במילה אחת: א-כ-ז-ב-ה..

במילה אחת: א-כ-ז-ב-ה..

זאת רק אני או שאף אחד מ5 המוביים בתחרות לא משדר יותר מאז התחרות? אני לא יודעת מה איתכם אבל אני התאכזבתי... ושלא נדבר על השיעמום שהולך פתאום בבלוגים... קשה, קשה...

arigosh

New member
זאת רק את

גם דירת השותפים וגם לגעת ברגע ממשיכים לשדר.

ido100

Member
אני רוצה לצאת חוצץ

סיימנו במקום הרביעי ואנחנו ממשיכים לשדר כרגיל, ומי שהיה קבוע אצלנו בחדר יודע שאנחנו הזהרנו את כולם מראש שזה מה שיקרה בסיום התחרות.

המשך השידורים בבלוגTV

אכן, הסתיימה התחרות והיום אנו יוצאים בתחרות חדשה - פרטים יועברו במהלך היום... באשר למשדרים - הם לא נטשו אותנו, אין לשכוח שהם עבדו קשה לקראת התחרות. דנדוש ביקשה להתנצל על כך שאינה משדרת - היא נמצאת בבסיס עד מחר, והיא ביקשה לציין שהיא חוזרת ובגדול.

buzaglo

New member
דנדוש ביקשה להתנצל../images/Emo41.gif

בקאלה בקע מי שישמע מי היא וואיי המסכנה עושה שמירות..למה היא לא שלחה את פוליס 21 במקומה וזהו

d a v i d 1 1

New member
חטע ראסק דנדוש שוב יהיה סקס

ושוב יעשו שטויות מלך הסטלנים אמר דבר כזה בבלוג שלו איזה פעם אחד אמר שמי שפוגע לו בלב הוא פוגי לו בנשמה הוא נתן את הנשמה שלו בשביל תפוז ומה קיבל?< בעיטה לפנים זה באמת חוצפה הנה יש תחרות כל המתרוממות יבואו ושוב דנדוש עם התנועות סקס שלה עם השטויות של אח שלה המטומטם יודעים מה הכי טוב זה לשבת ולצפות על הצחוק שתפוז עושה על האנשים אני מאחל לך מלך אחלה חיים ובריאות ותדע לך שמכרו אותך בשביל חזיה ובשביל אחת שמנה מגעילה שדומה לכלומניקית בהצלחה

macabi34

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תפוז בני איננו אין מה לעשות פה משעמם פחדדדדדדדדדד

macabi34

New member
איך היא בבסיס?

אם היא כבר 4 שעות אצל קארין בחדר טוב בעצם זה לא מעניין אף אחד

shanibe

New member
נכון, אבל היא מתחברת מהבסיס כנירה;-

וכנירה שהיא יכולה רק לצפות ולא לשדר
מכבי משעמם לך איתי ??????????!!!!!!!!!!!!

macabi34

New member
מה פתאום מותק ../images/Emo25.gif פשוט

קשה לי לראות בחורה כמוך ולשבת בשקט כשיש עוד הרבה מסביב....

shanibe

New member
|קמוזר, היא דווקא נכנסת לבקר אצלי.

את נכנסת מהבסיס ?

חחחח דנה ביקשה להתנצל כן בטח!

תעשה לי טובה היא ביקשה להתנצל אז איפה היא ? עדיין בצבא?! וואי מסכנה ! חחחחחחחח נו... באמת תעשו לי טובה !

ס נ ד י 1

New member
נטלי, גמני מרגישה שיעמום לאחרונה

המלך וגלית שלדעתי הם מלכי הבלוגים נטשו אותנו סנדי

macabi34

New member
אריגוש

הלינק הזה שהבאת זה באמת ככה רץ האוכלוסיה ב - now ?

למעלה