS"
שם לא שמעו שהיא יורדת מהבמה או מסיימת לשיר.

למעלה