בלעכס

בלעכס

בדרך כלל אני לא אדם ממורמר (למרות שיש פה כמה שיגידו שאני אדם מאוד ממורמר), ואני ממש לא אוהבת לשפוך את הצרות שלי בפני אחרים, ואם כבר יש לי מרמור, אני שומרת אותו לעצמי. כמה בנות מהצוות שלי אמרו לי כבר שאני אדם מאוד מסתורי, ושאני לא מספרת כלום. (הן אמרו את זה בזמנים שונים אחת מהשניה). עד שאני מוצאת אדם שאני חושבת שאני יכולה לסמוך עליו, ואז אני שופכת הכל. ואז הם אומרים לי שאני ממורמרת ומתנהגים בציניות. אני צריכה למצוא חברים חדשים.

נשמע כמו

עניין של וויסות או שלא מדברת בכלל או ששופכת הכל. כנראה קצת קשה לאחרים באמת לעמוד על טיבך כשנפגשים רק בקצוות.

ולכן

כשאת מגיעה עם שחור לבן, את חשופה רק לתגובות שהן שחור לבן. זה לא שאת צריכה למצוא חברים חדשים. את צריכה ללמוד להגיב בעוד דרכים ואותם חברים ישנים יגיבו בעוד דרכים בהתאם. גם אנשים חדשים, אם ייחשפו רק לשחור לבן, יגיבו בשחור לבן אף הם.

ShukyD

New member
לאו דווקא חדשים, פשוט נכונים.

אנשים רוצים להיות חלק, רוצים לדעת מה קורה איתך לעזור, לתמוך אבל כשמגלים שזה קצת מעבר למה ללבוש מחר בערב הסבלנות מתחילה להגמר מהר מאוד

ShukyD

New member
אז תנסי להסביר בצורה אחרת

כאן זה המקום האחרון שבו לא ירצו להקשיב לך

ככה מהר את מרימה ידים?

נסי להסביר שוב ואני מבטיחה לנסות להבין... או לפחות תגידי על פי מה נראה לך שלא הבנו. כלומר, מה כתבנו שעל פיו הסקת שאת לא מובנת?

ToryMaster

New member
כולם זרים בהתחלה

זוכרת כשרק הכרנו, אבל איכשהו בכל זאת הרשית לעצמך להיפתח ולספר לי כל כך הרבה? את לא צריכה לחפור או לרדת לפרטים הקשים עם כל אדם, אבל לפעמים עוזר לדבר על חלק מהדברים עם מישהו שאת לאמ כירה כל כך לעומק.

למעלה