בלתי נתפס

Harrington

Well-known member
מנהל
|נצלש|
תיקון קליל וסליחה שאני מקפיד, זה לא ציטוט שלי.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש עדיין מחבלים בשטח. מעטים, אבל יש. הם הגיעו עם ציוד.
אם זה נכון, זה מצטרף לענ"ד לסדרת הפשלות המבצעיות. אנחנו למעלה משבוע אחרי החדירה. אמנם מדובר בשטח ענק לטיהור, אבל בכל זאת.

בלתי נתפס​

|נצלש|

משתפרת1

Well-known member
|נצלש|
ראיתי כמה סרטונים של החטופים. אחד מהם היה של חטופה שהושלכה לג'יפ ונאנסה ע"י חבורה של מפלצות לפי התור. צילומים של הפושעים. ראיתי סרטון של חטופים שנדחפים אל הרצועה, כשאחת החטופות לבושה במכנסיים שכל החלק האחורי שלהם מתחת למותן מוכתם בדם. ראיתי סרטון בו הכתב לוחץ על פעיל החמאס לענות מדוע לקחו נשים. "לאנוס" ענה. וכשנשאל על ילדים ענה אותה התשובה. ראיתי סרטוני חמאס בהם השבויים מוכים, מושפלים, מעונים. וזה לפני שבכלל הגיעו לעזה.
אני מאמינה שהאב השבור הזה ראה הרבה יותר סרטונים ממני. אני לגמרי מבינה את דבריו.

ראיתי כמה סרטונים של החטופים. אחד מהם היה של חטופה שהושלכה לג'יפ ונאנסה ע"י חבורה של מפלצות לפי התור. צילומים של הפושעים. ראיתי סרטון של חטופים שנדחפים אל הרצועה, כשאחת החטופות לבושה במכנסיים שכל החלק האחורי שלהם מתחת למותן מוכתם בדם. ראיתי סרטון בו הכתב לוחץ על פעיל החמאס לענות מדוע לקחו נשים. "לאנוס" ענה. וכשנשאל על ילדים ענה אותה התשובה. ראיתי סרטוני חמאס בהם השבויים מוכים, מושפלים, מעונים. וזה לפני שבכלל הגיעו לעזה.
אני מאמינה שהאב השבור הזה ראה הרבה יותר סרטונים ממני. אני לגמרי מבינה את דבריו.
ראיתי סרטון מזעזע של אישה בהיריון שפתחו לה את הבטן בסכין, הוציאו את העובר ורצחו אותו מול עיניה.
בסוף גם רצחו אותה.

למעלה