במילה טאקוונדו

saragon

New member
במילה טאקוונדו

אני יודע ש דו זה דרך. ואני גם חושב ש- tea זה יד ו kwon זה רגל אבל יש לי תחושה שאני טועה... מישהו יכול לתקן אותי?

maayanTKD

New member
אתה בכיוון

דו - גם במובן של "שיטה, וגם במובן של דרך חיים, או דרך לימוד קוון - יד טאי- רגל או בעיטה. הכוונה היא שיטת לחימה בה יש שימוש רק ברגליים ובידיים (אין שימוש בכלי נשק), וכמו כן - לימוד פילוסופי ודרך חיים שמתחיל מהגוף - לימוד השליטה ביד וברגל מביא ללימוד פילוסופי (על קצה קצה המזלג). מעין

אפרופו תה, אנגלים וסינים - לניצן -

ניצן, אולי נתקלת או מכיר תה סיני בשם Lapsang Souchong ? אני לא זוכר אם זה שחור או אולונג, אבל בכל אופן זה תה מעושן, מקורו סיני ובארץ לא נתקלתי. בקיצור - מתי אתה מביא חבילה לטעימה? איל (שיש לו שחור TGFOP להחזיר כתודה).

לניצן - אפרופו תה / טה, אנגלי וכו'

ניצן, אולי נתקלת או מכיר תה סיני בשם Lapsang Souchong ? אני לא זוכר אם זה שחור או אולונג, אבל בכל אופן זה תה מעושן, מקורו סיני ובארץ לא נתקלתי. בקיצור - מתי אתה מביא חבילה לטעימה? איל (שיש לו שחור TGFOP להחזיר כתודה).

nitzano

New member
正山小种 ?

לא ממש הצלחתי לתרגם את השם לסינית האם זהו 種正山小种? כל האתרים שמצאתי כתובים ביפנית
יעזור לי מאד אם תוכל לספק סימניות קאנג'י .

בודוקאן

New member
יש לויסצקי!

באמת. אולי לא בדיוק מה שניצן יכול להביא לך, אבל יש. אני הכרתי את התה הזה אצל עמוס גלעד, הוא אהוב עליו במיוחד, והיו שולחים לו. אבל גם הגרסה של ויסוצקי טובה. נדמה לי שהיא כוללת רק את אחד המרכיבים.

למעלה